středa 19. června 2013

{šperky} Swarovski Secret Treasures


Nová kolekce Swarovski s názvem Secret Treasures je připomínkou dávných výprav. Kolekce je inspirována Hedvábnou stezkou a čerpá z legendárních míst Asie, Himalájí, Číny a Indie, z nichž každé oplývá bohatstvím tradic i jedinečnou krásou a je návratem k symbolickým prvkům a zároveň důmyslnou kombinací modernity a rafinovanosti. 

Mě nejvíce zaujaly šperky od talentované návrhářky Shourouk, která byla přizvána, aby pro tuto kolekci navrhla několik šperků. Nejvýraznějším kouskem je impozantní náhrdelník, jehož nosnou částí je saténová šňůra s křišťálovými nášivkami. 

Velice se mi líbí i výrazné náušnice a šperky z růžového zlata, mezi nimiž byl i hodně velký a výrazný náramek a dále pak ručně vyšívaný "bib necklace", který ve mě probudil chuť si něco podobného zkusit vyrobit. 


Nosíte výrazné náušnice a náhrdelníky nebo dáváte přednost méně výrazným šperkům? 

Share:

13 komentářů

 1. No to je krááása!! Jak kdy, podle oblečení rozhoduji zda decentní, nebo výrazné :)

  OdpovědětVymazat
 2. Kolekce je nádherná, určitě bych si vybrala. Bib necklace je super nápad na DIY. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Nádhera! Ráda nosím výrazné šperky. Original Swarovski ale mám zatím jen dva, ale jsou to mé nejoblíbenější.

  OdpovědětVymazat
 4. OMG, větší třpyt jsem už dlouho neviděl, krása!

  OdpovědětVymazat
 5. Ten náramek...nádhera!!!
  Vážně moc krásné šperky! Také ráda nosím výrazné šperky, protože většinou nosím jen jednobarevné nebo dvoubarevné outfity, tak je potřebuji nějak oživit :)

  http://bobunka3liska.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. exkluzivne sperky :) ja mam prstienok swarovsky, ale nad tymto len hikam, ako su prepracovane.. :)

  Viva la Vida

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné kousky, ale této firmě už nedůvěřuji, mám s nimi špatné zkušenosti, je to pouze luxusní bižutérie, ale pokud si něco koupíš na denní nošení, tak to bohužel nevydrží a není to na to vyrobeno. http://www.katefashionstyle.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 8. Swarowski umí krásné věci, ale přesně jak píše Kate nade mnou - ta kvalita je dost různá. Některé věci jsou udělány pořádně, ale některé za tu cenu rozhodně nestojí. Kamarád už třikrát reklamoval kryt na telefon - pořád vypadávaly krystalky a podobnou zkušenost mám s náramkem. Veronika

  OdpovědětVymazat
 9. Tak ten náhrdelník s červenými lístky (4 fotka shora) je nejkrásnější i ty náušnice vypadají dobře. A pokud jde o kvalitu tak musíte rozlišovat Swarovski a Swarovski Elements. Swarovski elements jsou jen elementy, které do svých výrobků může někdo zakomponovat a tedy Swarovski nedělá přímo celý produkt. Pak záleží jak kvalitní produkty daný výrobce dokáže vyrobit.

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig