úterý 17. května 2011

Lady Gaga pro Metro

Na dnešním vydání našich novin se jako hostující šéfredaktorka exkluzivně podílela Lady Gaga.
Celé vydání se nese v duchu boje za práva homosexuálů, protože právě dnes se slaví Mezinárodní den proti homofobii a transfobii.
Dnešní Metro obsahuje kromě klasických zpráv z domova i ze světa rozhovor s Lady Gaga, s jejím dvorním stylistou, kterým je Nicola Formichetti, či články o vývoji práv na rovnost pro homosexuály.
Já osobně jsem Gagu měla ráda v jejích začátcích, než ze sebe udělala tuhle bezpohlavní příšerku.
Níže alespoň pár fotek z naší londýnské pobočky.
zdroj: Metro International

Celé vydání si můžete stáhnout a přečíst ZDE.
Zajímalo by mě, komu z vás se styl Lady Gaga líbí? Myslím tím její vizáž a to, jak se prezentuje.

Děkuji, jsem opravdu zvědavá na vaše názory.

P.S. Na zítra mám pro fanoušky Lagy Gaga připravené giveaway, takže stay tuned!
Share:

19 komentářů

 1. Já jí moc nemusím. Zdá se mi ,že už její image je jen styl nikoli názor (který nesdílím) ,jak se tváří. Někdy má sice bizarní ,ale originální kousky, ikdyž někdy je ta její extravagance spíš trapná. No uvidíme ,kam dospěje.Přeci jen to lidi nemůže bavit věčně :)

  OdpovědětVymazat
 2. Taky ji moc nemusím, ze začátku se mi nelíbili ani její písničky (teď už jsem si na ně zvykla). I když je třeba uznat, že jí ta její propagace přináší úspěch, takže to byl skvělý tah...:)

  OdpovědětVymazat
 3. žádné zvláštní city k ní ani její hudbě nechovám, ale očividně se jí daří a to jí přeju :)

  OdpovědětVymazat
 4. já naprosto souhlasím s tím co píšeš na začátku článku... ze začátku jsem jí hodně fandila a měla jsem jí ráda ale potom co jí vidím v jejich extremních extravagantních kostýmech se svým hrnečkem v ruce nebo co to furt tahá...chápu je to její image...ale nic mi to neříká...a moc to nemusím...

  OdpovědětVymazat
 5. V jejích začátcích se mi její image líbila i písničky, teď šla její visage do háje a už jsou jenom písničky... :O

  OdpovědětVymazat
 6. Miluju jeji pisnicky a jeji styl je proste jinej. Normalne nenositelnej, ale na fotkach, v klipu, na koncerte to vypada super. Byla jsem na jejich koncerte a rozhodne ode me ma plnej pocet bodu:)))Zatim me bavi moc, moc. Coze Lady Gaga v redakci ceskeho metra? fakt?

  libam xxx

  OdpovědětVymazat
 7. červené Rty - nene, byla šéfredaktorkou mezinárodního vydání. Seděla v londýnské kanceláři :-) U nás bohužel ne :-DDD

  OdpovědětVymazat
 8. mam noviny doma a nic moc.. ale pokud měli úspěch jinde, tak proč ne?:)

  OdpovědětVymazat
 9. Já jsem jí na začátku moc nemusela. Pak jsem šla na její koncert, spíš abych doprovodila ségru a byla jsem z ní nadšená. Ze všeho, co nám říkala. A noviny jsem dnes přečetla a možná fakt zlepší svět k lepšímu, tak jak tomu pomohl Michael Jackson :)

  Sára

  OdpovědětVymazat
 10. Taky jsem ji na začátku měla ráda, ale teď už je to na mě trochu ,,too much" a to nejsem nijak konzervativní. Líbí se mi to , bezpohlavní příšerku" :)

  OdpovědětVymazat
 11. Já mám takový neutrální názor. Jak říkáš, je to bezpohlavní příšerka, ale právě tu její image miluje spousta lidí. Bez toho by tolik příznivců a kritiků, kteří ji taky dělají reklamu asi neměla. Ona chtěla prorazit a potřebovala vyčnívat, což dneska asi nezbytné - talentově a nebo vzhledově. A ona dokáže skloubit obojí.

  OdpovědětVymazat
 12. Hudbu má dobrou, jen ten styl hermafrodita je hustý, na druhou stranu je originální a to je v jejím byznysu třeba .-)). Kdo dneska neví kdo je LADY GAGA .-)

  OdpovědětVymazat
 13. Měla jsem ji hodně ráda v jejích začátcích. Ani teď mi nevadí a úspěch ji přeji. Ale už se mi nelibí její vzhled, ale zase je originální, to jo. A taky se jí musí nechat, že umí šokovat! :D

  OdpovědětVymazat
 14. Hudebně jsem někde úplně jinde, ale ten humbuk kolem ní mě fakt baví. Má dokonale zmáknutej (teda lidi kolem ní mají dokonale zmáknutej) mediální obraz. A bezpohlavní příšerkou bych ji jako osvícená feministka toužící po tom, aby zmizelo ze světa všechno lidsko-fóbní, nenazvala. Jsem zvědavá, jak Gaga dopadne.

  OdpovědětVymazat
 15. Děkuji za vaše názory.
  Já jsem ji měla ráda na začátku, když ještě vypadala jakž takž normálně, hudba se mi líbí, ale z její aktuální image je mi spíše na zvracení :-) Každopádně jí to funguje a myslím, že se o ní bude ještě hodně mluvit.
  M! - zajímavé, mně zrovna dnešní vydání přijde naprosto super a to já jsem jeden z největších kritiků našich novin. Dost jsem si dnes početla a je třeba brát v úvahu, že to jsou pořád jen noviny a ne časopis.
  Sára - uvidíme :-) Sama jsem zvědavá, kam se posune třeba za 20 let
  Barbora - napsala jsi to přesně - je to "too much"

  OdpovědětVymazat
 16. Taky mám pocit, že už to poslední dobou trošku přehání a když začínala, tak byla mnohem lepší..

  OdpovědětVymazat
 17. Jsem takový neutrál. Hdbu moc nežeru, teď mě ale docela oslovila písnička "Born this way". Pěkný text :).Její styl moc nežeru, ale líbí se mi na ní, jak je originální, nebojí se prosadit svůj názor ať už se to týká mody či stylu života. Inspiruje lidi, kteří se svůj názor báli prosadit. To se mi na ní líbí!

  OdpovědětVymazat
 18. To já to mám přesně naopak - zezačátku to pro mě byla jen další tuctová disco trubka, ale postupem času si mě získala tím, jak se od ostatních odlišuje. Mám ráda její styl co se týče hudby i vzhledu. I když jsou kousky, které už jsou trochu mimo mísu, ale to už je na ní, že se jí to líbí :D Jen strašně lituju, že jsem nebyla na jejím koncertě v Praze :(

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig