středa 30. dubna 2014

{do it yourself} business cards

Poprvé jsem zatoužila po svých vlastních vizitkách po shlédnutí této scény v mém oblíbeném filmu Americké psycho. To mi bylo asi patnáct nebo šestnáct a o vizitkách jsem si mohla nechat tehdy tak akorát zdát. Své první vizitky jsem dostala když mi bylo devatenáct s nástupem do svého prvního zaměstnaní v reklamní agentuře, byly oboustranné a na tehdejší dobu to bylo celkem cool. Jo už je to pár let, dneska už by to nikoho nepřekvapilo, já vím :-)

Já ale měla svou představu o tom, jak by měla dokonalá vizitka vypadat, stejně jako Patrick Bateman. Proto jsem se rozhodla své blogové vizitky trochu vytunit a dopřát trochu toho "zlata".

Stejně jako u výroby achátových podtácků z tohoto článku jsem použila zlatý Paint Marker od Schneideru s permanentním lakový inkoustem. Vizitky jsem si nejprve zafixovala k sobě gumičkou a pak hrany nabarvila na zlato. Je třeba chvíli počkat, až barva zaschne a připravte se na to, že první a poslední vizitka bude pravděpodobně na odpis kvůli zlatým přetahům, ale obětovat dvě vizitky pro dobro těch ostatních se vyplatí. 


Doufám, že se vám dnešní projekt líbil a určitě mi dejte v komentářích vědět, co na něj říkáte.

Přeji krásný den, tady na Bali už je odpoledne, takže já se jdu zase opalovat k bazénu. Mějte se krásně a nezapomeňte mě sledovat na Instagramu :-)Share:

8 komentářů

 1. Chacha legendarni scena z americkyho psycha kvuli tomuhle ten film miluju, ja mivala tolik vizitek samozrejme jen profesnich zadna tak pekna ;) snad casem vyplyne nejaka zlatem tistena na slonovinovem podkladu :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky, ale už jsem ho strašně dlouho neviděla, tak si ho chci po návratu domů pustit :-)

   Vymazat
 2. sleduji každý den instagram a závidím ti jak máš všechno naplánované co všechno musíš na dovči vidět a taky kde co leží. Simi, nesed pořád u PC a běž se krásně opalovat a odpočívat :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já u PC nesedím vůbec, maximálně se u bazénu podívám na mobilu Instagram a jinak pořád někde výletujeme :-) Letos jsem si řekla, že si dovolenou užiju a proto ani nepřidávám nové články, abych si odpočinula jak od práce, tak od blogu a načerpala novou energii :-)

   Vymazat
 3. Super napad, vypadaji moc pekne!

  OdpovědětVymazat
 4. Tyda! Zlaté okraje vizitek se mi šíleně líbí! Zatím jsem je jen všude vyděla přestříkané sprejem, což jsem nechtěla ani náhodou riskovat, ale tohle nemá chybu!!! Až budu mít nový balík, asi jdu do toho :-)! Zdravím na Bali a nezapomeňte se zítra políbit pod rozkvetlým stromem, určitě nebude nouze ;-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig