pondělí 28. března 2011

Giveaway Winner

Hezký večer milí čtenáři,
první giveaway na mém blogu je za námi a já vám moc děkuji za účast.
Nebudu to protahovat - výhercem se stává komentář číslo 16, který napsala Katie.
(první dva komentáře jsem smazala, jelikož se holky soutěže nechtěly zúčastnit, takže jsem je nebrala v potaz ani při generování výherce - to jen abyste se nedivili, proč jsem generovala jen ze 35 komentářů)

Katie, moc gratuluji a ozvu se Ti mailem :-)
 
Doufám, že jste zvládli přechod na letní čas lépe než já.
Můj iPhone se přečasoval sám, ale mé přednastavené budíky tu změnu nezaznamenaly, takže první mě vzbudil o hodinu dříve a pak už pro jistotu nezvonil vůbec :-) Moc fajn pondělí :-)))
Share:

7 komentářů

 1. Gratuluji výherkyni. :o)

  Simčo, do komentáře jsem psala, že nevím, jak bys mohla blog ještě vylepšit. Tak hlásím změnu!!!! Rozhodně by potěšilo nějaké video. ;o)
  A přechod na letní čas zatím zvládám dobře, ale dnes jsem vstávala v 6 hod.(resp. v 5 hod.), ovšem zítra bude můj iPhone natažený na 5 hod (čili na 4) a to už bude mazec. :))

  OdpovědětVymazat
 2. Veru děkuji, nad videem popřemýšlím, nejsem si jistá, jestli můj foťák by zvládnul vytvořit nějaké kvalitní video a hlavně musím vymyslet, o čem by to video mělo být :-)
  Uf tak vstávat v 5 Ti nezávidím, já zítra vstávám v 6, mám ráno angličtinu a už teď vím, že se mi nebude chtít z postele :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Jupíííí! Simone, ani nevíš, jakou jsi mi udělala radost:) Ten náhrdelník se mi fakt moc líbí. Před chvíli jsem se mamce pochlubila s výhrou a ta prohlásila, že je překrásný a že mi ho bude brát:-D Takže dvojitá radost:)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to jsem moc ráda, že máš takovou radost :-) A před mamkou ho musíš nějak uchránit :-)))

  OdpovědětVymazat
 5. gratuluji a tesim se na dalsi:o)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig