úterý 17. května 2011

Style Cookbook na Facebooku

Myslím si o sobě, že jsem docela technický typ.
Umím se trefit do správné nádobky a dolít si sama směs do ostřikovačů, smontovat skříň, rozebrat naši obrovskou tiskárnu do posledního šroubku a zase ji složit dohromady, ale co se týká vytváření různých profilů na netu, jsem pozadu.

Takže jako poslední blogger na planetě jsem založila fan page na facebooku pro svůj blog a budu ráda, když se stanete fanoušky.
Style Cookbook by Simone


Hezký večer přeji!
Share:

7 komentářů

 1. Nejsi poslední ja ho taky ještě nemám:P

  OdpovědětVymazat
 2. Kass.enka Bows - uf to se mi ulevilo :-))

  OdpovědětVymazat
 3. Já s tím také velice bojovala a velkým mínusem mi byla absence osobního profilu, který dosud nemám. Tak já Tě lajknu. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Joll Burr - děkuji! :-)
  Sac de Sabine - chápu, já už bych bez fb asi umřela, ale kdo si má pořád pamatovat všechna přístupová jména a hesla :-D A děkuju :-)

  OdpovědětVymazat
 5. fakt nejsi poslední, já nemám fan page svýho blogu. mám co dělat, abych stíhala svůj osobní fcb, blog, mail.. :) to mi zatím stačí :)

  OdpovědětVymazat
 6. ja taky nemam, takze pokud pripocitame Ejvi, byla jsi minimalne predpredposledni ;)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig