čtvrtek 28. července 2011

Czech Kids

Trávím teď mnoho času přípravou nového projektu, což se odráží i mou nečinností na blogu a tak bych vám chtěla alespoň ukázat, na co jsem dnes narazila při brouzdání po Etsy.
Vše je vyrobeno v Jižní Korei a je možné objednat tady.
Taky vám to přijde tak rozkošné???

Share:

11 komentářů

 1. haha no mne moc ne, jelikoz jeste pamatuju komunismus a uplne vidim tu propagandu odledne pratelstvi s Koreou, i kdyz tou severni, ale tyhle obrazky mi to hodne pripominaji.. taky jsem tam stravila pracovne skoro dva mesice a vetsi skrty nez Korejce neznam, proste nemam tyhle lidi rada.. :)) jsem proste zaujata noooo :D

  OdpovědětVymazat
 2. Hahaha no jo, já už toho moc nepamatuju :-D Takže koukám jen na ty rozkošný obrázky :-D

  OdpovědětVymazat
 3. to je mi jasny! :)) a co to je za projekt, jestli to neni tajny? :)

  OdpovědětVymazat
 4. Je to tajný, ale Tobě to řeknu v sobotu u oběda :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Jee :-) Mě to přijde roztomilé velice:-)

  OdpovědětVymazat
 6. Přijde mi to roztomilý. Onono to i za totáče mělo něco do sebe. Neříkám, že všechno bylo správné, ale ani teď to tak není... A nemyslím, že bych chtěla totalitu zpátky. :)

  OdpovědětVymazat
 7. mne se to libi, roztomile to je, ale od totality zustavam presto daleko, prosim. :)

  OdpovědětVymazat
 8. Milá Simčo,
  tohle jsou naprosto rozkošné věci. Objednávala jsem si je z ebay asi před půl rokem a je to dokonalost. Mám podobné retro věci moc ráda. Komunistickou propagandu v tom vůbec necítím, je to prostě retro vzpomínkové zboží.
  Pa pa. Vivi

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig