pátek 9. prosince 2011

Balení dárků a spol. № 1

Dnes vám ukážu pár tipů, jak krásně zabalit všechny vaše dárky. V dalším článku, který se tu objeví hned zítra se můžete těšit na takové malé pokračování tohoto článku a v něm se dozvíte, kde si můžete stáhnout zajímavé printables a vyrobit si vlastní visačky na balíčky.

Já se letos nechám inspirovat následujícími obrázky a když budu mít čas, určitě vám vyfotím i to, jak jsem dárky zabalila já. (Nejdřív je ale musím nakoupit...)
Strašně se mi líbí kombinace světlého papíru, pytloviny a doplňků, jako jsou látkové květiny, krajka a papírové ozdoby.
Ano, látkové květiny a vintage brože budou letos mým favoritem. Umím si je představit i na dárku pro muže, když by se použil třeba tmavě šedý balící papír, tmavá stuha a světlá látková květina nebo střbrná brož. Nebojte se kombinovat různé materiály, jako jsou větvičky, pírka, rolničky atd...
Tentokrát se chystám nakoupit jednobrarevné papíry a zdá se mi, že bude trochu kovbojka, protože všude mají jen samé barevné vzorované a ty já tento rok nechci. Výjimku udělám u puntíků a proužků :-)
A níže tip na to, jak zabalit dárek pro muže:

A jak se letos vy chystáte balit dárky? A kde kupujete balící papíry a stuhy?

Užijte si krásný víkend!

Share:

14 komentářů

 1. já už mám skoro zabaleno, mám klasickej balící papír s ladovou vesničkou a koupila jsem si pěkný mašle zelenou a stříbrnou(ne lesklou fuj!)vypadá trochu jako lýko, tak to nějak pěkně naaranžuju!ale zase to nebudu nějak moc přehánět, protože to v minutě stejně všichni servou a bylo by mi to pak skoro líto:)

  OdpovědětVymazat
 2. Nádhera! Páni..... Nejhorší je, že mnohdy to jsou docela peníze nakoupit všechny potřebné propriety.

  OdpovědětVymazat
 3. to je moc krásně zabalené :) chci letos vyzkoušet také něco trošku jiného než tu "klasiku" jako každý rok :) tak uvidíme, uvidíme co vymyslím :))

  http://angellovely-things.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. Páni krásně nápady.. :) kdybych dostala takhle zabalenej dárek, tak bych ho ani nechtěla rozdělávat! :) ale kdybych to měla takhle balit, tak bych asi celé dny nedělala nic jinýho, než bych to zvládla.. :D

  OdpovědětVymazat
 5. to je ale skoda rozbalit:) ty první jsou krásný...M*

  OdpovědětVymazat
 6. v dm mají jednobarevné papíry :)

  www.kavarenskapovalecka.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 7. Já balení dárků miluju. Nejoblíbenější papír mám z Ikey je tmavě hnědý s velkýma bílýma puntíkama a vždycky měl u všech velkej úspěch:) Letos jsem si koupila taky v Ikea a to bílej s postavičkama různých osob, které v různých zemích nosí dárky:)

  OdpovědětVymazat
 8. Krásné!! Já používám dost často čirý celofan a klasický režný provázek... popřípadě stuhy maileg a úplně jednoduchý papír, stuha pak hezky vynikne...... ikea a má ten úplně obyč. balící papír ( a levný), který vypadá jako papír, do kterého se balí balíky k odeslání...:) dá se s ním,ale právě skvěle kouzlit, tak jak je to na prvním fotu. Nemusím moc balící papíry alá snata claus :))) Krásný advent Martina

  OdpovědětVymazat
 9. Díky všem za komentáře a hlavně za tipy, kde koupit jednobarevné papíry.
  luckapucka - jé papír s Ladovou vesničkou bych chtěla vidět, musí být krásný!
  Shaki - je pravda, že to není úplně levná záležitost, ale já mám plno stužek doma, takže mě to zase tak draho nevyjde
  -angellovely things- dej pak vědět, jak jsi dárky zabalila
  Skodulka - já balení dárků miluju a je pravda, že ostatním je dost často líto to zničit :-)
  Lucia - díky za tip, do DM se podívám :-)
  Martina Golightly - já balení taky miluju. Papír s puntíkama hledám, takže do Ikea určitě zajdu a budu se modlit, abych ho tam našla :-)
  Martina (sweethome-countryhome) - Děkuju, super tipy, balení s klasickým režným provázkem se mi taky strašně líbí. Do Ikea zajdu a budu kouzlit. Papíry se santa clausem bych zakázala :-))) Hezký advent i Tobě :-)

  OdpovědětVymazat
 10. saténové stužky v galanterii, vypadají líp než ty papírové a balící papíry buď v Marks&Spencer, nebo tenhle rok jsem našla krásnou sadu v Debenhamsu...

  OdpovědětVymazat
 11. skvělé! :) líbí se mi tipy na zabalení dárků pro muže. :) já nakupuji v našem maličkém papírnictví, kde mají nejkrásnější balicí papíry, takže Ti moc nepomůžu.

  hezké předvánoční čas! :)

  OdpovědětVymazat
 12. Nádhera....skvělá inspirace,jsi opravdu moc šikovná :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig