úterý 25. září 2012

Jóga s Bobbi BrownZnačku Bobbi Brown mám ráda nejen kvůli její skvělé kosmetice, ale také kvůli tomu, že propaguje zdravý životní styl. Jak víte, snažím se žít zdravě, dávat svému tělu jen to nejlepší a nahlížet na život pozitivně a tahle značka dělá přesně to samé. Pokud vyznáváte stejné hodnoty, mrkněte na jejich blog, najdete tam plno zajímavých tipů.
Mám pro tuto značku prostě slabost, co vám budu povídat, proto jsem byla moc ráda, když jsem byla společně s několika dalšími blogerkami pozvaná na hodinu jógy a představení LongWear produktů Bobbi Brown. Celá akce se konala ve studiu YOGAME na Národní třídě v Praze.
S klasickou jógou jsem do té chvíle neměla žádné zkušenosti (kromě několika hodin aerojógy, ale to se s klasickou jógou nedá vůbec srovnávat) a chvílemi jsem si připadala neskutečně nemotorná, neohebná a neschopná. Na konci hodiny jsem se ale cítila odpočatá, pořádně protažená a ve vnitřní pohodě. Vyzkoušela jsem něco nového a brzy se chystám na další hodinu.

Po hodině jógy následovalo malé občerstvení (doporučuji vyzkoušet nakrájet do džbánu s vodou okurku - ta chuť předčila i mou oblíbenou limetku) a představení LongWear produktů a ukázkové líčení. Já jsem se nechala nalíčit tmavšími metalickými stíny a musím uznat, že se mi výsledek moc líbil, ač obvykle preferuji stíny spíše nenápadné. V následujících článcích mě tak nejspíš uvidíte trochu netradičně namalovanou a jsem zvědavá, jak se vám to bude líbit.

V blízké době pro vás chystáme společně se značkou Bobbi Brown soutěž a výherkyně bude moci vzít kamarádku a užít si stejné "jóga odpoledne s Bobbi Brown", jako my. Co vy na to?

A jaké jsou vaše zkušenosti s jógou?

Share:

13 komentářů

 1. občas chodím na power jógu, s tou klasickou zkušenost ještě nemám:) a filozofie značky se mi moc líbí:)
  jsem zvědavá, jak ti jiný styl líčení bude slušet:))

  OdpovědětVymazat
 2. Mě doporučila doktorka jógu nebo pilates.. na pilates jsem už byla a bavilo mě to a na jógu se chystám :) Pak se rozhodnu pro jedno a nebo- což by bylo možná ještě lepší- nějak to kombinovat :)
  Ale líbí se mi, že díky józe můžeš zůstat dlouho mladá a to já chci! :D

  OdpovědětVymazat
 3. jéé, vy jste se musely mít! a moc vám to sluší - i ve cvičebním :)

  OdpovědětVymazat
 4. Klasická jóga mi přišla hodně fajn, ale powerjóga o něco málo lepší. Jinak co se toho líčení týče, tak se moc těším až ho na tobě uvidím, protože si myslím, že ti to bude neskutečně slušet.

  OdpovědětVymazat
 5. aa bezva, moje oblíbené blogerky pěkně pohromadě:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, mohla bys mi prosím napsat adresu na ty blogerky, jejich stránky. Díky moc. :)

   Vymazat
 6. Ahoj,zajímavý článek,zase trochu něco jiného,proč ne,bezva.A přesně,moje oblíbené blogerky pohromadě(jak už výše psala čtenářka),to je milé.

  OdpovědětVymazat
 7. Doma se snažím si cvičit klasickou jógu a nyní jsem začala chodit na powerjógu. Klasická je pro mě osobně lepší, ale ta power má také něco do sebe. Obecně je to úžasné cvičení, několikrát jsem už s ním sice přestala, ale stále se k němu vracím, stojí to za to. Když jsem ji dřív cvičila opravdu poctivě, omylem jsem se naučila i provaz, docela jsem zírala :-) Rozhodně doporučuju ;-)

  OdpovědětVymazat
 8. Těším se na fotky tvého líčení :) S jógou trochu zkušeností mám, ale expert ještě nejsem. Cvičila jsem ji párkrát doma podle videí a byla jsem i na lekci power yoga stretch. Mám v plánu chodit pravidelněji, když mi to bude vycházet :) Dříve jsem tento typ cvičení vůbec neměla ráda - moc pomalé, moc nudné... Ale teď si ho užívám. tělo se skvěle protáhne a zrelaxuje. Ale některé pozice jsou i docela náročné a to mě baví - ta výzva to zvládnout :)

  OdpovědětVymazat
 9. Já jógu miluju, je to neskutečné, jak si člověk odpočina, protáhne a urovná myšlenky! Navíc jóga opravdu není nudné, pomalé cvičení, jak si mnozí myslí... V některých pozicích dostávají svaly pořádně zabrat!

  OdpovědětVymazat
 10. Jóga je fajn, chodím na ní ráda a jsem zvědavá na soutěž. :)

  OdpovědětVymazat
 11. vodu s okurkou + troškou mäty poznám, skvelé osvieženie hlavne v lete :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig