středa 24. července 2013

{beauty} Co vám vykouzlí úsměv na rtech?


To, že je úsměv tím nejlepší makeupem, který může žena nosit, věděla už Marilyn Monroe a  kdo čte pravidelně můj blog ví, že se usmívám ráda a téměř neustále. 

On totiž takový obyčejný úsměv dokáže rozzářit den nejen vám, ale i vašemu okolí. Schválně se někdy zkuste celý den usmívat, jen tak, bezdůvodně. Zkuste se usmát na souseda, kterého potkáte ráno na schodech, na revizora v metru, prodavačku v obchodě nebo na člověka, se kterým jedete výtahem. Budete překvapeni, jak pozitivně na tak obyčejnou věc, jako je úsměv, lidé reagují. Úsměv nic nestojí a přitom dokáže přímo zázraky. A teď nemyslím jen vyhnout se pokutě za parkování. Jeden váš úsměv dokáže rozzářit den třeba úplně neznámému člověku, který ten úsměv pošle zase dál a zlepší náladu zase někomu dalšímu. Vznikne tak řetězová reakce a až potkáte někoho, kdo se na vás usměje, buďte si jisti, že i na něj se ten den někdo usmál - třeba jste to byli právě vy.A protože mám úsměv na rtech téměř neustále, neváhala jsem se zapojit do nového projektu k uvedení nové zubní pasty Signal White Now Gold a zapojit se do něj můžete i vy! Stačí se zaregistrovat na stránkách signal.jenprozeny.cz a poslat soutěžní fotku s outfitem, který vás rozzáří a vždy vám zaručeně vykouzlí úsměv na rtech. Pět nejpovedenějších outfitů vyhraje zubní hygienu Signal na celý rok a absolutní vítězka k tomu navíc získá šaty na míru od módního návrháře Vladimíra Staňka.

Ve druhé části tohoto projektu soutěžíme i my blogerky. Mým úkolem tak bylo vybrat outfit, který vykouzlí úsměv na rtech mně a pro toto léto je to jednoznačně jednoduchá kombinace černé a nude barvy se zlatými doplňky. Vypadá luxusně, jednoduše a tím nejdůležitějším a přitom nejlevnějším doplňkem je zářivý úsměv, který celý look podtrhne a pozvedne na vyšší úroveň. Budu ráda, když budete pro můj úsměv hlasovat a pomůžete mi vyhrát - stačí kliknout na like u mé fotky na stránkách signal.jenprozeny.cz. Předem vám všem moc děkuji za hlas a nezapomeňte se dnes celý den usmívat!


Jaký outfit zaručeně vykouzlí vám usměv na rtech? V čem se aktuálně cítíte nejlépe?Share:

10 komentářů

 1. Koukám na tu vůni od Demi, vím, že existuje, ale nikdy jsem ji takhle neviděla, vypadá luxusně! Jak voní?

  VELKÁ giveaway

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je od Oriflame, používám ji v zimě, je taková těžší, ale moc pěkná. Já jsem obecně spíš na citrusovky v léte, ale v zimě si zase ráda dám něco silnějšího :-)

   Vymazat
 2. S tím úsměvem máš naprostou pravdu :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Hezký článek. S tím usměvemm máš určitě pravdu. Jediný o kom vím, že se neusměje, je nás ředitel, ale to je dáno jeho povahou. :)

  OdpovědětVymazat
 4. že ti to sluší, to už ani nemusím zmiňovat, jsi krásná vždy! :) A mě rozesměje snad všechno, co je byť maličko vtipné. Jsem od přírody smíšek. :D

  OdpovědětVymazat
 5. to je krásný článek :) je to pravda .. úsměv od kohokoliv mi vždycky zvednne náladu

  OdpovědětVymazat
 6. Tú vôňu od Demi by som chcela ovoňať, super článok :) a hlasujem pre teba ;)

  OdpovědětVymazat
 7. Nemas tu nikdy negativni komentare nebo je jen nezverejnujes?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já komentáře nemoderuji a žádné komentáře nemažu. Negativní komentáře občas taky mám, ale asi ne tak často, jako některé další blogerky.

   Vymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig