čtvrtek 23. července 2015

soutěž | Letní setkání

Milé čtenářky, doufám, že si užíváte krásné léto někde u vody. Pro ty z vás, které zůstaly v Praze, ať už dobrovolně nebo kvůli tomu, že musí stejně jako já chodit každé den do práce a o opalování u vody si v pracovních dnech můžeme nechat jen zdát, mám dnes nabídku na večerní setkání se mnou. O co půjde?

Příští úterý se bude od 18:00 - 20:30 ve stylové kavárně Černá Labuť (Na Poříčí 25, Praha 1) konat malý event značky Orbit Professional, kam jsem pozvala několik blogerek, mou drahou kamarádku a návrhářku Veroniku Štěrbovou, tvořící pod jménem Sophistic by Veronika a odbornice přes zdravý chrup Mgr. Hanu Kučovou, dentální hygienistku a bývalou prezidentku Asociace dentálních hygienistek a stomatoložku MDDr. Barbaru Nesnídalovou. 


Na toto setkání bych také ráda pozvala 5 svých čtenářek, které si s sebou budou moci vzít doprovod a užít si celý večer s námi. Celá akce je myšlena jako takové příjemné posezení u koktejlu, kde vám Verča poví něco o tom, jaké trendy a barvy se budou nosit letos na podzim a v zimě a také o tom, jak vznikají její kolekce. 

Současně si s odbornicemi popovídáme o tom, jak správně pečovat o naše zuby a co můžeme udělat pro to, aby byl náš chrup zdravý a bílý. Součástí večera bude i soutěž o poukaz na dentální hygienu, občerstvení, koktejly a Smile Box, kde se budeme moci spolu vyfotit a popovídat si o módě nebo třeba i o šití :-)Pokud tedy budete v úterý 28.7.2015 v Praze a měly byste chuť se se mnou setkat, tak mi napište do komentářů vaše jméno a emailovou adresu a napište mi, koho byste s sebou na setkání pozvaly a já během pátku vyberu 5 z vás a během dne se s vámi spojím a domluvíme podrobnosti. Soutěže se samozřejmě mohou zúčastnit i pánové čtenáři, abych nikoho nediskriminovala :-)

Budu se moc těšit na setkání s vámi!


          

Share:

13 komentářů

 1. Tak to by bylo velmi milé zpestření na mateřské :) Vzala bych kamarádku. Veronika Koňariková konarikova.veronika@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Na toto setkání bych rozhodně vzala svoji maminku. Zrovna minulý týden mi říkala, že na sebe vůbec nemáme čas. A bohužel je to pravda, bydlíme od sebe kousek, ale já nejsem schopná s ní někam vyrazit :-( Je na čase to změnit a tohle by byla skvělá příležitost, jak strávit pěkný společný večer :)

  Veronika (kachlikovaveronika@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 3. Ach, rád bych se zúčastnil, ale ten den to nezvládám =(. Držím palce ostatním, tohle je určitě skvělá příležitost jak se pozdravit se Simonou!

  Krásný den,
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 4. To zní úžasně! Vzala bych přítele, protože v poslední době se oba o zubech a zubní hygieně dost bavíme a nikdy není špatné se dozvědět něco nového a zajímavého! :-)

  Hana Shimka @ seznam . cz

  OdpovědětVymazat
 5. Setkala bych se s Tebou ráda a poznala a dozvěděla se něco nového. S sebou bohužel ale nemám koho vzít, jsem v Praze teprve krátce a celou "základnu" mám na Moravě.

  Kateřina Kočvarová katerina.kocvarova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, moc rada bych se zucastnila se svou kamaradkou Marii. Muj email je adush-ka@stream.cz
  Mej se hezky, Adela

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj, pokud by mi osud přál a vyšlo mi to :), vzala bych kamarádku, která měla narozeniny a dala jí to jako dárek :)
  Lucie Günterová, gulugu@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Zubní a módní tematika mě zajímá, dobrá kombinace, špatný chrup a hezké šaty, to snad ani nejde dohromady, dcera byla jednou, já víckrát, prevence paradontosy mimo jine...VyVolení budou mít hezký program...ingenium@seznam, Martina...:-)

  OdpovědětVymazat
 9. Ahoj Simčo,
  šla bych moc ráda a vzala bych kamarádku, která se zajímá o vše, co se týká péče o sebe:)
  hezký den,
  Petra
  peta.hupsilova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 10. Vzala bych "Kateřina Kočvarová", která by šla, ale nemá s kým, protože je v Praze krátce :))) a byly bychom stoprocentně nejšťastnější "páreček" :D:)))

  Můj mail je jana.ljapinová@seznam.cz

  Přeji krááásný zbytek dne...

  OdpovědětVymazat
 11. Ještě jsem chtěla napsat, že bych vzala @Kateřina Kočvarová, protože vím, že je těžké přistěhovat se do Prahy a nikoho neznat. Byla jsem na tom před rokem stejně :) a tohle je krásná příležitost se seznámit :)

  Jana

  jana.ljapinova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Téda, takový super event! Bylo by super být součástí :)) Vzala bych s sebou asi sestru, která se pohybuje ve společnosti ráda stejně jako já :) A navíc tě poznat osobně! - sen!

  javurkova.pavlinka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 13. Na tuto akci bych s sebou vzala svojí nejlepší kamarádku Zuzku, protože jí mám moc ráda, a chtěla bych aby si to užila spolu se mnou a obě bychom tě chtěli poznat osobně.

  Anna Roubová
  roubova.anna@gmail.com

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig