pondělí 14. listopadu 2011

Shop Glamazon´s Closet

Nejprve bych vám chtěla moc poděkovat za všechny komentáře k minulému článku, udělaly jste mi opravdu velkou radost, trochu jsem se bála, že takhle dlouhý článek nebude nikdo číst. Druhý díl se na blogu objeví zítra večer, protože dnes se chystám do divadla a tak na blogování nebude čas.

A teď zpráva pro ty z vás, které šatník nezmenšují, ale naopak naplňují novým oblečením. Moje oblíbená bloggerka Ev dělá také čistku šatníku a na nabídku jejího oblečení se můžete podívat na těchto stránkách. Doufám, že si něco vyberete. Já bych nakupovala, až bych brečela, jen kdybych ty věci měla kam dávat :-)

Přeji příjemné pondělí!
Share:

5 komentářů

 1. tak sa idem pozriet:) super ze si dala vediet:)
  http://cookieswardrobe.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. jdu se podívat =) mimochodem u mě na blogu je giveaway zúčastnit se může každý ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Simone, tak jsem taky konečně přečetla! Těším se tedy na organizaci, čistku mám celkem zvládnutou i prakticky, dělám to vždycky, když se naštvu, že mám spoustu hadrů a stejně nic na sebe! Moje mamka říká, že jsem marnivá a kupuju si toho hodně, ale vždycky jí přebytky vozím, něco vezme ségra, něco posíláme našim příbuzným - dvoum holkám, které žijí sami s maminkou a babičkou a mají z toho obrovskou radost a mamce pak v práci vždycky obdivují "nové" kousky!:-) Nejvíc mě štve, že vše musím nacpat do jedné velké skříně (vše podle barev na ramínka, nesnáším skládání a nepřehlednost), takže se neskutečně těším na novou šatnu se spoustu polic, šuplíčků a zásuvek na všechny nezbytnosti! Jé, to jsem se rozvášnila, tak hezký den:-*

  OdpovědětVymazat
 4. ale notak....ted mi to všechno ostatní vykoupěj!:P:D

  pragueneedsmorestyle

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig