středa 8. října 2014

do it yourself | sisalová mísa

Jak jsem již včera zmiňovala na svém Facebooku a Instagramu, měla jsem možnost připravit dva články do speciálního vydání časopisu Marianne Happy Life - jeden s tipy na to, jak si protřídit šatník a druhý na téma "do it yourself". 

Hned jsem věděla, že chci připravit sisalovou mísu na ovoce, kterou jsem měla již dlouho v plánu vyrobit. V Tescu jsem za 30,- Kč koupila plastovou salátovou mísu a v Bauhausu jsem zase objevila sisalový provaz. K tomu jsem už potřebovala jen pořádné lepidlo, kterému se říká "tekuté hřebíky", pár kancelářských svorek a nůžky. Výsledek můžete vidět na fotkách a celý postup najdete v nové Marianne Happy Life. 


Jak se vám líbí výsledek?

          
Share:

17 komentářů

 1. Odpovědi
  1. Sikovna? Protoze oblepi misu nebo zapicha kytky do svicnu? :-D

   Smazat
  2. Přesně tak. Šikovná. Nejlepší věci jsou většinou ty nejjednodušší. Méně znamená více... Tady přece nejde o návody, jak malovat jako Picasso, ale jak si čímkoli udělat radost.

   Smazat
 2. Čím dál víc mi tvůj blog připomíná českou mutaci Cupcakes and Cashmere. Myslím, že tam zrovna takový návod byl kdysi taky. Ale nemyslím to ve zlém, Emily je moje nejoblíbenější bloggerka ze zahraničí a ty zase u nás:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky, to je milé. Cupcakes and Cashmere mám taky ráda :-) Já jsem inspiraci hledala na Pinterestu, tam vždycky objevím tolik nápadů na různá DIY, jen mít ještě ten čas je všechna zrealizovat :-)

   Smazat
 3. Paráda, vypadá to krásně.

  OdpovědětSmazat
 4. Super tip Simčo, tu si určitě udělám a budu mít parádní mísu na ovoce:-)

  OdpovědětSmazat
 5. Naozaj veľmi pekné, na ovocie ako stvorené. :-)
  The city of fashion

  OdpovědětSmazat
 6. Velice pěkný nápad. Tyhle "přírodní" mísy bývají většinou hrozně drahé, takže tohle je rozhodně parfektní zlepšovák. Teď mě napadá, že by z toho byl perfektní i obal na květináč - voda by zaručeně neprotekla (jak se stává u těch proutěných, kde je jenom vložený igelit na ochranu před protečením) a přitom by to vypadalo takto přírodně. Určitě vyzkouším :)

  OdpovědětSmazat
 7. Skvělý nápad a hlavně levně, v jednoduchosti je krása. Já bych tu mísu klidně ještě nabarvila třeba na bílo.

  OdpovědětSmazat
 8. No nejvíc! Jdu si koupit provaz a už přemýšlím, co oblepím! :)

  OdpovědětSmazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig