pátek 11. dubna 2014

{móda} F&F AW14 SHOW


Dnes vás už konečně zahrnu fotkami z přehlídky F&F, která se konala stejně jako loni v Somerset House, což je slavné dějiště londýnského fashion weeku. I letos byla přehlídka naprosto perfektně zorganizovaná, modelky krasné (a modelové taky) - ostatně záznam z přehlídky si můžete pustit ZDE a sami tak můžete celou kolekci zhodnotit. 

A co se bude na podzim a v zimě podle F&F nosit? Hlavně kožešiny, krajky a flitry. Připravte se i na transparentní materiály a různé aplikace na svetrech. Na přehlídce se také objevila midi délka u sukní a šatů a mně se moc zalíbil pánský střih u dámských sak a kostýmů. Nějaký dobře střižený kostýmek si asi budu muset pořídit do sbírky. Také mě moc zaujaly dámské kabáty (ten růžový musím mít) a pánská kolekce mě nadchla naprosto celá. Naopak mě vůbec nezaujaly legíny pod šaty, které se na přehlídce také objevily, ale pevně doufám, že tento trend nás mine obloukem :-)A vybrala jsem pro vás i několik fotek stylových hostů a UK celebrit.


Tak jak se vám kolekce pro podzim a zimu líbí?
Fotky via F&F

Share:

5 komentářů

 1. Ne ze bych se na zimu tesila, ale ti chlapi v kabatech vypadaji skvele:-)

  www.changingroom.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Mě se ta kolekce líbí moc - z vašich blogerských obrázků a fotek .D už jen proto, že F&F stouplo trochu výš si myslím :) jako ne, že by to bylo něco málo prestižního, nebo nějaká špatná značka a nekvalitní kousky, ale někteří si mylsím, že ho brali jako "hadry v Tescu" víš, co tím myslím? :) jinak mě se moc líbí kožešiny a ten růžový kabát, co tobě je taky super! a prý tam byli nějací pěkný modelové, jo? :D

  OdpovědětVymazat
 3. ty dámský věci jsou docela WTF, ale pánská kolekce se mi líbí! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Pánská kolekce se mi líbí. Ta dámská vypadá taky dobře a do midi délek jsem se zamilovala. :)

  OdpovědětVymazat
 5. krásná kolekce! jak dámská tak pánská.

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig