středa 1. ledna 2014

{2013}

Tento článek jsem měla naplánovaný na včerejšek, ale protože jsem měla narozeniny a celé dopoledne jsem připravovala občerstvení na večerní posezení s přáteli, dostala jsem k napsání až dnes. A tak tedy první den v novém roce můžete společně se mnou zrekapitulovat rok loňský a vše důležité, co se na blogu a v mém životě událo.

Oblíbené outfity roku 2013
Vybrat 12 oblibených outfitů loňského roku nebylo vůbec lehké, protože můj styl se oproti předchozím roků poměrně ustálil a většinu outfitů, které jsem měla loni na sobě, bych si klidně vzala znovu na sebe i letos. Při nákupech jsem začala dávat přednost kvalitě před kvantitou a nakupuji více basic kousků, které se dobře kombinují. Cestování
V minulém roce jsem si kromě focení outfitů užila i plno cestování a čím víc toho vidím, tím větší chuť mám objevovat nová a nová místa a cestovat víc a víc. 
Příchod roku 2013 jsem oslavila v Thajsku, na Koh Samui, kde jsme byli téměř měsíc na svatební cestě a lepší úvod do nového roku jsem si nemohla přát. Nový rok jsme oslavili na pláži, kde jsme o půlnoci pouštěli lampiony štěstí a slavili jsme s přáteli, kteří se tou dobou nacházeli na stejném ostrově. Thajsko na mě udělalo obrovský dojem a určitě mám v plánu se tam ještě někdy vrátit. 
V květnu jsem společně s několika dalšími blogerkami odletěla do Londýna na přehlídku značky F&F, o které jste mohli číst v tomto článku.  
V červenci jsem si udělala jednodenní výlet do Paříže, kde se představovala nová kolekce Bobbi Brown a byl to nejhektičtější výlet tohoto roku a protože nebyl čas si projít žádné památky, Paříž stále zůstává na mém seznamu míst, která musím ještě navštívit.
V září na mě padla únava a tak jsme si s manželem odjeli odpočinout na Krétu, do našeho oblíbeného hotelu ve skalách, na samotě "u lesa". Hodně jsme relaxovali, potápěli se a cestovali jsme po ostrově. 


{thajsko}


{Londýn}


{Paříž}

{Řecko}

Press
V roce 2013 jsem také objevila v několik časopisech a fotila reklamní kampaň. Vidět jsme mě mohli třeba v Cosmopolitanu či v Marianne a v létě jsem fotila reklamní kampaň pro nový běžecký web Rungo. V prosincové Marianne jste také mohli vidět můj "do it yourself" projekt - adventní kalendář ve tvaru papírového dortu. Sport
V minulém roce jsem kromě focení běhání i skutečně běhala. Kromě toho jsem dostala své vlastní kolo, které jsem si naprosto zamilovala a nepřeháním, když řeknu, že léto jsem strávila převážně vyjížďkami na kole. Jezdili jsme v Praze, na Lipně i kolem Máchova jezera. Taky jsem v létě udělala opravdu hodně dřepů v dřepovací výzvě, o které jsem psala v tomto článku. Ani letošní rok nebude jiný, musím nejprve vyběhat všechno to cukroví, které jsem o vánocích snědla a pak se vrhnu znovu do práce. Akce a večírky
Jednou z akcí z loňského roku, na kterou budu opravdu dlouho vzpomínat, byl jednoznačně Ples v Opeře. Článek si můžete přečíst zde. Druhou akcí, která mě opravdu bavila, byl Signal Festival a o ní si zase můžete přečíst v tomto článku. Kromě toho jsem byla na mnoha večírcích a přehlídkách, namátkou třeba Harpers Bazaar After Party či na přehlídce Fashion for Kids, na které jsem měla možnost vidět mou nejoblíbenější modelku Karolinu Kurkovou. Také jsem byla na vyhlášení Blogerky roku, kde jsem se umístila na třetím místě v kategorii Fashion, za což vám všem ještě jednou moc děkuji. 


Loňský rok byl na jednu stranu velice hektický, na druhou stranu jsem viděla plno nových míst, poznala plno nových lidí a prožila nespočet nezapomenutelných zážitků. Teď už jen zbývá doufat, že letošní rok bude ještě lepší :-) Přeji vám všem do nového roku jen to nejlepší, hodně cestujte, myslete pozitivně a užívejte si každý moment.

Jak jste oslavili vy příchod nového roku a jak hodnotíte rok loňský?


Share:

27 komentářů

 1. Vypadá to, že jsi měla docela zajímavý rok! Jo a černá ti hrozně sluší, Simčo! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé všechno nejlepší k narozeninám, já je mám dneska ;) Jinak tvoje outfity jsou úžasné, já nepochopím, jak může někdo pořád vypadat tak dokonale, taky bych si to přála zažít :D :D A s manželem jste úžasný pár!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak se zpožděním také vše jen to nejlepší! :-) A moc děkuju :-)

   Vymazat
 3. Milá Simonko, musím říct, že shrnutí tvého roku bylo velmi zajímavé číst. Moc se mi líbily rubriky Oblíbené outfity roku 2013, cestování a sport :). Přeji ti do nového roku hlavně zdraví, štěstí, lásku a spoustu úspěchů, ať už v práci či s blogem :). Zuzka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zuzko moc děkuju, tak snad tento rok bude taky plný zážitků, abych zase mohla příští rok udělat nějaký pěkný článek :-) A také přeji vše nej do nového roku :-)

   Vymazat
 4. Podle fotek to byl rozhodně skvělý rok! :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Simono, super článek. Moc se mi líbí ten tvůj klobouk. Musím si ho taky pořídit. Jen nevím, zda k tomu mám hadry a zda to budu umět sladit. Jak se znám, tak ne. :) Ale seš pro mne velká inspirace. Pa J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mámo :-) Měli ho v Reserved, tak třeba ho ještě seženeš ve slevách :-)

   Vymazat
 6. Krásné shrnutí :)
  Můj rok byl jak hodně povedený, tak zároveň i dost smutný a špatný, ale tak to bývá...
  Taky jsem za ten rok hodně cestovala - Paříž jsem navštívila již po 3., Londýn poprvé, a odjela do Vídně na půl roku :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Markét to tak většinou bývá, můj rok byl sice plný skvělých zážitků, ale samozřejmě jsem měla i několik špatných momentů, jako asi všichni :-) Já se snad do té Paříže taky ještě někdy podívám a Vídeň je úžasná!

   Vymazat
 7. Super článek, Simčo. Těším se na všechny Tvoje letošní a nejvíce na ty, které se budou týkat "návodů" na šťastný a optimistický život, jak jsi předeslala v minulém postu, toho není nikdy dost! :-) tak krásný a optimistický první leden ;-) Blanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blani děkuji za komentář, doufám, že se ti nové články budou líbit :-)

   Vymazat
 8. moc hezký článek, skvělý rok jsi prožila :) Ať je i ten letošní skvělý

  OdpovědětVymazat
 9. Nebudu lhát to cestování ti teda neskutečně závidím. To je jedna z věcí, kterou jsem si taky předsevzala pro tento rok - víc poznávat naši ale i další země :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivo cestování určitě můžu doporučit, to jsou podle mě nejlépe utracené peníze :-)

   Vymazat
 10. moc hezký článek, ať máš i tento rok krásný! :)

  OdpovědětVymazat
 11. Podle fotek jsi měla skvělý rok, i když asi hektický. Jsem ráda, že v blogování budeš pokračovat dál a těším se na DIY projekty. :) Já se dnes chystám jeden začít a snad se povede. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se taky těším na DIY projekty, mám teď několik skvělých nápadů, teď už si jen najít čas je nafotit :-)

   Vymazat
 12. Krásný článek, tvůj rok byl super :) Ať je i ten letošní prostě dokonalý!

  OdpovědětVymazat
 13. Díky za tipy ohledně reorganizace šatníku, je to moje letošní předsevzetí-přání.. Teď ještě tipy, jak na to vydělat:) PF 2014!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se ti tipy na reorganizaci šatníku líbí, já se na úklid chystám dnes, včera jsem začala vyřazovat staré věci a dnes budu pokračovat :-)

   Vymazat
  2. Myslim, že budu mluvit za většinu, když řeknu, že chceme lokalizovat tu popelnici, kam ty vyřazené věci poneseš:))

   Vymazat
 14. Všem moc děkuji z komentáře :-)

  OdpovědětVymazat
 15. Krásně shrnuto :-) A zrovna jsi trefila i ty outfity které se mě osobně na Tobě také nejvíce líbily :-) Opravdu ze srdce doufám že s blogováním neskončíš ne jen v dohledné době, ale i v té nedohledné :-). Ze všech blogů na které jsem kdy narazila se mi ten Tvůj líbí nejdéle, nejvíce a na každý nový článek se vždy moc těším, ať už jde o módu, DIY, nebo sport. Tvůj styl mi prostě parádně sedne a je na něj radost pohledět. Teď mám teda utrum ohledně outfitu-v 6. měsíci těhotenství už některé oblečení zkrátka nedopnu a tak točím dvoje šaty, jedny kalhoty, pár triček a svetrů stále dokola. Inspirace nepřichází a navíc se do takového oblečení zrovna nevyplatí moc investovat. Takže doufám, že až tohle potká i Tebe, budeš dávat články s outfity nejlépe denně :-D a já pro další případy budu obrázky ukládat a těšit se že při tom dalším těhotenství si budu užívat i trochu toho stylu :-) Markét

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig