úterý 24. července 2012

Update

hosting obrázků img24.eu


Ve včerejších komentářích k soutěži na mých FB stránkách jste se nejvíce zmiňovaly o tom, že byste chtěly na blogu kromě outfitů i více článků o cvičení/zdravém životním stylu, články o decoru a DIY projekty. DIY projekty a decor vám mohu slíbit od září, až budu mít trochu volněji a slibuji, že si každý přijde na své.
Články o cvičení a zdravém životním stylu zařadím zpět do programu hned zítra a mám radost, že se vám tento typ článků líbí. Měla jsem teď dost hektické období, ve kterém jsem hřešila a neměla na cvičení čas. Těsné kalhoty mi naštěstí vždy velmi taktně naznačí, že je čas se sebou začít něco dělat a tak "již" týden na sobě každý den makám a ráda se o své cvičební plány či tipy na to, jak se udržovat v kondici podělím s vámi. Kdo by chtěl více updatů, než kolik bude na blogu, může sledovat mé FB stránky (přístup na ně mají i ti, kteří účet na fb nevlastní), na kterých se teď budu snažit přispívat každý den nějakým zajímavým motivačním obrázkem, odkazem na cvičení atd... 

Jako obvykle upozorňuji, že nemám v plánu držet žádnou redukční dietu, ale pouze se udržovat v kondici a lehce zpevnit a vytvarovat určité partie. V následujících článcích se tak kromě tipů na účinné cviky zaměřím i na témata spojená s motivací ke cvičení, výběr správného oblečení atd... 

A pokud máte nějaké speciální dotazy či přání, na co bych podle vás v článcích neměla zapomenout, klidně mi napište do komentářů. Mám v hlavě asi milion věcí, které chci ve článcích zmínit a vždy minimálně na polovinu zapomenu :-)

Přeji vám krásný večer a dobrou noc!


Share:

10 komentářů

 1. už se těším :) především by mě zajímalo, jak se donutit cvičit každý den :D

  OdpovědětVymazat
 2. teším sa...donutite sa cvičiť(teda aspoň u mňa to funguje) že si pripadám veľká..a to doslovne aj keď som schudla 10kg..a cvičím ustavne už dva roky rozne cviky..a mam traumu sa na seba pozrieť....:D takže asi tak  pozývam ťa k sebe na blog: littlecurlykate.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. přesně v téhle fázi se ted nacházím a tak se moc těším na všechny tvoje motivace apod., vždycky mě to nakopne :)

  OdpovědětVymazat
 4. ja mam tyhle clanky hrozne rada.... dost casto obmenuji svoje cvicici praktiky aby me pohyb nahodou nezacal nudit a inspirace neni nikdy dost :)

  http://www.ivetsperspective.com/

  OdpovědětVymazat
 5. V pravou chvíli! Za měsíc odjíždím na dovolenou tak snad to svoje tělo trochu zpevním aby se nepolekali až hupnu do plavek. Na motivaci se těším :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Těším se na články. :) Konečně už se mi snad bustil bacil, tak se budu moct zase hýbat. :)

  OdpovědětVymazat
 7. proste tahle fotka mi zvedla naladu, asi ji ukazu celemu svemu okoli, dost lidi na me rve, ze kdyz neustale varim jidla plna ryb a zeleniny, ze se snazim ze sebe udlat anorekticku...! diky za ten obrazek! a jinak clanku o cviceni atd. vice prosim! :)


  xxx
  www.ccristeene.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 8. Já chodím pravidelně běhat, ale vím, že bych na problémové partie měla i posilovat, ale nějak se k tomu nemůžu donutit, takže bych nějaké nápady na zajimavé cviky a motivaci uvítala :)

  OdpovědětVymazat
 9. motivace není nikdy dost:) cvičím každý den doma s jillian, někdy i dvakrát...ale zase si velice ráda dám něco sladkého, to si nějak neumím odepřít, musím trénovat pevnou vůli :D a zítra jdu po delší době na jumping, tak se těším:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig