sobota 28. prosince 2013

{lifestyle} Style Cookbook v roce 2014

S blogováním je to hodně podobné jako s prádlem - pořád je co dělat. Napíšete článek, oddychnete si, přečtete si komentáře a články svých oblíbených blogerů a už je na čase psát další. Stejně tak vyperete jednu pračku, jste šťastní, že koš na prádlo je prázdný a za pár dní (v mém případě tak za dva dny) už opět přetéká prádlem a vás opět čeká stejné kolečko - vyprat, pověsit, vyžehlit a tak pořád dokola. 

Časem se z toho stane rutina, kterou děláte napůl automaticky. Někdy se vám do toho ale nechce a tak necháte koš přetékat, až nakonec nemáte co na sebe a musíte to prádlo vyprat, abyste nemuseli jít do práce v teplákách. Jak říkám, je to hodně podobné jako s blogováním. Někdy je toho prostě moc, inspirace nepřichází a než abyste psali články o ničem, necháte ten pomyslný blogový koš s prádlem přetékat a vyperete ho až ve chvíli, kdy máte čistou hlavu a energii vrhnout se znovu do práce. 
V mém případě ten pomyslný koš přetekl právě teď, na konci roku. Letošní rok byl pro mě rokem velkých změn, kdy jsem změnila práci a z celkem pohodové práce v médiích jsem hned na začátku roku přešla do zcela jiného oboru, kde si o focení outfitů v obědové pauze mohu nechat jen zdát, mám více práce, více odpovědnosti a méně času na vše ostatní. Letos jsem tak blog trochu zanedbávala a v posledních týdnech jsem si prošla svou první krizí, kdy jsem reálně uvažovala o tom, jestli Style Cookbook bude pokračovat i v roce 2014 nebo ne. Ale pravda je taková, že jako člověk nemůže žít bez praní prádla, tak já už bych asi nemohla žít bez svého virtuálního světa, kterým se Style Cookbook stal.

A protože všichni se vyvíjíme, posouváme se v životě někam dál a věci, které pro nás byly zajímavé před 3 lety nás už teď tolik nezajímají i Style Cookbook projde příští rok takovou menší renesancí. Tech pár týdnů, kdy jsem byla na blogu méně aktivnější, jsem věnovala přemýšlení o tom, jak by měl blog pokračovat a kam by se měl posouvat. Čekat tak můžete několik zásadnějších a několik méně zásadních změn, jako například kompletní změnu designu, více článků o osobním rozvoji a o tom, jak žít šťastný a optimistický život. Ráda bych se také více věnovala DIY projektům a mým předsevzetím do nového roku je mít každý měsíc na blogu jeden nový DIY projekt. Móda a outfity na blogu budou stále, jen se trochu více "rozředí" články z jiných témat a Style Cookbook se tak snad konečně stane více lifestylovým, než fashion blogem, protože takový byl původní záměr, když jsem blog před více než třemi lety zakládala.

Držte mi prosím pěsti, ať se mi všechny plány s blogem podaří zrealizovat a já upřímně doufám, že se nová podoba blogu bude líbit i vám. Samozřejmě pokud máte jakékoliv připomínky k obsahu blogu, neváhejte se ozvat v komentářích. Moc ráda si "poslechnu", co vás na blogu nejvíce baví a co na něm postrádáte.

Zároveň bych chtěla využít této příležitosti a poděkovat vám za přízeň v tomto roce, za všechny milé a podnětné komentáře a emaily a také za to, že se mnou někteří z vás jdou tuto cestu již od samého začátku blogu. Dovolte, abych vám všem popřála šťastný vstup do nového roku a ať se vám vyplní všechny vaše touhy a přání.


Share:

46 komentářů

 1. Určitě by byla škoda vyskakovat z tak dobře rozjetého vlaku! Určitě nemluvím jen za sebe když říkám, že tady často nacházím inspiraci na různé outfity nebo DIY projekty ale taky motivaci ke cvičení atd. A to nemluvím o krásných fotkách na které se hrozně dobře kouká :) .... I tobě všechno nejlepší do nového roku! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K článkům o cvičení bych se taky ráda výhledově vrátila, dost jsem na to teď kašlala, jak na články, tak i na cvičení, ale snad už je to nejhorší za mnou a od nového roku se zase vrátím ke svému zdravému životnímu stylu :-D

   Vymazat
 2. Hodně štěstí Simi a budeme se těšit :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Veľmi pekný článok a snáď vo všetkom s tebou úplne súhlasím. Aj tebe prajem šťastný a úspešný nový rok a veľa radosti a chuti do blogovania, pretože toho tvojho blogu by bola naozaj škoda! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jsem ráda, že pokračuješ. Tvé články miluji. A co se týče změn, o optimistickém pohledu na svět si velmi ráda počtu. Přijde mi, že toto téma se na blozích moc neřeší, přitom je mnohem důležitější cítit se dobře než se dobře oblékat/líčit. Osobně mně takové články dávají víc. Přeji hodně štěstí do Nového roku a už se moc těším. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se ti takové články líbí, snad mi neutečou všichni čtenáři, když už to tu nebude jen o módě a outfitech :-)

   Vymazat
 5. Jsem zvědavá na změny Simčo :).. a přeji mnoho štěstí a ať se podaří, co s blogem zamýšlíš :)
  A sakriš! Jak Tě vůbec mohla napadnout otázka, zda bude blog pokračovat nebo ne.. :)) Co bysme si počali bez Tebe? Já bych nikdy nepřišla na to skvělé tužidlo na objem od Got2be, tvé super DIY tipy jsou také fajn..takže nekonči!
  Je super, že blog bude víc lifestylový :)) Těším se!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Got2be je super, viď? :-) A díky moc, jsem sama zvědavá, jak na nové články budou čtenáři reagovat :-)

   Vymazat
 6. Pěkný článek
  http://stylebysari.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. mám tvůj blog moc ráda a byla by škoda ho rušit ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za komentář, mně by to bylo taky líto, takže jsem tu myšlenku rychle vyhnala z hlavy :-)

   Vymazat
 8. Simi držím Ti moc palce a změnu samozřejmě vítám, protože mám pocit, že fashion blogů je tak nějak strašně moc. Tvé články, které se až tak módy netýkají mě zkrátka baví více. Tvé rady, tipy, diy, ale i články ze života jsou úžasné a velice čtivé. Ráda s Tebou a Tvým blogem budu pokračovat i v nadcházejícím roce. :) Tak ať se daří!
  thechangeofmissy.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Missy moc děkuju, taky mi přijde, že už je toho strašně moc a došlo mi, že já vlastně nechci být čistě fashion blog, že to nejsem já, že mě i na ostatních blozích baví spíš ty lifestylové články, než jen čistě móda a outfity, tak snad se nový koncept bude líbit i ostatním čtenářům a nebudu si to tu psát jen pro sebe -)

   Vymazat
 9. Uff! Tak teď jsem se opravdu lekla, Simi! Moc se těším na nový koncept! :) Také od příštího roku začínám několik nových projektů a času je opravdu pomálu. Hodně štěstí! :)

  ANDREA VYTLACILOVA blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andrejko tak držím také palce s novými projekty :-)

   Vymazat
 10. projde renesancí??!! snad renovací, rekonstukcí, restaurací nebo něco takového, ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, myslela jsem to přesně tak, jak jsem to napsala - projít, zažít renesanci znamená "znovuzrození"

   Vymazat
  2. Vždy mě úplně zabolí oči a skřípu zuby, když někdo místo restaurování použije slovo restauraci. Na druhou stranu představa blogu, který si to proběhne restaurací, aniž by srazil číšníka s podnosem je vcelku zábavná.
   Adéla

   Vymazat
 11. Zis, ja se po uvodu lekla, ze s tim prastis ... Uf:)
  Do noveho roku vse NEJ! :)

  OdpovědětVymazat
 12. Nové diody rozhodně vítám a články o spokojeném životě ráda uvidím taky, protože za tím se dnes honí každý :))
  Budu jen doufat, že tě blogové chmury nebudou přepadávat častěji a snad bude v práci líp (vím, že to není moje věc, ale poslední dobou mám trochu pocit, že v ní nejsi šťastná :((). Do nového roku přeji jen to nejlepší a spoustu úspěchů a ať se ti vše zlé jen vyhýbá :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikčo díky moc, v práci jsem šťastná, baví mě to moc, jen je to časově hodně náročné a už nemám tolik času věnovat se blogu, což mě samozřejmě pěkně štve :-) A také děkuji za přání do nového roku, také přeji vše jen to nejlepší a pěkně příchod nového roku oslav :-)

   Vymazat
  2. Tak to je dobře, já se bála, že tam něco neklape :)) Ale víš co... lepší 1 kvalitní článek v týdnu, než během 7 dní nafrkat 5-6 článků o ničem :)) A děkuji za přání!

   Vymazat
 13. Byla by opravdu velká škoda v blogem skončit, proto jsem ráda, že jsi se rozhodla, tak neudělat. Změny jsou podle mě jen k lepšímu a moc se na ně těším!
  Přeju, ať se vše vydaří! A taky jen to nej v novém roce! :)

  OdpovědětVymazat
 14. Už jsem se lekl, že snad neplánuješ v roce 2014 blogovat. Patříš mezi mé nejoblíbenější blogerky a bez Tvého blogu by to prostě nešlo :) už teď se těch změn nemohu dočkat a velmi se na ně těším!
  krásný Nový rok!

  OdpovědětVymazat
 15. Moc se těším na změny! Tvůj blog je jeden z těch, který navštěvuji nejčastěji a moc by mě mrzelo, kdyby ses ho rozhodla zrušit. Přeji ti mnoho úspěchů v nové práci a už teď se moc těším na lifestylové články, jelikož ty mám osobně nejradši. A samozřejmě už předem šťastný Nový rok :)

  OdpovědětVymazat
 16. všimla jsem si, že nějak nepřidáváš častěji... kdybych Tě ale neznala přes blog a nevěděla, že jsi tak skvělá a strašně milá, tak bych se na Tvůj blog vykašlala :) ale protože vím, že jsi báječná a mám Tě ráda, chodím sem pořád :)) a myslím, že to nevidím jen já - v Blogerce roku jsi skončila na 3. místě a vůbec, jsi jedna z nejlepších a nejnavštěvovanějších český blogerek! tak ať Tě ani nenapadne přestat!!!! :))
  krásný a úspěšný Nový rok! :) ♥

  OdpovědětVymazat
 17. Ahoj Simi, si profík. Vůbec bych nepoznala, že se ti něco takového honí hlavou...Články jsou super a ty jsi takový mě blízký člověk i když tě vlastně vůbec neznám. Je to zvláštní, beru tě jako "kamarádku" a ty přitom vůbec nevíš, že existuju :) a určitě nás je víc, co si s radostí čtou tvé příspěvky, tak nějak to do mého života patří. :) Díky Ifka

  OdpovědětVymazat
 18. Jsem moc ráda, že jsi se rozhodla s blogem pokračovat! Na změny se moc těším, především na DIY projekty, protože právě kvůli nim jsem Tvůj blog začala pravidelně sledovat. Mrzelo mě, že v poslední době to je především o outfitech - i když krásných :) Proto se moc těším na rok 2014, který bude jistě plný změn - nejen u Tebe na blogu.

  Přeji Ti do nového roku mnoho štěstí, zdraví, lásky a také pevné nervy v práci i na blogu :))

  OdpovědětVymazat
 19. Simi, moc se těším na změny, i když tvé outfity miluji a snad tu pořád budou dostávat prostor.. :) ale těším se i na DIY, články o cvičení a zkrátka na každý článek :)

  Také přeji, ať se ti daří v novém roce a jsi šťastná! :)

  OdpovědětVymazat
 20. Simčo perfektní, já mám blogů kde jsou jen hadry atd jaksi už plný zuby. :) Je toho už moc a minimun z toho množství nadchne. Jsem ráda že se budeš "posouvat" jiným směrem. Moc se těším.. G.
  www.insideehead.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Lekla jsem se, že v článku bude, že v roce 2014 už tady nic nebude:) Takže jsem ráda, že tomu je jinak a směr, jakým se blog bude ubírat mě moc těší, to je paráda! :) Jinak tvůj Pinterest mě inspiruje denně a na blog chodím taky ráda, ale to víš:) Přeju Ti Simčo do toho roku 2014 vše nejlepší, hlavně zdraví!!!

  OdpovědětVymazat
 22. Přeju všechno nejlepší do novýho roku! Vím, že někdy fakt není ten čas na to blogovat tolik, sama to tak mám, přesto to však určitě nevzdávám a doufám, že ani ty ne! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dashulko děkuji, i tobě vše nej do nového roku. Určitě to nevzdávám :-)

   Vymazat
 23. Simčo, na články o osobním rozvoji se moc těším. Teď je mi právě tohle téma dost blízké a tak mě potěšilo, že jedna z mých nejoblíbenějších blogerek, bude psát i články o tom, jak být šťastný, spokojený a brát život z té lepší stránky ...
  A upřímně ti přeji vše nejlepší do nového roku. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veru mockrát děkuju, sama se na to taky moc těším, mám plno nápadů na články, tak snad se vám budou líbit :-)

   Vymazat
 24. Simco, drzim palce s novym konceptem, uz se moc tesim, jsi uzasna blogerka se skvelym vkusem nejen v oblasti fashion:-).

  OdpovědětVymazat
 25. Přeju všechno nej do nového roku, blog neruš, byla by to škoda, jen se řiď podle svých pocitů.. :-)

  OdpovědětVymazat
 26. Držím palce aby se vše usadilo a krize byly co nejméně časté! Přeji Ti i blogu všecko nejlepší do nového roku. Veronika

  OdpovědětVymazat
 27. hezky si to prirovnala :)
  a bez style cookbook by to nebylo ono, pripravila bys me o ranni zabavu, protoze blogu jako vedes ty moc neni :)

  OdpovědětVymazat
 28. Všem vám ještě jednou děkuji za milé komentáře a přeji krásný vstup do nového roku :-)

  OdpovědětVymazat
 29. Tenhle článek mě moc potěšil, jsem ráda, že bude blog více lifestylový a moc se těším na články :)

  OdpovědětVymazat
 30. Simco, opravdu se tesime! Samozrejme se nam libi tvoje outfity ale blogu s "clankama" je strasne malo! Dobre rozhodnuti!

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig