neděle 6. dubna 2014

{móda} F&F AW14 SHOW vol. 1


V pátek v noci jsem se vrátila domů z press tripu pořádaného u příležitosti módní přehlídky značky F&F, konající se stejně jako loni v Londýně. Odlétali jsme ve čtvrtek velmi brzy ráno a celá naše výprava byla při odletu ještě hodně rozespalá. Já jsem byla natěšená nejen na přehlídku, ale hlavně na atmosféru Londýna a také na to, že se po dlouhé době uvidím s mou milou kamarádkou a blogerkou Evičkou z blogu Glamazon, která byla na přehlídku také pozvána.

Hned po příjezdu za námi Eva dorazila na hotel a společně s Nicole a Lucií jsme vyrazily na Millenium Bridge nafotit outfity a poté jsme se přesunuly do Pret A Manger na něco zdravého k jídlu a pití. Až budete v Londýně, určitě tento podnik navštivte, najdete v něm jen super zdravé a hlavně čerstvé jídlo a něco takového mi v ČR zatím chybí. Já vám mohu doporučit jejich výbornou Miso polévku a k pití čerstvé smoothie.

Poté, co jsme si v klidu popovídaly, se holky rozhodly podívat do blízkého nákupního centra a já jsem se s Evou vydala zpět do hotelu, kde už byl můj pokoj připraven k nastěhování. Letos jsme bydleli v úžasném hotelu Grange St. Paul's, který je hned vedle St. Pau'ls Cathedral a v docházkové vzdálenosti od Millenium Bridge a Tate Modern. 

V pohodlí hotelového pokoje jsme tak měly dostatek času a klidu probrat všechny radosti a strasti blogování a prodiskutovat rozdíl mezi blogováním v ČR a v UK. Eva poté odjela domů, aby se stihla převléknout a připravit na večerní přehlídku a já jsem si napustila vanu a začala se také pomalu připravovat na večer.

klobouk Reserved | psaníčko Mango | hodinky Michael Kors

V dalších článcích se můžete těšit na mé outfity a také na report z přehlídky, takže stay tuned.


FACEBOOK / BLOGLOVIN / INSTAGRAM


Photos by Eva

Share:

19 komentářů

 1. Na té první fotce jsi úžasná Simi! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc vám to oběma sluší. Těším se na další články. :)

  OdpovědětVymazat
 3. sluší ti to a těším se na další články :) to vás tam letělo hodně blogerek z ČR? četla jsem u Ejvi, Pavlína Jágrová...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byla jsem já, Niky z A Cup of Style, Pavlína, Ejvi, Lucka z blogu Svet podle Lu, Elisa Line a Evička, která ale žije v Londýně, takže s tou jsme se sešly až tam :-)

   Vymazat
 4. Těším se na články :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Prosim ta, co to mas za nadhernu rtenku? Velmi ti slusi :)) A ja by som presne taku potrebovala. Dakujem. Janka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Janko je to rtěnka Hello Kitty v odstínu Bollywood :-)

   Vymazat
 6. Yes! parádní článek, píšeš úžasně - ostatně jako vždy! :)) ty jo, muselo to být super, úplně snové :)) těším se na další část Simi :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Katko díky moc, bylo to skvělé, Londýn má úžasnou atmosféru :-)

   Vymazat
  2. však já taky Londýn přímo zbožňuju :D asi dvakrát jsem tam byla se školou na poznávačce a bydleli jsme v rodinách, letos v létě tam vezmu rodinu a už se těším! :)) teď o to víc, když jste mě "nakoply" těmito články ;D

   Vymazat
 7. jsem zvědavá na další články :)

  OdpovědětVymazat
 8. Jsi fakt kočka, Simi! :) Těším se na další články!

  www.littleann5.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Jsi nádherná!
  A bydlet v hotelu hned vedle St. Pau'ls Cathedral, to je jako sen :)

  OdpovědětVymazat
 10. jsem zvědavá na outfity z Londýna :))

  OdpovědětVymazat
 11. Nemůžu se dočkat dalšího článku, muselo to být super:))

  OdpovědětVymazat
 12. Pěkný článek :) muselo to být super

  OdpovědětVymazat
 13. simono, jsi nejtrapnější a nejprimitivnější stvoření. snes se laskavě nohama na zem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle čeho tak soudíš? Já myslím, že jsem nohama na zemi dostatečně, ale pokud jsem ti já nebo můj blog tak proti srsti, tak na něj nechoď, to je asi jediná rada, kterou mám pro lidi, kteří chodí urážet anonymně na blog.

   Vymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig