neděle 20. dubna 2014

{móda} LAIA Goes To The Beach


Jak někteří z vás ví z mého Instagramu, odjela jsem na dovolenou do Singapuru a na Bali, kde si užíváme s manželem dovolenou. Následujících několik týdnů tak plánuji strávit převážně v plavkách a proto je dnešní článek i docela tématický.

Obdivuji každého, kdo jde za svými sny, kdo se nebojí zariskovat a vystoupit ze své komfortní zóny a jsem ráda, že dnes mohu alespoň prostřednictvím blogu podpořit mou kamarádku, která se rozhodla založit svou vlastní značku plavek LAIA Goes To The Beach a já vám ji mohu jako jedna z prvních představit. 

LAIA goes to the beach je zábavná, barvená a trendy značka, u které si můžete libovolně nakombinovat vrchní a spodní díl plavek, vybrat si střih, barvu i velikost. Protože kdo říká, že vrchní a spodní díl musí mít stejný vzor. Nebojte se zaexperimentovat.

LAIA si zakládá na kvalitní české výrobě za použití látek ze Španělska a Itálie a klade důraz na podtržení ženských křivek za pomocí řasení a volánků. V nabídce najdete jak bikini, tak i monokini a já už mám rozhodně pár favoritů. Jen je škoda, že jsem si je s sebou nestihla vzít na Bali. V létě vám ale určitě ukážu ty, které jsem si vybrala.


Vy se zatím můžete podívat na webovky nebo FB stránky značky LAIA a zkusit si nakombinovat ty svoje a určitě mi dejte do komentářů vědět, jak se vám tato značka líbí.Share:

14 komentářů

 1. O všech si můžu nechat leda jen zdát :) ale jsou krásné

  OdpovědětVymazat
 2. krásné plavky! moc se mi líbí ty černé a taky hned ty první :)

  OdpovědětVymazat
 3. Simi, tvá kamarádka má rozhodně talent, plavky se mi moc líbí. Osobně mě nejvíc zaujala ta první kombinace, ale krásné jsou všechny :)

  http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/04/my-fragrance-collection.html

  OdpovědětVymazat
 4. Ty růžové na druhé fotce jsou úžasné!

  OdpovědětVymazat
 5. Simi, Singapur upřímně závidím, byla jsem tam nedávno a nejradši bych se tam přestěhovala :-) Pořádně si to tam užij i za mně!!
  Kamarádce držím palce a vzkazuji, ať příště taky myslí na nás, "neploché" ženy :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Určitě se podívám, vypadají krásně!

  http://lareineb.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. Několik týdnů v plavkách? To tam budeš tak dlouho? Do kdy tam budeš? :)

  OdpovědětVymazat
 8. To jsou moc krásný plavky! Já nosím vždycky jinej spodek než vršek, mám to tak nejraději :)

  OdpovědětVymazat
 9. lovely post!
  Such a beautiful))
  I`ll be happy if we follow to each other via GFC!Just let me know in my blog) Have a nice day!)
  http://www.elationofcreation.com/

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig