úterý 15. ledna 2013

{móda} Levi's SS 2013Včera se ve Fusion hotelu konala přehlídka kolekce Levi's SS 2013, která se právě dostává do obchodů. Já jsem sice na přehlídku nestihla dorazit, ale přináším vám alespoň pár fotek z představení této kolekce v Londýně.


Kolekce pro jaro a léto je postavena na principech dokonalého řemeslného zpracování a trvalém úsilí značky o udržitelný design. Využívá recyklovaná a alternativní vlákna i nové techniky povrchových úprav a barvení. Inspirací byla Indie a duch transformace od starého k novému.

Denimová kolekce Levi's®<Waste LessTM je částečně vyrobena z recyklovaných plastových lahví. Každý produkt obsahuje minimálně 20% odpadu, což je asi 8 pet lahví na jedny džíny. V pánské části najdete prodloužená trička, košile, saka a kalhoty se zkrácenou délkou nebo šortky různých délek. V kolekci najdete i kožené a džínové či námořnické bundy a parky. 

Dámské kolekci vévodí přirozená elegance. Najdeme zde ale i Boyfriend Skinny kalhoty, které jsou méně boyfriend a více skinny - mají výrazně užší nohavice a nabízejí i zvýšený pas, lichotící postavě. 

Já jsem nikdy nebyla fanouškem boyfriend kalhot, ale tyto si půjdu minimálně vyzkoušet. S podpatky by to nemuselo vypadat špatně :-)


Připravujete se už pomalu na jaro anebo se jako já teprve vybavujete zimními kousky? :-)

Share:

9 komentářů

 1. Uááá, taky jsem to nezvládla :( škoda, ale vypadá parádně!

  OdpovědětVymazat
 2. také jsem nestíhala :(
  každopádně kolekce super!

  OdpovědětVymazat
 3. Super kolekce, ale já ještě dohledávám nějaké zimní kousky. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Užívám si zimního oblečení a jaro je ještě daleko.

  OdpovědětVymazat
 5. Já na boyfriend džíny(nebo vlastně obecně kalhoty, ne jen dříny) nedám dopustit. Nenosím je sice do práce, ale třeba v létě na večer nebo na dovolené na ně nedá dopustit. Ohrnuté nad kotníky, s balerínkama nebo lodičkama a nějkým topem, případně s žabkama a obyč tílkem. Aaach už se těším na léto:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig