pátek 18. května 2012

Style Cookbook na Jarmarku


A je to opět tady. Stejně jako na loni na podzim jsem protřídila svůj šatník a vybrala plno věcí, který již nemám v plánu nosit a zítra od 09:00 je budu prodávat Jarmarku OnaDnes.
Mezi věcmi, které budu prodávat je několik párů bot, kabátky, košile, sukně, šaty a svetříky. Ceny se budou pohybovat od 50 Kč výše.

Spolu se mnou tam bude mimo jiné i Pavlína a Ejvi a tak pokud máte chuť se s námi potkat, prohodit pár slov a něco si od nás koupit, stavte se zítra ráno na Andělu v budově AMC. Adresa je Karla Engliše 519/11, Praha 5. Budeme se na vás těšit.

Share:

25 komentářů

 1. mozna se stavim :)

  http://ivetsperspective.blogspot.com/
  GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
 2. Už sem o tom slyšela minulý rok. škoda že už něco mám, kdyby to bylo rychlejší tak se určitě stavím:)

  OdpovědětVymazat
 3. A já jsem zase zrovna v Brně, fakt už! Tak si to užij! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Mě to tak štve, že tam nemůžu být:( Moc ráda bych se s tebou setkala:(

  OdpovědětVymazat
 5. Jako v minulých ročnících, opět vyrážím prodávat a moc se těším! :) Je to perfektní akce a doufám, že budou další a další úspěšné ročníky. Mám toho na prodej dvě tašky Ikea, většina věcí ještě s cedulkami (to je mi podobné, ale už jsem se zlepšila :)

  Simčo, neporadila bys mi v kolik cca dorazit, abych ukořistila štendr? Bohužel tentokrát nemám k dispozici svůj vlastní a bojím se, že na mě nevyzbyde. Díky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Terko ptala jsem se kolegyň z marketingu a prý stojany začnou rozdávat v 08:30 ráno. Já se tam budu snažit být nějak mezi 08:00 - 08:30, abych si našla nějaké dobré místo a vše si v klidu připravila :-) Tak se za mnou zítra zastav :-)

   Vymazat
  2. Díky moc, zastavím se :-) Jsi zlatá! Dorazím také na osmou, tak snad to nějak klapne. Jinak jsem domluvená s kamarádkou, která štendr přiveze, ale až kolem desáté, dříve to bohužel nestíhá. Počasí budeme mít také pěkné, aspoň to slibují :-)

   Vymazat
  3. Ahoj Simčo, tak nakonec jsem tě neotravovala, protože se mi podařilo sehnat štendr od kamarádky. Akce se vyvedla, tolik prodávajících :-o oproti minule, to jsem zírala. Utržila jsem zase přes 4tis, takže spokojenost. Mám vždycky radost, že moje kousky potěší ostatní lidi, přitom mně by se válely někde v koutě.

   Vymazat
 6. škoda, že mám prahu tak daleko :(

  OdpovědětVymazat
 7. taky mám Prahu moc daleko :(

  OdpovědětVymazat
 8. Doufám, že brzy proběhne i v Brně. Minule to šlo ještě mimo mě.
  Ale prakticky - může tam přijít každá jen tak prodávat, nebo je třeba se nějak registrovat a dodržovat nějaká pravidla...?

  Děkuju

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, může přijít prodávat kdokoliv. Žádná registrace není potřeba :-)

   Vymazat
  2. Děkuju, snad nasbírám dost odvahy, aby až bude v Brně, jsem šla něco prodat. Mám toho plné tašky. Zkouším něco udat přes nabídky na netu, ale netáhne to :/ Doufám, že naživo to půjde na odbyt líp.

   Přeji úspěšný den :)

   Vymazat
 9. Kdybych nebydlela na druhém konci republiky, tak proč ne :)

  OdpovědětVymazat
 10. Simi, nechceš se na to vykašlat a přijet do brna? já to od tebe všechno koupím! :D

  OdpovědětVymazat
 11. a nemôžeš niečo nafotiť a predať cez blog? zo slovenska to mám trošičku ďaleko :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já na to bohužel nemám čas, fotit oblečení a dávat to na blog a pak s tím ještě chodit na poštu :-( Takže to prodávám vždy na tom Jarmarku, ale pokud by se to někdy změnilo a začala jsem prodávat i přes blog, určitě o tom napíšu

   Vymazat
  2. si zlatá :D

   Vymazat
 12. Škoda, že nemám zrovna možnost se tam dostat :(

  http://rosemaryflowerzcernobilych.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig