sobota 21. června 2014

Style Cookbook 2.0


Vítejte v novém designu a verzi Style Cookbook 2.0. Po dlouhých měsících vymýšlení, jak by měl můj nový design vypadat, několika neúspěšných pokusech a hodinách strávených nad různými návody a HTML poučkami jsem šťastná, že vám můžu představit nový Style Cookbook.

Dopředu je mi jasné, že pro někoho bude nový design změna k lepšímu a pro jiného zase bude nový vzhled článků nezvyk, ale i tak jsem ráda, že jste tu stále se mnou a doufám, že si na nový vzhled blogu rychle zvyknete.
Oproti starému vzhledu má nová verze tu výhodu, že si mezi jednotlivými články můžete jednoduše překliknout pomocí tlačítka "novější příspěvěk" a "starší příspěvek", což starý vzhled neumožňoval. Na domovské stránce blogu také místo tří celých příspěvků uvidíte až 12 náhledů článků, každý označený svou kategorií a náhledovou fotografií, abyste se mohli rovnou rozhodnout, jestli vás daný článek zajímá a případně ho otevřít a přečíst.
Komentování zůstává stále stejné a pořád mě můžete jednoduše sledovat přes Facebook, Google Friend Connect nebo Instagram. Novinkou je prostor pro mé oblíbené citáty a motivační hesla, která budu průběžně obměňovat. 

Zároveň prosím omluvte drobné chyby, které se v designu mohou vyskytnout. Celou šablonu jsem si upravovala sama a proto je možné, že jsem něco přehlédla, případně špatně nastavila :-)

Určitě mi dejte v komentářích vědět, jak se vám nový design líbí. Přeji krásný den a děkuji za vaši přízeň.


           
Share:

31 komentářů

 1. jen to nádherné :) obdivuju, jak jsi to sama zvládla :)

  OdpovědětVymazat
 2. pardon to měla být ..je to nádherné :D

  OdpovědětVymazat
 3. jsem trochu zklamaný, nebudu lhát, že jsem očekával něco trochu jiného a více osobního. myslím, že starší verze byla víc osobní, Tvá, než je tento nový vzhled...ale zvyk je zvyk, takže časem to určitě půjde, na tvůj blog budu chodit i nadále rád, na tom se nic nemění...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel musím s Blondýnem souhlasit. Také to na mě působí méně osobně. Ale každý jsme holt jiný :)

   Vymazat
  2. Já tam fotku původně měla, ale měla špatné rozlišení, tak jsem tam dala zatím provizorní obrázek, než udělám nějakou přímo pro nový design, která se mi tam vejde :-)

   Vymazat
 4. Šablona se mi líbí, jen to opravdu působí neosobně, kvůli chybějící fotce. Obdivuji, že se pouštíš do předělávání vzhledu sama. Já jsem po několika neúspěšných pokusech oslovila webdesignera.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem se domlouvala s několika lidmi, co mi měli dělat design, ale strašně se to pokaždé táhlo, takže jsem se do toho pustila raději sama :-)

   Vymazat
 5. Je to úžasné :) tohle bych sama nezvládla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Natty moc děkuju. Nebylo to tak těžké, jak to vypadá. Je to vlastně jen upravená šablona, kterou jsem si koupila a sama nahrála a doupravila :-)

   Vymazat
 6. Je nádherný :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. Moc se ti to povedlo. Navíc je nový design mnohem přehlednější a funkčnější. Tedy ne že by byl starý vzhled špatný...:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Maruško moc děkuju, jsem ráda, že se ti líbí. To byl přesně můj záměr, ale zase chápu, že čtenáři byli několik let na něco zvyklí, takže se to někomu nemusí líbit :-)

   Vymazat
  2. Jde jen o zvyk...:) Opravdu moc povedené! :)

   Vymazat
 8. nádherný a jsi šikulka :) je to nezvyk, ale časem si zvyknu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On je to nezvyk i pro mě, ale doufám, že si časem zvyknu já i čtenáři :-) A děkuju :-)

   Vymazat
 9. Ahoj, předešlý style neznám, ale tento se mi moc líbí, je vzdušný a přitom není prázdný ;-) bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
 10. Nvm mozno je to "neosobne" ale podla mna je to o to viac profi..mne sa to paci..

  OdpovědětVymazat
 11. Mně se také líbila víc předešlá podoba, byla taková přehlednější...
  Ale tleskám k výkonu, protože s "br" a "div" jsem si také užila své a vím, že to není žádná sranda :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bello a mně zrovna přijde tohle více přehledné, protože na první stránce vidíš hned více článků najednou :-) A díky, ono to nebylo tak těžké, naštěstí ta šablona byla dobře udělaná, takže jsem tam nemusela měnit skoro nic :-)

   Vymazat
 12. Náhodou se Simonky musím zastat, protože i když vzhled může působit neosobně, ukazuje to jistou profesionalitu a úroveň jeho tvořitelky :) A klobouk dolů, vím jaká je to dřina tady tohle formátování, kódy a další radosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andreo opravdu moc děkuju, to byl účel, aby to působilo více profesionálně alespoň na první pohled, když někdo na můj blog zavítá :-)

   Vymazat
 13. Mně se to líbí!:)

  http://lareineb.blogspot.cz/2014/06/strong-is-new-skinny.html

  OdpovědětVymazat
 14. Je to sice nezvyk, ale líbí se mi to! Moc se ti to povedlo. :)

  OdpovědětVymazat
 15. Mne sa design, ktorý si predtým mala veľmi páčil a vždy som ho odbivovala. Tento na mňa posobí viac profesionálne ... taký ten vyšší level. Takže chválim. Si veľmi šikovná :)  OdpovědětVymazat
 16. Muj nazor znas. Je to super...lidi si akorat musi zvyknout...ja mela to same, kdyz jsem presla na jiny design! si proste mega sikovna x

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si taky myslím, že je to hlavně o zvyku, i já na to ještě nejsem zvyklá a to jsem si ten design sama vybrala :-)

   Vymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig