neděle 14. srpna 2011

Greek Key manie

Můj první článek pro Londonery magazine si můžete přečíst zde a tajně doufám, že se vám líbit. Mé články na Londonery se budou z 90% týkat interiérového designu a projektů, kterými si můžete zkrášlit bydlení, takže pokud se kromě módy zajímáte i o design, stay tuned. O dalších článcích vás budu určitě informovat.

Share:

6 komentářů

 1. hezký :o))

  truskawka-fashion.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Simi, tohle je supr :) Mam radost!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to se mi líbí! První článek jsem zhltla během chvilky a těším se na další! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ou jé! Tak to je pecka! Jedním dechem přečteno!
  Ikea je skvělá, ale musí se v ní nakupovat s maximálním jemnocitem, protože nikdo nechceme, aby na první pohled bylo vidět, že jsme prožili pár dnů v Ikea a zařídili si tam celý byt. :-/ Pár kousků v Ikea, pár kousků v Paříži, pár kousků ze starožitnictví ... a pak je mi teprve doma dobře.
  Párek v rohlíku za 10,- jsem ale už dlouho neviděla. Kam na něj chodíš? ;-)
  Článek se mi moc líbil, je hodně inspirativní a už teď se těším na další! Určitě sem o nich pak napiš, ať to neprošvihnu.
  Pa pa Vivi

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig