úterý 2. prosince 2014

lifestyle | Nike Gear Session


Nike Gear Session
Kdyby někdo ještě před rokem řekl, že někdy v životě uběhnu 10 km a že se zúčastním We Run Prague, poklepala bych si na čelo. Kdyby mi někdo řekl, že si dobrovolně půjdu koupit čelenku a rukavice a budu běhat ve tmě a v zimě, tak bych si řekla, že se úplně zbláznil. Ale Prague Runners a jejich tréninky jsou lehce návyková záležitost. Jak jsem vám psala již v minulém článku, běhání ve skupině lidí má své výhody a dneska vám ukážu, že to dokonce může být legrace.

Minulý čtvrtek jsme se s Verčou zúčastnily Nike Gear Session, která se konala v rámci pravidelných tréninků Nike+ Run Club Praha. Šlo nejen o to si společně zaběhat a potrénovat, ale hlavně se i pobavit. My jsme s Verčou nenechaly nic náhodě a vyrazily jsme na trénink v nové Flash Pack kolekci, díky které jsme skvěle vidět i ve tmě a která je vyrobena tak, aby odolala větru, dešti i sněhu. 

Byli jsme rozděleni do 10 barevně odlišených týmů a každý tým dostal hodinky Samsung Gear S, které jsou vlastně chytrým telefonem schovaným v hodinkách. Každý tým dostal také balení kartiček s předem připavenými úkoly, které jsme si losovali a postupně společně plnili. Já jsem si vylosovala za úkol doběhnout společně se svým týmem do nejbližší hospody a získat tam účtenku s podpisem vrchního. Dalším úkolem bylo doběhnout na tramvaj, svézt se jednu zastávku a nenechat se chytit revizorem. Ani nevím, kolik bylo úkolů celkem, ale běhali jsme poslepu, skákali po jedné noze, dělali kliky, dřepy, angličáky, běhali do schodů a celkem jsme tak naběhali téměř 8 km. Chytré hodinky nám celou dobu měřili nejen délku trasy, ale i tep a nakonec nám ukázali i mapu, kudy jsme běželi. Já jsem se celou dobu výborně bavila, poznala plno nových lidí a hlavně si skvěle zaběhala. 

outfit - Nike

A co vy, běháte raději sami nebo s někým? A kdo z vás je zvyklý běhat i v zimě?


          
Share:

9 komentářů

 1. No tak to je pecka, takovéto "bojovky" ty já mám hrozně ráda :) to ti pak ani nepřijde, že se u toho nějak nadřeš :) Jen k těm hodinkám mi ještě pověz - věřím že je to super fascinátor, ale umíš si je představit na běžné využívání, ne jen jako sporttester? Já jsem k tomu totiž docela skeptická, kor po tom co jsem viděla, jak byl Jan z obdobných nadšený a opravdu je používal...asi tak první týden ;)
  Luu Over The Ocean

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci bylo to skvělý, ani mi nepřišlo, že jsme toho uběhli tolik, byla to prostě zábava a ten běh byl takovej příjemnej bonus navíc :-) A přesně nad tím jsem přemýšlela, když jsem ten článek psala - ráda bych si ty hodinky vyzkoušela třeba na týden nebo dva, abych zjistila, jestli jsou praktické, ale narovinu si třeba neumím představit, že bych s nima telefonovala, protože prostě musíš telefonovat na hlasitej odposlech a to není nic pro mě :-D Takže jako takovej lepší sporttester bych je určitě využila, ale na telefonování asi neee :-)

   Vymazat
 2. Jejda v zime to te obdivuju, ja beham jen v teple fitka ;) ale obecne mam radeji klasicke posilovani, poradne si nalozit cinku a zadrepovat si s ni, to je moje!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci já miluju zvedání železa, chodím do takové super posilovny, které říkám Rambárna, protože tam chodí samí kulturisti a je zaměřená spíš na zvedání činek a miluju to tam. Ale poslední dobou jsem chodila víc běhat, protože mě to docela chytlo. Přiznám se, že běhání v posilovně na pásu mě vůůůbec nebaví :-D

   Vymazat
 3. Tak to muselo být super :) No já radši běhám sama a nebo když už s někým, tak abychom měli stejné tempo :). Jinak v zimě jsem ještě neběhala, přes zimu si cvičím doma, nějak se mi do té tmy a zimy nechce

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veru já jsem právě taky zvyklá běhat sama, protože běhám jako šnek :-) Ale když vidím to počasí venku, tak se už taky asi teď pomalu přesunu do posilovny, na té námraze se asi moc dobře běhat nedá :-)

   Vymazat
 4. Uplne z toho dycha fajn atmosfera. Jsem hrozna, z celeho oblecku me zaujala nejvic ta celenka i kdyz ta k tomu asi nepatri :-D ale jak svitite ve tme, to je pecka :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivčo čelenka není z flash pack kolekce, ale jsem ráda, že jsem si ji koupila. Byla v sadě i s těma rukavicema a já jsem aspoň nezmrznula, byla fakt zima :-)

   Vymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig