pátek 29. srpna 2014

lifestyle | #werunprague


#werunprague
Zítra je konečně ten slavný den, kdy běžím poprvé We Run Prague a už začínám být maličko nervózní. Bojím se, že bude pršet a taky se bojím, že doběhnu jako poslední ze všech - na někoho to musí vyjít a při mé smůle tam budu za toho největšího loosera já :-) Taky se bojím, že přepálím start a těch 10 km, na které jsem tak poctivě trénovala, neuběhnu. Ale všechny tyhle mé strachy mě o to víc motivují je překonat a prostě běžet za svým cílem a taky splnit předsevzetí, které jsem si  dala na začátku roku. Jdu si to tam ale hlavně užít a to je pro mě asi to nejdůležitější.

Abych nevypadla z kondice, šla jsem se včera ještě večer proběhnout, uběhla jsem necelých 6 km a dnes jsem si naordinovala relax se sklenkou vína, abych se na ten velký den psychicky připravila :-) 


Přípravy 1. Oblečení | Včera jsem si již připravila oblečení a boty, ve kterých poběžím. Rozhodovala jsem se mezi Nike Pegasus 31 a Nike Lunarglide 6. Nakonec jsem zvolila první variantu, protože jsem toho v nich nejvíc naběhala a tak trochu jim to dlužím. Pořídila jsem si také novou sportovní podprsenku Nike Pro Rival Bra, kterou můžu vřele doporučit všem ženám s většími ňadry.
 2. Hudba | Dnes večer si plánuji vytvořit playlist oblíbených songů tak, abych nemusela během závodu jakkoliv manipulovat s telefonem. To znamená nahrát si do playlistu hudbu minimálně na 80 minut a doufat, že doběhnu dřív než dohraje poslední song :-)
 3. Doplňky | Připravené už mám i nezbytné doplňky - sluchátka, gumičku do vlasů a raději i jednu náhradní, růžový náramek pro štěstí od kolegyně a hroznový cukr, který si dávám před každým během.


S kým z vás se tam také potkám a jaké budete mít heslo na tričku?


          
Share:

14 komentářů

 1. já taky běžím, to poslední mosto spíš připadne mně, moc jsem toho nenatrénovala a tak se celkem bojím. zaběhla jsem předevčírem 11 km v celkem náročném terénu, ale předtím jsem běhávala jen něco kolem 6km. uvidíme, hlavní je si to užít a splnit předsevzetí (taky jsem si ho dala). :)

  a moje heslo je "run with passion" odvozené od mého životního motta "live with passion". :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já tam tedy nepoběžím, ale můj strejda ano! :-) Chtěla jsem tam jet fandit, ale nějak to nevyšlo// Každopádně přeji hodně štěstí, ať nedoběhneš poslední!!

  _____________________________
  http://deny-garnet.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Já běžím taky a říkám si to samé!:D Někdo musí skončit poslední, ale je to můj sen, tak si to chci hlavně užít:))

  OdpovědětVymazat
 4. Môžem sa opýtať? Kde si kúpila tú podprsenku? :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to ti přeji hodně štěstí :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. prajem veľa šťastia určite to zvládneš ! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Běžeckou výbavu máš skvělou, to budeš zářit na všechny strany :) Tak na Tebe myslím, určitě nedoběhneš poslední

  http://veru-life.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 8. Simi, nechceš zveřejnit svůj running playlist? Hledám inspiraci na nový motivační songy :) diky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo chystám se ho zveřejnit v jednom z příštích článků, až budu mít fotky z We Run Prague :-)

   Vymazat
 9. Ano, chcem playlist! A článek o závodu!:)
  http://lareineb.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 10. Ahoj, prosím tě, neodírá při delším běhu na podprsenka bradavky? A je dělaná i na malé obvody pod prsy? Já totiž mám normálně 65E a sehnat sportovní podprsenku bez zapínání je asi nemožné.
  Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárko vůbec ne, je moc pohodlná. Na malé obvody by měla být dělaná taky, ale nejsem si jistá, jestli do Čech tyhle malé obvody dovezli. Já jsem si koupila 75D, normálně mám 70E, ale sedí mi dobře.
   Ale pevnou sportovní podprsenku s malým obvodem jsem si kupovala před pár měsíci v Lindexu, tak tam taky případně mrkni :-)

   Vymazat
 11. Běžecká výbava opět ukázková. Já bych tam ovšem někde rozhodně vypustila duši a stálo by mě to dobrých 5 infarktů, klobouk dolů:-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig