úterý 15. ledna 2013

{móda} Levi's SS 2013



Včera se ve Fusion hotelu konala přehlídka kolekce Levi's SS 2013, která se právě dostává do obchodů. Já jsem sice na přehlídku nestihla dorazit, ale přináším vám alespoň pár fotek z představení této kolekce v Londýně.


Kolekce pro jaro a léto je postavena na principech dokonalého řemeslného zpracování a trvalém úsilí značky o udržitelný design. Využívá recyklovaná a alternativní vlákna i nové techniky povrchových úprav a barvení. Inspirací byla Indie a duch transformace od starého k novému.

Denimová kolekce Levi's®<Waste LessTM je částečně vyrobena z recyklovaných plastových lahví. Každý produkt obsahuje minimálně 20% odpadu, což je asi 8 pet lahví na jedny džíny. 



V pánské části najdete prodloužená trička, košile, saka a kalhoty se zkrácenou délkou nebo šortky různých délek. V kolekci najdete i kožené a džínové či námořnické bundy a parky. 

Dámské kolekci vévodí přirozená elegance. Najdeme zde ale i Boyfriend Skinny kalhoty, které jsou méně boyfriend a více skinny - mají výrazně užší nohavice a nabízejí i zvýšený pas, lichotící postavě. 

Já jsem nikdy nebyla fanouškem boyfriend kalhot, ale tyto si půjdu minimálně vyzkoušet. S podpatky by to nemuselo vypadat špatně :-)


Připravujete se už pomalu na jaro anebo se jako já teprve vybavujete zimními kousky? :-)

Share:

9 komentářů

 1. Uááá, taky jsem to nezvládla :( škoda, ale vypadá parádně!

  OdpovědětVymazat
 2. také jsem nestíhala :(
  každopádně kolekce super!

  OdpovědětVymazat
 3. Super kolekce, ale já ještě dohledávám nějaké zimní kousky. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Užívám si zimního oblečení a jaro je ještě daleko.

  OdpovědětVymazat
 5. Já na boyfriend džíny(nebo vlastně obecně kalhoty, ne jen dříny) nedám dopustit. Nenosím je sice do práce, ale třeba v létě na večer nebo na dovolené na ně nedá dopustit. Ohrnuté nad kotníky, s balerínkama nebo lodičkama a nějkým topem, případně s žabkama a obyč tílkem. Aaach už se těším na léto:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig