pátek 22. dubna 2011

Easter Decor


Jako malá jsem Velikonoce trávila u babičky, pletli jsme s bráchou pomlázky a pak jsme chodili koledovat po celé vesnici.
Mám na tu dobu krásné vzpomínky a strašně mě mrzí, že od té doby co žiju v Praze jsem už nezažila tu pravou velikonoční atmosféru.
Tento rok mám v plánu jet k rodičům, kteří žijí na samotě u lesa (jak jste si mohli všimnout na mém videu), takže koledníky stejně očekávat nemůžu, ale i tak mám v plánu udělat nějaké pěkné velikonoční dekorace a balíčky pro koledníky, kdyby k nám náhodou někdo zavítal.


Zdroj: Pinterest
Jak budete tento rok trávit Velikonoce?
Budete chystat nějakou výzdobu?
Share:

10 komentářů

 1. ja pojedu take za mamkou:)a za babickou na svatecni obed, uz se tesim!:)uzij si velikonoce;)
  http://sienastyle.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. To my vždycky jezdíme k babičce do jižních čech a tam pokaždé někdo s koledou přijde :) Tady v Praze jsem snad ani nikdy na velikonoce nebyla. Užij si velikonoce :)))

  OdpovědětVymazat
 3. klasicky jako každý rok jedu na chalupu s přítelem... tady v praze se velikonoce neslaví kdežto na tý vesnici je to prostě jiný... možná pomaluji nějaká ta vajíčka no ;-) ale na zadek dostanu určite...;-)

  OdpovědětVymazat
 4. Já pojedu jako každý rok k babičce a dědovi :) namalujeme pár vajíček, budeme mít sváteční oběd :)))

  OdpovědětVymazat
 5. já budu velikonoce trávit doma-na vesnici :D,ale dokud jsem bydlela v Praze, odkud pocházím, tak jsme stejně jezdili na chalupu na venkov, takže jsem vždycky barvila vejce a nalívala koledníkům panáky, počítám, že letos to bude probíhat v podobném duchu :-), užij si svátky!

  OdpovědětVymazat
 6. ja jedu na velkou grilovacku:) takze se moc tesim, uzij si velikonoce :)

  OdpovědětVymazat
 7. nadherne napady! Ja budem doma, cize pre mna sa nedeje nejaka zmenu beznych planov:)

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji za komentáře! Taky si užijte krásné Velikonoce!

  OdpovědětVymazat
 9. Odmala se snažím na Velikonoce schovávat a dělat, že nejsem doma... Nějak se mi ten svátek prostě nezamlouvá ( především jeho pomlázková část ), ale velikonočně-jarní dekorace, ty se mi líbí moc ;)

  OdpovědětVymazat
 10. Já budu v práci. So, Ne i Po od 10 do 20, takže Velikonoce jdou trochu mimo mě. Ale velikonoční perníčky jsem napekla, to zase jo :). Užij si volna.

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig