neděle 8. dubna 2012

My workout routine - week 1

Jak jsem slíbila, je tu první článek o mém životním stylu. Nejprve vám povím, proč to vlastně všechno dělám. Jsem hluboce přesvědčená o tom, že vše musí být v rovnováze, aby to dobře fungovalo. A to se týká i našeho těla a životního stylu. Beru to tak, že jsem dostala šanci žít a k ní jsem dostala i docela ucházející tělo a o něj je třeba se starat. Byly doby, kdy jsem na to celkem kašlala a hřešila jsem na dobrý metabolismus, ale ten se s věkem zpomaluje a teď už nic nedostanu zadarmo. Věřím tomu, že když se o sebe budu starat, budu cvičit, zdravě jíst a dopřávat tělu kvalitní potraviny, odvděčí se mi za to. Tedy alespoň v to doufám :-)


Každý časopis o dietách nebo zdravém životním stylu doporučuje něco jiného a tak jsem si vzala od každého trochu a podle toho se snažím fungovat. Tento článek bude tedy o tom, jak cvičím, co jím a jak se o své tělo starám. Předem upozorňuji na dvě věci:

 • mým cílem není redukční dieta, tudíž pokud chcete hubnout, musíte si jídelníčky přizpůsobit , např. já si dám klidně těstoviny k obědu a banán k odpolední svačině, protože mi chutná a mám na něj chuť, pokud budete držet dietu, banány si dávejte spíše dopoledne a odpoledne se zaměřte na zeleninu atd...
 • nejsem výživový poradce a tomu odpovídají mé jídelníčky, jím to, co mi chutná, snažím se, aby má strava byla pestrá a vyvážená, ale netvrdím, že můj způsob stravování je ten správný.
Pokud chcete se svým tělem něco dělat, musíte si uvědomit, že 70% toho všeho se odehrává v kuchyni a těch zbylých 30% je pohyb. Napište si to a připněte na ledničku! Pokud jste schopni toto akceptovat, vítejte v klubu a budu ráda, když se připojíte ke mně. Nezapomeňte, že tohle všechno děláte jen pro sebe, pro nikoho jiného. Ten, kdo vám za to poděkuje, bude vaše tělo.

Já vám dnes trochu více pootevřu dveře do svého soukromí a ukážu vám, co přesně jsem v týdnu od 1.4 do 7.4. jedla a jak jsem cvičila, abyste měli představu o tom, jak to dělám já. Také vám sem nahraji přehled několika videí, které se vám budou hodit, pokud byste tento můj týdenní plán chtěli vyzkoušet. U každého dne potom napíšu, podle kterých videí jsem daný den cvičila. Jakékoliv dotazy prosím směřujte do komentářů, mého emailu nebo na můj Formspring. Ráda vám na cokoliv odpovím, pokud to bude v mých silách :-) A teď už se pojďme vrhnout na videa a jídelníčky. 

Videa pro tento týden
ZWOW # 6 - Zuzku Light mnoho z vás jistě zná z projektu Bodyrock.tv , který ale nedávno opustila a momentálně má na Youtube svůj vlastní kanál, kam nahrává videa s workouty. Tento workout má 10 minut čistého času a jde o to, zopakovat co nejvíce kol, která se skládají ze 3 různých cviků. Jede se ve vysoké intenzitě, přestávka je vždy jen pár vteřin na pití a rychlé vydýchání. 

ZWOW  # 9 - další workout podle Zuzky. Tento je o něco náročnější, než ten předchozí, protože se v něm opakují 4 cviky a už to není taková brnkačka. Princip cvičení zůstává stejný.

Abs workout How to have six pack - Level 2 - 8 minut pro vaše břišní svaly - toto cvičení si dávám každé ráno po probuzení a je to 8 minut, které vám opravdu doporučuji zařadit do svého cvičebního plánu. Časem se z toho stane rutina a budete to dělat automaticky po probuzení, tak jako já.

Tone Up your arms for summer - série posilovacích cviků pro paže, od holek z projektu Tone It Up, který tu budete vídat také často. Já používám 3 kg činky, v Tescu se dá koupit celá sada činek za cca 300 Kč. Pokud činky nemáte, použijte lahve s vodou nebo cokoliv, co se vám bude dobře držet.


Doporučuji vám kombinovat tato cvičení s nějakým kardiem. Já jsem na to tento týden neměla čas, ale od příštího týdne chci přidat ještě běh na pásu v posilovně, abych si zlepšila vytrvalost.

Důležitá informace - svaly potřebují mít také čas na regeneraci, vyhraďte si proto jeden den v týdnu, kdy budete relaxovat. Neznamená to, že nesmíte nic dělat, ale běžte si třeba zaplavat, do sauny nebo si dejte jen nějaké protahování. Anebo nedělejte nic a odpočívejte, čtěte si. Je to jen na vás. Já si v takový den dávám jen ranních 8 minut pro břišní svaly a klidně strávím den na gauči u televize.

A teď už přejdu k jednotlivým dnům:

Den vždy začínám snídaní, která je pro mě nezbytností a pro vás by měla být také. Nalačno si dávám sklenici vody s vymačkanou 1/2 limetky. Někdo doporučuje pít nalačno vlažnou vodu, ale já preferuji studenou. 
Tento týden jsem si k snídani oblíbila Emco ovesné kapsičky bez tukové náplně, zalité mlékem. Příjemně vás zasytí a jsou opravdu dobré. Pokud nesnídám ovesné kapsičky, dávám si různé Active tousty (jím je místo pečiva, kliknutí na odkaz vás odkáže na obrázek, jak vypadají) s cottage, gervais, šunkou anebo ovesné vločky s jogurtem a lžící medu. Snažím se omezit klasické pečivo na minimum a momentálně si ho dávám jen o víkendu. Víkendové snídaně u nás doma na 99% znamenají vajíčka - vajíčka pečená, míchaná, na hniličku atd... o víkendu si dopřávám víc, než ve všední dny, ale všechno s mírou. 
Alkohol se momentálně snažím omezit na max. 2 skleničky v pátek nebo sobotu.


1.4. neděle 
Snídaně: sklenice vody s 1/2 limetky nalačno, grilovaná vejce (2 ks) se sušenými rajčaty, angl.slaninou, bylinkami a sýrem feta, 2 pšeničné active tousty, zelený čaj. Recept najdete zde! 
Svačina: hruška
Oběd: Špagety Aglio Oglio
Večeře: salát z cherry rajčat, bylinek a sýru feta, večeře 2: Sušené plátky červené řepy a celeru
Pitný režim: kromě již uvedeného voda: 1,5 l, zelený čaj: 0,5 l
Pohyb:  ZWOW # 6, How to have six pack, Tone Up your arms for summer

2.4. pondělí
Snídaně 4 křehké celozrnné plátky, kozí sýr Président, zelený čaj
Svačina: vanička jahod
Oběd: pečené kuřecí stehno, grilovaná zelenina
Svačina: bílý jogurt Hollandia + banán + jablko
Večeře: pečené brambory, zakysaná smetana - pokud chcete držet dietu, vyměňte zakysanou smetanu za bílý jogurt
Pitný režim: kromě již uvedeného zelený čaj - 0,5 litru , voda - 1,2 litru
Pohyb: How to have six pack, Tone Up your arms for summer

3.4. úterý
Snídaně: nalačno sklenice vody s 1/2 limetky, ovesné polštářky Emco bez tukové náplně zalité mlékem
Svačina: hruška
Oběd: kuřecí prso, lilek, cuketa, rajčata, rýže, 2 dcl grepového džusu
Svačina: okurka, ledňáček - toho mi přinesl šéf a tak jsem ho musela poslušně sníst :-D
Večeře: 5 Active toustů, sýr cottage, nakrájená rajčata smíchaná s balkánským sýrem
Pitný režim:  mimo již uvedené voda: 1,5 l, zelený čaj: 0,5 l
Pohyb: ZWOW # 9, How to have six pack

4.4. středa
Snídaně: nalačno sklenice vody s 1/2 limetky, ovesné polštářky, mléko,
Svačina: jablko
Oběd: salát s kozím sýrem, brusinkami, ostružinami a vlašskými ořechy, 0,5 l fresh džusu - jablko, máta, ananas - největší mňamka na světě
Svačina: Banán - dietáři si dají zeleninu, třeba okurku nebo papriku
Večeře: fresh tortelliny plněné parmskou šunkou, cherry rajčata, česnek, mozzarela, parmazán - dietáři zapomenou na těstoviny k večeři a dají si rybu a zeleninu
Pitný režim: kromě již uvedeného voda: 1,2 l, čaj: 0, l
Pohyb: ráno How to have six pack, večer - relax

5.4. čtvrtek
Snídaně: nalačno sklenice vody, ovesné pošltářky, mléko
Svačina: kozí sýr + 2 celozrnné plátky
Oběd: rybí fílé, bramborová kaše
Svačina: grep
Večeře: 4 Active tousty, gervais, kuřecí šunka, cherry rajčata
Pitný režim: kromě již uvedeného: voda: 1,2 l, zelený čaj: 0,5 l
Pohyb: ráno How to have six pack

6.4. pátek
Snídaně: před cvičením lžička medu, po cvičení ovesné kapsičky, mléko, voda
Snídaně 2: po příchodu do práce - miska melounu
Svačina: 3 celozrnné plátky, kozí sýr
Oběd: šopský salát, 0,2 l grepového fresh džusu
Svačina:  - 
Večeře: marinovaný norský losos v rozpečené tmavé ciabatě - mňamka
Pitný režim: voda: 1,2 l zelený čaj: 0,5 l bílé víno: 1,5 dcl
Pohyb: ráno po probuzení ZWOW # 6, How to have six pack, Tone Up your arms for summer

7.4. sobota
Snídaně: před cvičením lžička medu, po cvičení míchaná vajíčka, 3 Active tousty, zelený čaj, grepový džus, hruška
Svačina: kefír
Oběd: penne s rajčaty, mozzarelou a parmazánem / dietáři by měli těstoviny omezit a dát si místo nich nějaké libové maso a zeleninu
Večeře: norský marinovaný losos, 2 active tousty - lososa včera přivezl přítel z Norska, takže ho máme dva dny za sebou k večeři :-)
Pohyb: ZWOW # 9How to have six pack

Předsevzetí pro příští týden: Jíst méně těstovin a vyměnit je za zeleninu! (Zeleninu nemám moc ráda, takže to pro mě bude výzva!)

Budu ráda, když mi v komentářích napíšete, jak jste tento týden sportovali vy a já si jdu zrovna vybírat nová videa, podle kterých budu další týden cvičit. Příští neděli tu na vás bude čekat podobný článek, jako tento.


Share:

70 komentářů

 1. krásný týden :) líbí se mi jak jíš, zdravě, ale žádné hladovky :)
  ty ovesné polštářky si občas kupuju taky, jinak snídám bílý jogurt s mussli nebo s bebe mini, nebo si dělám domácí ovesnou kaši :)
  ale pečivo miluju, i když vím, že by se ho mělo jíst méňě, já se bez celozrnných rohlíků nebo kaiserek neobejdu :D a marinovaný losos je jedno z mých nejmilovanějších jídel, zrovna dneska bude na večeři - s přítelem si ho dáme k vínku ( když už jsou ty velikonoce,haha:D ) - jinak alkohol taky piju jen minimálně a to v pátek nebo sobotu.
  a stejně jako ty jsem těstovinový závislák :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Losos je nejlepší :-) Mňam!

   Vymazat
  2. A víš, že i "celozrnná kaiserka" není vůbec celozrnná, ale bílé pečivo obarvené karamelovým barvivem?

   Vymazat
 2. Chtěla bych mít pevnou vůli na cvičení jako ty! Držím pěsti, ať jsi spokojená!

  evelinsbook.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně dělá největší problém se přemluvit jít cvičit poprvé a pak už je to v pohodě a dělám to pravidelně :-)

   Vymazat
 3. Ty brďo...tak to klobouk dolů...cvičení každý den, ta strava hooodně zdravá...to já bych nevydržela.:D potřebuju i nějakou tu sladkost, oříšky atd.:D ale vypadá to opravdu skvěle, obdivuju tě za tvou výdrž.:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si dávám třeba mandle ke svačině, dkyž mám chuť mlsat anebo ty sušené zeleninové plátky - chutnají jako chipsy :-))

   Vymazat
  2. Simone a kde koupim zeleninové plátky?...já jsem vyloženě na dietě a toto by mi určitě někdy pomohlo z toho šíleného nedostatku cukru:D..
   ...mimohodem vynikající článek!...jak se dělá smajlík prst nahoru:DD..M*

   Vymazat
  3. Já je kupuju v Intersparu, myslím, že je to firma Tretter´s a mají je v oddělení chipsů. Ale nedělej si iluze, nejsou nijak extra zdravý :-))

   Vymazat
 4. Na začátku jsi to pěkně napsala, od té doby co si dávám denně tady ty malé workouty se cítím líp :) Ted vyzkouším tvůj posilovací na břicho, díky za tip! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ahojky Simi, ty workouty vypadají výborně, některé cviky znám a mám je vyzkoušené a byť vypadají jednoduše, je to pěkná makačka... každopádně díky za motivaci, taky jsem se rozhodla začít více na sobě makat, jednak potřebuju zvýšit kondici na květnový maraton, kde běžím štafetu 10 km a jednak bych taky do léta vypadala ráda zpevněněji.. takže hurá do toho.. a Tobě držím pěsti, ať Ti režim vydrží, všichni víme, že někdy se opravdu nechce :))) Petra.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Péťo, tak to jsi dobrá, 10 km bych asi neuběhla, jsem ráda, když vzládnu 5 :-))) Takže Tě fakt obdivuju a držím pěsti, ať se do léta hezky zpevníš :-))

   Vymazat
 6. super post, treba konecne neco udelam se svym jidelnickem, tenhle zni dobre, vetsinu veci v nem mam rada. horsi je vzdycky uzpusobit jidelnicek skolnimu rozvrhu :(

  xxx
  www.cristeene.blogspot.com
  www.cristeenepics.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono je důležitý si uvědomit, jestli to fakt chceš nebo ne a když se rozhodneš, že ano, tak už je to opravdu jen o té vůli. Já to nedělám ani proto, abych byla hubená, ale abych byla zdravá, takže to je pro mě dobrá motivace :-)

   Vymazat
  2. jasne, jasne, ja nehodlam hubnout, ja se hodlam udrzet ve forme. a jidlo je pri tom dulezite. a je dulezite jist nejako pravidelne, ale to s mym rozvrhem proste nejde. jednou mam obed v pul 12, jindy ve 4. koncila bych rada veceri treba v 7, ale prijdu ze skoly v 9. vule mi nechybi

   Vymazat
 7. Téda když tě vidím, měla bych zamakat na tom jídle. Já cvičím každej den 30 min. s Jill, ale mám sklony se za to, že tak pěkně cvičím odměňovat dobrým (myšleno tučným nebo sladkým) jídlem :)takže výsledek je zatim 0 prd. Krom toho, že mě každý den z tý dřiny bolí jiná část těla :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Důležitý je, že cvičíš, horší by bylo, kdybys mlsala a nic nedělala :-)

   Vymazat
 8. Och, chcela by som to tiez mat tak zorganizovane, ako dokazes toto vsetko zladit s dnesnym rychlym zivotnym stylom? Ja beham zo skoly, do prace, potom domov, upratat, znova robit veci do skoly... popritom zbastim co mi pride a ani na pohyb sa nejako nedostane...
  Nikavero

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky neustále někdo pobíhám, ale dá se to zvládat, jen si to prostě musíš plánovat. Já už si většinou plánuji dopředu, co budu druhý den jíst, ráno si připravím snídani, kterou si beru s sebou do práce, tam si dávám i svačinky, na obědy chodím do restaurace a večeře si vařím doma... a cvičím ráno po probuzení anebo večer u telky :-)

   Vymazat
 9. obdivuju te za odhodlanost a vydrz :) ja se snazim jist podobne, se snidanema, vecerema ani cvicenim problem nemam ale nejhorsi jsou obedy, zvlast ve dnech, co jsem ve skole... ale taky chystam o tomhle clanek :)

  http://ivetsperspective.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já na obědy chodím do restaurace, takže se vždy podívám nejdřív na netu co mají restaurace v okolí mé kanceláře v nabídce a kde se mi něco líbí, tak tam jdu :-))) Pro mě jsou horší víkendy, třeba teď jsem u rodičů a už jsem musela sníst řízek, bramborový salát a dort :-))))

   Vymazat
 10. Díky za článek! Se Zuzkou bych chtela zacit, zatim jen beham a vubec nevím kterými videi se řidít a kterými začít. Hezky clanek. Tesim se na dalsi :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo a zelený čaj mám moc ráda ale na neslazený jsem si zatím nezvykla, sladíš? A jaký piješ? Děkuji :)

   Vymazat
  2. Vyzkoušej tato dvě videa, patří k těm jednodušším, co Zuzka dělá, takže na začátek dobrý :-)
   Já nesladím vůbec nic, nesnáším cukr v čaji, takže všechny čaje piju neslazené :-))) Jinak piju nejraději zelený a jasmínový čaj

   Vymazat
 11. tak jsem zkusila ten workout na 8 minut, od každého cviku jsem jich udělala 30 a jsem vyřízená :D určitě jsem to nezvládala v tom tempu a některý cviku jsou opravdu hodně těžký, máš můj obdiv ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavně se na začátku nepřepínej, uvidíš, že za dva týdny to budeš dávat naprosto v klidu v tom tempu, jako ten chlapík v tom videu :-)

   Vymazat
 12. obdiv Simi! je to pro mě nesmírně inspirační, ale já si to se svým životním stylem nemůžu dopřát:(

  OdpovědětVymazat
 13. Úžasný a hlavně inspirativní článek :-)! Cvičení na břicho a ruce hned od zítra začnu dělat! Tvůj blog se mi moc líbí, sleduji ho už dlouho a vždycky se těším na nový článek!

  Iva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivo moc děkuji, určitě začni, držím pěsti :-)

   Vymazat
 14. obdivujem takéto zapálenie pre cvičenie a diétkovanie, ja som absolútny flákač zdravého životného štýlu :(

  http://undergroundkittycat.blogspot.com/2012/04/giveaway-ii.html ospravedlňujem sa za reklamu, ale kto má záujem, tak rozbieham giveaway o dva náhrdelníky..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám období, kdy to klidně půl roku flákám a pak zase půl roku jím zdravě :-)))

   Vymazat
 15. Ja cvicim 30 dnovy program s Jillian a chodim tiez behat :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Super, to jsi hodně aktivní, to je skvělé! -)

   Vymazat
  2. Ale ten 30 dnovy program necvicim naozaj kazdy den, napriklad vcera som cvicila a dnes aj napriek strecingu nevladzem vstat z postele alebo stolicky, taku mam svalovku.. Cize v taketo dni si davam zumbu na wii alebo beh :)

   Vymazat
 16. máš můj obdiv, já jsem hrozně na sladké a musím pořád něco zobat :-D snažím se to ale v poslední době nahrazovat semínky, mandlemi a oříšky
  cvičím s Jill,ale o víkendu většinou vynechám a jdu aspoň s přítelem na delší procházku

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobře děláš, že se to snažíš nahrazovat, já třeba čokolády a sušenky nejím vůbec, maximálně nějakou dobrou kvalitní čokoládu a vždy jen kousek. Ale třeba v létě neodolávám zmrzlinám atd... :-)

   Vymazat
 17. Ahoj Simone,

  koukám, že máš úplně stejné chutě jak já, jídelníček máme podobný:) Jen jak psala jedna ze slečen nade mnou, přizpůsobit to škole je horor, zvlášť když pospíchám, to pak člověk skočí pro bagetu nebo do KFC, protože kolem Staromáku nic jinýho levnýho není (menzu nestíháme):/
  Ale proč vlastně píšu, k čemu je dobrý ten med před cvičením? To je na nastartování metabolismu nebo si na něj zrovna měla chuť?:)

  Š.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To chápu, když pospíchám, tak taky občas vezmu za vděk něčemu rychlému nezdravému :-/
   Med si dávám ráno po probuzení, aby se mi vyrovnala hladila cukru a nebylo mi špatně, protože cvičím hned po probuzení, tj. ještě před snídaní :-)

   Vymazat
 18. Už delší dobu Simi sleduji tvůj blog a naprosto obdivuji tvůj styl oblékání, ale ve "zdravém životním stylu" jsi naprosto můj vzor a moc se mi na tobě líbí, že nedbáš jen na postavu ( kterou máš úžasnou), ale především na zdraví a je dobře, že o tom teď i píšeš, tyto články hltám, jsou super, určitě v tom pokračuj!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mockrát děkuji za tak milý komentář, udělal mi opravdu radost!

   Vymazat
 19. Skvělý článek, snažím se stravovat podobně, ale já naopak sušenky můžu. :D Každopádě se snažím snídat müsli s mlékem. Jsem ale pyšná, že vypiju kolem 3 litrů tekutin, většina z toho jsou čaje (zelný, bylinkový, občas ovocný) a pak voda.
  Tento týden jsem skoro necvičila, protože jsem byla d pondělí do pátku na školení v Praze. Včera a dnes jsem byla alespoň s přítelem na squashi. Jinak chodím pravidlně na pilates a bo-su a cvičím doma.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsi dobrá! Já si pitný režim musím hodně hlídat, protože na to občas zapomínám :-)

   Vymazat
 20. Já v pondělí cvičila s Jillian. V úterý jsem se ošklivě uhodila do kolena, to mi nateklo a silně bolelo další tři dny. :/ Takže mu do konce týdne dávám pohov a snad budu moct zase brzy začít... Jinak jsem pečlivě pročítala tvůj jídelníček a musím začít jíst víc ovocných svačinek. Přes týden jím jen 3x denně. A taky musím omezit těstoviny - to mám stejně. :)
  P.S. Článek je super! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Au tak na Tebe myslím, ať Tě to brzy přestane bolet :-)

   Vymazat
 21. Zuzka je češka a žije v USA, že jo? :D Dostkrát jsem nad tím uvažovala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, bývalá pornoherečka s hrozným přízvukem, ale jinak jí mám moc ráda! :DD ;))

   Vymazat
  2. Jojo, bývalá pornoherečka, ale je moc milá a fakt na sobě maká :-))

   Vymazat
 22. Ahoj Simi,
  mluvíš mi z duše! Přiznám se, že mi někdy chybí vůle a disciplína. V první řadě je to opravdu o tom, jak se kdo cítí! Pro muže může bát mnohem víc sexy baculka, co se má opravdu ráda, přirozený sex-appeal z ní pak přímo čiší! Mně se podařilo zhubnout doopravdy a na trvalo přes stob.cz - je to takový internetový výživový poradce a člověk při tom zjistí, co dělá špatně. Zhubnout jde i bez pohybu a kupodivu tím, že člověk začne vyváženě a pravidelně jíst, ale teď si připadám jak rosol. Zuzku znám a zbožňuju, myslíš, že jsem začala? Byl by pro mě ideální nějaký středně těžký domácí trénink pro málo času i prostoru, po kterém se dlouho poohlížím. Kdyby jsi o nějakém věděla, klidně nás zásob!:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šári podívám se po nějakém cvičení, které by Ti mohlo vyhovovat a pošlu Ti do mailu odkazy,ju? :-)

   Vymazat
 23. mmmm na mna to je celkom light ale schvalujem ..cakal som ze tie videa budu ine ale milo som prekvapeny no vedel by som este pritvrdit troska :D strava tiez super par veci by som vyhodil ..celkovo mas u mna velikanske plus aj ked ti to asi moze byt jedno :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jaká videa jsi čekal???? :-D
   A já přitvrdím, neboj, ten jsem na to půl roku kašlala, takže na začátek jsem zvolila něco lehčího. Do posilovny mám udělaný plán od trenéra a ten je docela drsnej :-D

   Vymazat
 24. Simčo, co dodat :)) To, že 70% záleží na stravě, bych si opravdu měla někam vyvěsit, protože to je můj kámen úrazu. Víš, že cvičit se donutím, baví mě to, ráda si to naplánuji a splním, ale s tím jídlem je to u mě konečná.. poslední tři dny jsem zas byla od rána do večera pryč a pak přijedu a s prominutím se přežeru jak prasátko :))) Respektive uzobávám na co narazím, což ve výsledku dopadne úplně stejně.. Budeš tak hodná a pošleš mi další vybraná videa zas na FB? :)
  Jsi úžasná a já před tebou vážně smekám! :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. taky chci vybraná videaaa:))))

   Vymazat
  2. Já mám s disciplínou taky problém, třeba teď o víkendu u rodičů jsem musela sníst snad úplně všechno co bylo na stole, nic z toho nebylo zdravé, ale ode dneška zase jedu zdravě :-)))
   Videa Ti pošlu dnes večer na FB :-)

   Vymazat
 25. Fandím ti, pro mě to není, protože tato cvičení nespalují tuk, ale cukry a zvyšují kondici, což je fajn, ale já potřebuju zhubnout a pak až tohle :), ale fandím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-) Já právě hubnout ani nechci, chci si zlepšit kondici, abych pak mohla budovat trochu nějaké svaly :-)

   Vymazat
 26. Ja som cvičila s Jillian 30dayshred a teraz 6weeks pack, ale vôbec som neschudla, ani trošičku, iab sa mi všetko spevnilo (čo tiež nie je zlé). Ale od včera som si začala pripravovať jedálniček (už mám na týždeň dopredu:D), budem jesť pravidelne 5krát denne, tak hádam budú nejaké výsledky...a k Jill som pridala aj jeden tip od teba-Abs workout How to have six pack , takže ide sa na to! do leta chcem byť fit!:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli chceš hubnout, tak musíš upravit jídelníček :-)

   Vymazat
 27. klobouk dolů, já se poslední dobou též snažím se sebou něco dělat, ale tohle bych zatím vážně nedokázala!
  http://medunka-b.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 28. teda ty jsi zdravá=)...dost rozdíl od mého jídelníčku:D...a necvičim vůbec, jenom občas cestou z oběda vystoupím o dvě zastávky dřív a projdu se (když je na to počasí)

  a tvoji postavičku ti přeju, je vidět, že se o ní pěkně staráš (štvou mě lidi, co nic nedělaj, žerou a přitom vypadaj skvěle...což jsem trochu i já:D...ale do ideálu bude moje postava mít vždycky daleko)

  pragueneedsmorestyle.com

  OdpovědětVymazat
 29. No je vidět, že jsi opravdu pečlivá:) Já se snažím jíst zdravě a chodím běhat. To mi úplně stačí a viditelně i prospívá:)

  OdpovědětVymazat
 30. Já nemůžu běhat( a nesnášim to), takže cvičím doma na stepperu a dělám posilovací cviky + orientální tance a snažím se co nejvíce chodit pěšky:)
  Máš pěkný jídelníček a mimochodem, těstoviny bych já osobně mohla pořád:D

  OdpovědětVymazat
 31. Simi super program, zkoušela jsem to cvičení na břicho a super. Nemáš ještě nějaké zaručené cviky na zadek?

  OdpovědětVymazat
 32. Ahoj Simi,

  diky za super clanek! Pravidelne cvicim uz hodne let a hodlam u toho zustat, je to jak droga:-). Po ruznych typech cviceni jsem ted momentalne zakotvila u powerplate a musim rict, ze u me funguje na 100%. Rozdil je opravdu znat a hlavne bricho a nohy se krasne vyrysovali. Jinak na leto u me vedou brusle...nejlepsi je vyjet na prodlouzeny vikend na Slovensko nebo do Nemecka na inline stezky a cele dny jezdit. Zuzku Light jsem do dneska neznala...jaka to ostuda :-) Diky za typ, asi se hecnu a zkusim se podle ni nejaky ten tyden ridit a uvidime, co to provede. Diky taky za typy co se tyce jidelnicku, taky se snazim jist zdrave, i kdyz obcas clovek ulitne. Ty activia chlebiky urcite vyzkousim. Preji hodne energie do dalsich telesnych aktivit, at Te to bavi cim dal vic a tesim se na dalsi poctenicko.
  Anicka

  OdpovědětVymazat
 33. Perfektní, rozhodně vyzkouším! Byla jsem zvyklá jíst cokoli - denně minimálně jedna čokoláda, k televizi brambůrky, necvičit a mívala jsem pořád kolem 50-ti kilo. Bohužel po 30-tce se to nějak zvrtlo a pozvolna tloustnu :( Takže se hodlám na něco co nejrychleji vrhnout :) Chtěla jsem se tě zeptat, jestli se před tím cvičením nějak protahuješ, zahříváš nebo jestli pustíš video a jdeš na to? :)

  OdpovědětVymazat
 34. Ahoj Simi,tvuj Blogger sledují už dlouho a mám pri novem prispevku vzdycky radost jak malý smrad.omlouvám se za diakritiku,ale. pisi z mobilu.pisi až teď ,protože mě naprosto nadchly tvoje články o zdravém zivotnim stylu a cviceni.moc me motivují.myslíš,že byd mohla zverejnit cviky na spalování tuku,hubnutí.děkuji tereza

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig