středa 18. září 2013

{cestování} dovolená


Vše důležité i nedůležité na nadcházející dovolenou mám připraveno a sbaleno a už tak minimálně desetkrát jsem zkontrolovala, že mobil, peněženka i pas je pořád na svém místě (o mé obsesi spojené s cestovním pasem jsem psala kdysi v tomto článku). Od inkriminovaného článku se vůbec nic nezměnilo, při cestování jsem stále stejně nervózní a stále hledám a kontroluji, že mám vše. Vlastně se divím, že mě ještě někdo nenechal zavřít do blázince.

Tento rok nás ještě čeká komplikace v podobě odletu z Brna a tak nám držte pěsti, ať zvládneme cestu po D1 rychle a hladce. Příští článek tedy bude již z Kréty a zatím nezapomeňte sledovat můj Instagram @stylecookbook, kde budou přibývat momentky z dovolené.

zápisník - Marks&Spencer | obal na pas - Ebay | brýle - Ray Ban

Vy se tu mějte zatím krásně a já se určitě brzy ozvu s novým článkem :-)


Share:

16 komentářů

 1. Krásnou dovolenou! No cestování po D1 je teď noční můra, tak raději vyražte dřív ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Přeji ti šťastnou cestu. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Pěknou dovolenou :). Noo D1 už se raději vyhýbám :D, tak pevné nervy.

  OdpovědětVymazat
 4. Krásnou dovolenou přeju! :)
  Opatrujte se :)

  OdpovědětVymazat
 5. Přeji krásnou dovolenou :) Hezky si odpočiňte :)

  OdpovědětVymazat
 6. tak to ti budu mávat, všechny lety vidíme z balkonu (naštěstí jen z dálky)! :D užijte si to!

  OdpovědětVymazat
 7. Ach, taky bych zas někam jela... Já už jsem tak vycvičená, že balím pár hodin před odletem a mé "potřeby" se stále zmenšují. Brzy budu cetovat asi už jen s kabelkou :-) Užívej!!

  World By Bella

  OdpovědětVymazat
 8. Šťastnou cestu přeji a chci se zeptat, jestli nemáš problémy s tím obalem na pas ? Já teď při cestě do Turecka a zpět sklidila od pasové kontroly nevraživý pohled a v Turecku mi to pán dokonce vytáhl z obalu, ten mi hodil pryč a až pak kontroloval pas :(. V Německu mi zase paní řekla, ať si to vyndám a až pak kontrolovala.

  OdpovědětVymazat
 9. Simčo, přeji vám krásnou dovču bez komplikací! Moc si to užijte! :) Jo a s těmi nervy před cestováním to mám stejně, nejsi v tom sama :)

  OdpovědětVymazat
 10. odjíždíš v pravý čas, užij si dovču!!!

  OdpovědětVymazat
 11. krásnou dovolenou :) odpočívejte :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig