pondělí 2. září 2013

{svatba} origami wedding inspiration


Dnešní článek o svatební inspiraci bych ráda věnovala origami dekoracím a to hlavně z toho důvodu, že na mé svatbě byly tyto papírové ozdoby jedním z nejvýraznějších prvků. Myslím, že každá žena, která někdy přemýšlela o své svatbě má tak nějak jasno v tom, jak by její vysněná svatba měla vypadat. Některá chce velkou svatbu na zámku a připadat si jako princezna, další touží po soukromém obřadu někde na pláži a já jsem chtěla (potom, co jsme kvůli zdlouhavé administrativě zavrhli svatbu v Thajsku) malou rodinnou svatbu v přírodě plnou origami dekorací, které si sama vyrobím. A i proto je tento příspěvek věnován umění, které z celého srdce miluji. Skládání papíru je pro mě úžasným relaxem a byly doby, kdy jsem dokázala strávit víkend u nekonečného skládání modulárních origami.

Na svou svatbu jsem vyráběla klasické "origami crane", které jsem rozvěsila všude, kde to šlo. Na svatební slavobránu (návod můžete vidět tady) jsem skládala "kusudama flowers" (na ty vám v nejbližší době udělám návod) a na plot a příjezdovou cestu jsem vyráběla větrníky. Při plánování svatby jsem tak hledala inspiraci hlavně na Pinterestu a pro vás jsem vybrala několik fotek origami dekorací, které se mi líbí a věřím, že se budou líbit i vám. 

zdroj fotek: Pinterest, Green Wedding Shoes, Wedding Chicks, Style Me Pretty

V některém z příštích článků o svatbě se budu věnovat svatebním kyticím, svatebním šatům a originálním svatebním dortům. A také pro vás budu mít guest post od mé úžasné kamarádky, která se nedávno vdávala a ukáže vám pár detailů z její nádherné svatby. Takže zůstaňte naladěni, máte se na co těšit. 

Co vy a origami? Skládáte? A líbí se vám jako dekorace? 


Share:

10 komentářů

 1. Krásná inspirace! Snad abych tu svatbu začla už plánovat :)

  OdpovědětVymazat
 2. Toto nie je teda uplne podla mojho gusta, ale niektore obrazky su fakt pekne. ;)

  OdpovědětVymazat
 3. nádherné, origami jsou úžasným doplňkem pro jakoukoliv příležitost. :)

  OdpovědětVymazat
 4. jsem origami maniak a takhle nějak to vypadá u mě doma, svatbu plánuji ve stejném duchu, tak moc díky za inspirativní obrázky

  OdpovědětVymazat
 5. To je skvělé, bohužel to musí dát asi dost práce. Ale kdybych se to náhodou někdy naučila, tak si s tím tu práci snad dám.

  OdpovědětVymazat
 6. Nádherné! Ďakujem za inšpiráciu :)

  OdpovědětVymazat
 7. To je nádhernýý! Nejvíc se mi líbí ty holubičky a srdíčka.) Ale kdo by se s tim dělal, to musí být hrozná práce:D

  u nás na blgu je post o WE RUN PRAGUE, rak kouněte,)
  http://worldneedsblondes.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig