úterý 10. dubna 2012

Beauty Tip - Měsíc krásy u Bobbi Brown

Dnešním Beauty Tipem tak trochu ještě navážu na ten minulý, který se vám dle reakcí pod článkem líbil. 
Duben je totiž měsíc krásy Bobbi Brown a vy máte možnost přijít s kamarádkou na lekci líčení. Nejprve vám ale povím, proč tímto navazuji na minulý Beauty Tip.

Vizážistka Bobbi Brown v roce 1991 způsobila revoluci v kosmetickém průmyslu, když uvedla na trh 10 rtěnek na hnědém základě a představila tak svou filozofii, hlásající, že "líčení je pro ženu prostředkem k tomu, aby vypadala a cítila se sama sebou, pouze hezčí a sebejistější". Není to skvělé?
Pravá krása totiž není o tom, že musíte vypadat jako supermodelka, je o tom, že akceptujete sama sebe a máte ze sebe dobrý pocit. 
Já se s tímto názorem velmi ztotožňuji a proto mi přišlo jako skvělý nápad, zařadit informace o Bobbi do svého Beauty Tipu.


Celosvětově také právě probíhá kampaň, která nese název Pretty Powerful 2.0 a symbolizuje víru Bobbi v to, že všechny ženy jsou přirozeně krásné a že s využitím správných nástrojů mají sílu dostat se na vyšší úroveň krásy. Pretty Powerful vede ženu k tomu, aby udělala krok zpět, zmáčkla tlačítko "reset" a seriózně přemýšlela o tom, co je pro ni důležité.

Na stránkách věnovaných této kampani naleznete mnoho fotek "before & after", videa a interview se ženami, které se této kampaně účastní. Pokud je vám filozofie této značky stejně blízká, jako mně, určitě se na stránky podívejte a prohlédněte si obrázky a videa. Stojí to za to.


A teď už k hlavní myšlence tohoto článku. Pokud chcete být také pretty powerful, máte jedinečnou možnost přijít společně s kamarádkou na lekci líčení, dát si sklenku sektu a nechat se zkrášlit vizážistkami, které vám vytvoří svěží jarní look. Tato akce trvá celý duben, v Douglasu na Příkopech se vám bude věnovat Kamila a Katka a v Douglasu v OC Chodov to bude Bára a Alžběta. Já už mám svou lekci  objednanou :-)
Share:

21 komentářů

 1. Skvělá kampaň. Škoda, že jsem o tom nevěděla dřív, do Prahy se dostanu až v půlce května. :( V pátek jsem se odtamtud vrátila, ale nevadí, třeba někdy příště. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každopádně stojí za to se dojít podívat na BB kosmetiku do Douglasu, je to opravdu lahůdka, hlavně ty rtěnky

   Vymazat
 2. Krásný článek. Kde se můžeme prosím objednat?

  Sofia Leo x

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ideálně přímo v Douglasu, buď na Příkopech nebo v OC Chodov

   Vymazat
 3. Bohužel bydlím na druhé straně republiky. Ale ta kampaň zní skvěle :)

  OdpovědětVymazat
 4. Také bych se ráda objednala? Kde se ale mám objednat? :)
  Děkuji :)
  http://fashiondiarybytereza.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mělo by stačit přijít do Douglasu, buď na Příkopech nebo v OC Chodov

   Vymazat
 5. tohle je výborná idea, trochu mi to připomíná kampan dove, kde byli vyfocené normální ženy s jejich vlastním těle a ne anorektická chřastítka po zásahu photoshopem, víc takových akcí! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je pravda, je tam podobná idea, která se mi moc líbí! :-)

   Vymazat
 6. Taky už máme s Verunkou v plánu tam zajít.. jsme zvědavé, co s námi provedou:) Veronika

  OdpovědětVymazat
 7. Wow tak to je super akce :). Hele a za to nalíčení se něco platí že jo ?? :), Jinak mi to příjde jako super nápad tam vyrazit děkuju za tip :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lekce je zdarma, jedná se o prezentaci jejich produktů, seznámení se značkou a samozřejmě se ta akce dělá pro podporu prodeje výrobků :-)

   Vymazat
 8. výborný článok! :)
  http://fraisesdeluxe.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 9. Dneska nás byla Verunka objednat - a jaké bylo její překvapení, když jí bylo sděleno, že nejde o klasické líčení, ale o poradenství k produktu... Takže vpodstatě pokud si nechcete nic kupovat, nemáte tu co dělat. Tak to se nám teda nelíbilo... nemáte někdo podobnou zkušenost? Nebo jak to teda je? Veronika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Verčo, to mě mrzí, že to na vás zapůsobilo takto. Ta akce je samozřejmě dělaná jako podpora prodeje, je asi jasné, že tam nejde o to nalíčit zdarma celou Prahu, ale seznámit zákaznice s produkty, se značkou a s novou kolekcí... Měj krásný víkend a mrzí mě, že jsi zklamaná

   Vymazat
  2. Chápu, že to má být podpora prodeje, ale nebudu si nejdříve kupovat produkt, který neznám, abych si ho následně nechala předvést... Kdyby to bylo naopak - nalíčí mě, mě se to zalíbí... tak si třeba něco koupím... ale takhle nemám chuť od nich koupit nikdy nic. Protože se s ní jednoduše neseznámím, když mě nejdříve nenalíčí, že... Takhle jsem už třeba léta u T. Le clerc pudrů, protože mě jednou nalíčili jako předváděčku. Pomohli mi s kabelkou, kabátem, nabídli kávu... A žádné: "nejdřív kupte, pak vás možná nalíčíme. Pokud se objednáte." Veronika

   Vymazat
  3. Veru to chápu, ale takhle to tam nefunguje, není to podmíněno tím, že si tam nejdřív musíš něco koupit nebo o tom alespoň nic nevím a zdá se mi to dost divné, že by to tak bylo :-(

   Vymazat
  4. Možná to prapůvodně bylo myšleno jinak, ale mě na rovinku slečny řekly, že se nejedná o líčení zdarma. Že je to hlavně poradenství k produktům, ale ne jenom to líčení. Jiná holčina jinde zase psala, že jí sice řekly, že líčí, ale jen částečně, ne celý obličej. A jednoduše ta podmínka nákupu z toho zcela jasně vyzněla :) Což je rozdíl třeba proti promo akcím Lancome, kde mě loni v téže parfumerii nalíčili celou a zcela zdarma, kupovat jsem si nemusela vůbec nic. Sice jsem si pak později na základě toho líčení koupila jeden krém, ale to už nikdo z nich nevěděl.
   Teď ale zase u Mii čtu komentář jiné holčiny, kterou v pohodě nalíčili u BB celou a pak i její maminku. Asi to berou slečny vizážistky podle toho, jak jim příchozí zrovna padnou do oka, nebo co...
   Verunka

   Vymazat
 10. Normalne jsem mela poradenstvi k liceni, trvalo to necelou hodku a nemuzu rict nic spatneho.Uzasne...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem u nich absolvovala 10 kroků ke kráse a byla jsem nadšená, servis naprosto bezchybný

   Vymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig