neděle 9. prosince 2012

{adventní kalendář} 9.12. Vánoční reklama

Už pár týdnů v televizi můžete vidět různé vánoční reklamy - reklama T-Mobile je letos obzvláště povedená a já se směji pokaždé, když ji v televizi zahlédnu - Takyjako Nakaši a Prďko Jistič nemá chybu:-) Vodafone se letos moc nepředvedl, kde jsou ty časy kdy nás bavil reklamou se Čtvrtníčkem a čivavou. Zato reklama Kofoly je nadčasová a věřím tomu, že ji budeme v televizi vídat ještě pěkných pár let, než vymyslí něco lepšího.

Nejvíce mě letos ale zaujala reklama společnosti IKEA. Možná jsem jen sentimentální, že ty pravé Vánoce letos mít nebudu a možná mě trochu mrzí, že už jsem dospělá a zapomněla jsem, jaké to je těšit se na Ježíška, psát mu dopis a každý večer potají čekat u okna a doufat, že ho zahlédnu. 


A jaká vánoční reklama se letos líbí nejvíce vám?

Share:

12 komentářů

 1. krasna reklama:)
  http://sienastyle.blogspot.it

  OdpovědětVymazat
 2. Reklama na kofolu je nejlepší.

  Trochu mě mrzí, že coca cola už nemá reklamu s kamionem, protože v dětství to byla moje nejoblíbenější reklama! Ale ani ta jejich letošní reklama není špatná :)).

  OdpovědětVymazat
 3. já miluju Ikeu ve všech směrech:) mám ji lajknutou na FB a tak se pořád kochám jejími vánočními obrázky:) včera jsem našla recept na švédské perníčky, takže je budu péct. Jinak švédsko a IKEU miluju i proto, že mám geny se sverem propojené, mám ve Švédsku předky:)
  Simi doporučuji tohle: http://www.vanoce-jsou-domov.cz/ a tohle: http://www.ikea.com/ms/cs_CZ/rooms_ideas/winter_2011/like_a_swede.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mám moc ráda Ikeu, ale dost mne naštvalli s katalogem pro určité země, kde vymazali ženy z katalogu. To se mi nelíbí.

   Vymazat
 4. Tak na Kofolu je to už myslím klasika, bez které Vánoce podle mě nejsou, akorát by ji občas mohli dát celou, jak původně byla:)
  Na T-mobile jsou dobré všechny reklamy:D
  Já spíš než bych si nějakou oblíbila, tak jich začínám víc nesnášet...třeba na Orion - Teď už nás Ježíšek nenajde:( Nebo na Alberta...

  OdpovědětVymazat
 5. T-Mobile vždycky rozesměje :) O kofole nemluvě :D A ta IKEA je taky fajn :) Jenom mi je líto toho kapra na začátku, jak s ním ty dědi házejí. Vůbec mi to přijde jako týrání ho mít doma ve vaně v chlorované vodě, plus ještě ta cesta, kdy ho někdo nese v tašce bez vody domů. Ale já jsem na zvířata trochu cíťa, no :)

  OdpovědětVymazat
 6. tahle reklama se mi taky líbí, je taková milá, neruší :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Úplně s tebou souhlasím! Nadchla mě Ikea a zklamal Vodafone a Coca-Cola mě taky letos nenadchla - chodící obří Santa má daleko od spousty osvětlených náklaďáků Coca Cola, které projíždí zasněženou krajinou :)

  OdpovědětVymazat
 8. tahle reklama se mi taky moc líbí :) nejradči mám tu od Coca-Coly, ty mají vždycky dobrý reklamy :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig