středa 23. května 2012

F&F podzim/zima 2012

zdroj fotek: idnes

Přesně před týdnem jsem měla možnost zúčastnit se módní přehlídky značky F&F, na které se prezentovala kolekce pro podzim/zimu 2012. Celá přehlídka se měla nést v duchu karnevalu v Benátkách, což prozrazovala již fotka ženy se škraboškou na pozvánce a já jsem byla moc zvědavá, jak F&F tuto akci pojme. Již dopředu jsem věděla, že to bude velké. Při vstupu do areálu jsem nahlásila své jméno, dostala zelenou kartičku a šla si vypít sklenku sektu s přáteli, se kterými jsem se na akci potkala. Za 20 minut se nás ujala hosteska se zeleným šátkem na krku a po prokázání se zelenou kartičkou nás všechny odvedla na naše místa. Oproti loňskému roku se F&F poučilo a letos měl každý kde sedět a nestalo se, že by někdo musel stát a měl na přehlídku špatný výhled. 

Samotná přehlídka byla jeden velký vizuální zážitek. Velkolepá scéna s netradičně řešeným molem, v kombinaci se skvěle vybranou hudbou a krásnými modelkami, umocnila zážitek z večera a já tak mohu tuto akci zařadit k večerům, na které budu dlouho vzpomínat. 
Z prezentovaných kousků se mi nejvíce líbila kolekce Modernist, která představovala čistý minimalismus a kolekce Neo Ghotic, kde převládala krajka v kombinaci s koženkou. Já už teď vím, že si určitě pořídím černý "peplum top", který můžete vidět na jedné z fotek výše a zálusk mám i na minimalistický oranžový kabát z kolekce Modernist. A samozřejmostí budou kotníčkové boty, které můžete vidět na mých FB stránkách.

Závěrem bych asi řekla jen to, že jsem si celý večer náramně užila a chtěla bych vyjádřit velkou poklonu celému produkčnímu týmu, který odvedl skvělou práci a už teď jsem zvědavá, čím mě F&F dokáže překvapit příště.

A pokud jste přehlídku neviděli online, můžete se podívat alespoň na záznam z přehlídky. Jsem zvědavá, které kousky z přehlídky se budou líbit vám. 
Share:

11 komentářů

 1. ok.. takze satnik moc obmenovat nemusim :)
  http://she-is-the-1.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. ta prehlidka vypada luxusne!! :)

  http://ivetsperspective.blogspot.com/
  GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
 3. Hned mě zaujala kabelka na první fotce a chtěla bych si pořídit něco se vzorem kohoutí stopy:)
  Na záznam se mrknu F&F se mi poslední dobou zalíbilo a dokonce i mé mamce:)
  Je skvělé, že si měla takový zážitek, moc ráda bych se na nějakou takovou přehlídku taky jednou podívala:)
  Měj se hezky :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to oblečení mě moc nenadchlo. Ale musel to být hezký zážitek :)

  OdpovědětVymazat
 5. vypadá to všechno parádně!!

  http://myworldclothing.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 6. tak to jsi měla určitě hezký zážitek

  OdpovědětVymazat
 7. musím říct, že video z přehlídky na mě udělalo vážně dojem a úroveň přehlídky mi přišla opravdu vysoká. akorát mám u FF vždycky problém, že to co se mi líbí na mole, pak buď v prodejně nikde nemají nebo se mi to pak nelíbí ve skutečnosti. ale letos na podzim si dám fakt pozor a pár věcí si nesmím nechat ujít :)

  OdpovědětVymazat
 8. Ty šaty na předposlední fotce!!!!!!! Ty chcííííííí :-))
  D.

  OdpovědětVymazat
 9. vypada to jako dobra povedena party ale cemu vubec nerozumim je cerne silonky v kombinace saty+hole ruce, vypada to trosku priserne

  OdpovědětVymazat
 10. na 3 fotke je bara uhrova , skvela modelka!:)
  prehliadla vyzera luxusne!:)

  OdpovědětVymazat
 11. Opravdu moc se mi líbí psaníčka, oranžový kabát a spodní prádlo. Přiznám se, že značka F&F je takovou mou osobní značkou. Vždy si vyberu a oblečení mi sedí, na rozdíl od jiných značek.

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig