pátek 10. června 2011

Feeling Inspired - Lampshades

Už dlouho jsem tu nepublikovala žádný článek o designu, decoru atd. A cítím, že mi to chybí. Takže jsem pro vás připravila inspirační článek o tom, jak si můžete celkem jednodušše pimpnout starou lampičku nebo lustr.

Líbí se mi nápad s těmi "baletními" svítidly, ale myslím, že by se na nich hodně ulpíval prach. Ale na druhou stranu, na kterém lustru prach neulpívá, že ano.
Krásný nápad je také koupit jednoduché bílé stínidlo a pomalovat ho vybraných vzorem, kdo si netroufá malovat nanečisto, může si nejdříve vystřihnout šablonu z papíru a až poté pomalovat.
Lampičku s fotkami jste mohli vidět i v jednom mém starém příspěvku tady a  na fotkách v tomto článku můžete vidět další varianty použití fotek na stínidla.
A papírový lustr a lustr z nálepek z banánů už jsou jen třešničky na dortu.

♥ Have fun! ♥
Share:

13 komentářů

 1. ach nemam slov, dokonalost sama

  OdpovědětVymazat
 2. ty baletní sukénky jsou kouzelné. Sice na nich bude ulpívat strach, ale zase nebude problém je každých 14 dní sundat a vyprat :).

  OdpovědětVymazat
 3. Ty rozkvetlé jsou boží. Hned bych něco takovýho vyrobila, ale bála bych se, že se mi roztaví lepidlo nebo tak... Nemáš s tím nějakou zkušenost?

  OdpovědětVymazat
 4. ty první jsou nejkrásnější!!

  OdpovědětVymazat
 5. to je nádherný ty první dvě jsou nej!

  OdpovědětVymazat
 6. tie lampičky chcem :) každú do inej izby len či najdem toľko izbieb :)))

  OdpovědětVymazat
 7. Ta druhá fotka je úžasná!
  Miluju balet.

  OdpovědětVymazat
 8. Mě se tyhle "prostorový" svítidla líbí moc! Plánuju si taky jedno pořídit!

  OdpovědětVymazat
 9. Ten baletní lustr je dokonalej !! I ten s fotkama :)

  http://missnothingfashion.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 10. Děkuji za všechny komentáře!
  Sac de Sabine - myslím si, že pokud koupíš kvalitní lepidlo, tak by se roztavit nemělo, ale ještě je možnost tam ty kytičky našít místo nalepit. Ale to mnohem větší piplačka. Já bych šla asi do toho lepidla :-)

  OdpovědětVymazat
 11. this is wonderful inspiration... interesting lamp shades can add so much to a room's decor. since i just moved, i'm constantly looking for home design inspiration. so thanks!! <3shelby

  www.makemesparkly.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig