úterý 27. srpna 2013

{decor} glass cloche


Pinterest bude jednou má zhouba. Dokázala bych na něm strávit hodiny a hodiny vytvářením nástěnek a hledáním inspirace pro náš domov. Tyto skleněné poklopy jsou dalším z interiérových doplňků, které jsem objevila díky Pinterestu a které jsem prostě musela doma mít. První jsem objevila v obchodě Nanu Nana (stejně jako stojan na dort z tohoto příspěvku) a můžete ho často vídat jako dekoraci při focení kosmetiky. Další jsem si objednala dnes z obchodu Bella Rose a už se nemohu dočkat, až dorazí a já je budu moci oba "nastylovat" vedle sebe. Zatím pod ním mám jako dekoraci svíčku, ale až mu dorazí "bellarose" bráška, budu je muset trochu sladit a na následujících fotkách se můžete podívat, jak skvěle vypadá takový jednoduchý doplněk v interiéru.

Mně osobně se nejvíce líbí v kombinaci se svíčkami a skvěle také vypadá jako poklop na stojánek na šperky. Efektně vypadá ale i při servírování sýrů a určitě vymyslím ještě plno kombinací, které se časem objeví v rubrice decor na blogu.

zdroj fotek 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Jak byste takový skleněný poklop v interiéru využili vy? Co byste pod něj schovali?

Share:

20 komentářů

 1. Tyto zvony byly módní asi před sto a více lety. A právě proto se mi tolik líbí, zvláště ten na první a předposlední fotce a zajímalo by mě, kde je sehnat :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I když jak se tak dívám na ten v odkazu - přesně jak jsem očekával, je příliš malý. Ty větší se shání těžko...

   Vymazat
  2. Víťo ten velký jsem taky ještě nikde neviděla. Ten co mám z Nanu Nana je taky vysoký cca 20 cm, ale kdybych někde viděla větší, dám ti vědět :-)

   Vymazat
 2. Asi před půl rokem meli krásný velký na dort na nožce v Tchibu celý skleněný a bylo mi lito za nej dát asi 800,- a hlavně kam bych to dala kdyby me to omrzelo, nebo kdyby zrovna nebyl dort :-) Byl fakt velký jako na normální dort. Ted si rikam ze to bylo za dobrou cenu. Škoda že tam ty věci maj jen asi měsíc a pak to stahujou:-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano ten jsem tam viděla, ale nakonec jsem si koupila ten menší s Nanu Nana :-)

   Vymazat
 3. Pinterest bude i moje zhouba! Nedělá mi problém na něm strávit hodiny, hrozně návykový je.. :D Já bych skleněný poklop využila určitě společně se svíčkami nebo třeba vánočními ozdobami jako dekoraci v zimě :) A líbí se mi také jako poklop na šperky, aby se na ně zbytečně neprášilo. Užitečné a navíc to vypadá dobře :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S vánočními ozdobami ho plánuji využít taky, už se těším na Vánoce :-))

   Vymazat
 4. je to pekne ale nenapada ma co donho :)


  Inak nezabudni sa zapojit do Weleda giveaway: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/08/weleda-peeling-super-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 5. Simi o Pinterestu mi ani nemluv. Poklob jsem konečně objednala od Broste s černým podkladem, také se mi moc líbí, na parfémy, dekorace, na cokoliv! A gratuluji též k výročí, utíká to, viď?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Utíká to hrozně :-) Mně dnes dorazila ta Broste váza/květináč, co jsem kupovala u tebe na eshopu a jsem z něj naprosto nadšená :-) Ještě čekám na ten další poklop a bude to naprosto dokonalé :-)

   Vymazat
 6. Pinterest je hrozná zavislost. Já jsem na něj naučila chodit mámu a to jsem asi neměla dělat. Každý den mi od ní v emailu přistane několik zpráv z Pinterestu :) Skleněné poklopy máme také moc rády a už jich máme myslim slušnou sbírku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moje mamka zatím na Pinterest nechodí, ale asi jí budu muset zasvětit :-)))

   Vymazat
 7. Vypadá to naprosto výborně a to hlavně z toho důvodu, že je to kombinované s bílou barvou :) Na tom ujíždím :)

  OdpovědětVymazat
 8. Musím uznat, že to vypadá fakt dobře :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 9. Maly s krasnym stojankem maji ted v rakousku v obchode NKD asi za 10euro:-)

  OdpovědětVymazat
 10. Maly s krasnym stojankem maji ted v rakousku v obchode NKD asi za 10euro:-)

  OdpovědětVymazat
 11. Mít levitující krychli, dám ji tam :) Takhle by se nám hodil na sýry, protože těch extra smradlavých tu máme kvůli Francouzovi plno :D

  OdpovědětVymazat
 12. aaaaaa, to je moc super!

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig