úterý 20. ledna 2015

lifestyle | Espressivní fotosoutěž

Druhy a vůně káv jsou jako barvy  na paletě, existuje mnoho možností přípravy kávových směsí i nejrůznější druhy pražení a mletí. Někdo preferuje jemný šálek espressa, jiný nedá dopustit na ristretto. Já jsem spíše milovnice dobrého čaje, ale i přesto miluji vůni kávových zrn a nejraději si do jemného espressa s mlékem namáčím polomáčené sušenky. 

Dnešní článek jsme pro vás připravila ve spolupráci s NESCAFÉ Dolce Gusto, které začátkem ledna spustilo online fotografickou soutěž pro milovníky kávy a černobílé fotografie, ve které můžete vyhrát kávovar Oblo. A protože i já ráda odměňuji své čtenářky, můžete si o jeden kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto v barvě dle vlastního výběru zahrát i u mě na blogu. 

Patronem celého projektu a porotcem se stal uznávaný módní fotograf Goran Tačevski a hlavním úkolem je spojit umění černobílé fotky a espressa. Jediné, co tak musíte udělat, je vyfotit černobílou fotografii na které bude espresso a nahrát ji do soutěžní galerie ZDE. Soutěž trvá až do 30. 1. a porota vybere 8 nejkreativnějších fotografií, jejichž autoři získají kávovar Oblo. 

A pokud se chcete zapojit do soutěže i na mém blogu, vyfoťte černobílou fotku, na které bude espresso (čím kreativnější fotografie, tím lepší), přidejte hashtag #chcivyhratdolcegusto a #EspressivniFotosoutez a fotografii sdílejte na Twitteru, Instagramu, Facebooku nebo mi ji jednoduše pošlete do emailu.

Vyfotila jsem pro vás pár inspiračních fotek a už se moc těším na vaše soutěžní příspěvky. Soutěž trvá do 30. 1. 2015.  


Doufám, že se vám bude soutěž líbit a jestli chcete, napište mi do komentářů, jakou kávu máte nejraději vy?


Výherce soutěže


Gratuluji @mojekase k výhře v soutěži a všem ostatním děkuji za účast! :-)


          
Share:

5 komentářů

 1. Já mám nejraději klasické espresso, to italské, v malém šálku..a hned v závěsu cappuccino <3
  O soutěži popřemýšlím..když bude o víkendu doma dobré světlo, tak bych se i zúčastnil ^_^

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 2. Určitě latté! :)) Nejlépe třeba karamelové, ale i to klasické mám moc ráda :)) Jinak mám taky moc ráda cappuccino a (bílou) čokoládu :) Fotky vypadají moc hezky :)

  OdpovědětVymazat
 3. Soutěžíme jako o život a naše fotky najdeš na Twitteru a IG :))

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj, fotku jsem ti poslala na email z adresy m.supakova@centrum.cz :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Miluji latté, fotku posílám na mail =)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig