neděle 30. srpna 2015

lifestyle | Více času na čteníVyhodnocení soutěže
Je večer, já ležím v posteli, popíjím Strongbow cider a prohlížím si vaše soutěžní fotky a snažím se vybrat dvě výherkyně, kterým pošlu knihu Děláme si to doma sami. Mám trochu zpoždění, já vím. A nejen s vyhodnocením soutěže, ale i s aktivitou na blogu a ostatních sociálních sítích. Několik z vás mi psalo, jestli ještě žiju a jsem v pořádku - ano, jsem. Po téměř měsíci píši další článek a doufám, že jste na mě kvůli blogovým prázdninám nezanevřeli. Letošní rok je pro mě docela náročný ze zdravotního hlediska, mám za sebou dvě narkózy, půlku léta strávenou v posteli a desítky injekcí, které už si umím píchat i poslepu a tak jsem si jednoduše potřebovala dát chvíli pauzu a věnovat se pár týdnů sama sobě. 

Teď jsem zase zpět a v hlavě mám plno nových nápadů, tak snad se vám články budou líbit. Dnes pro vás mám nejen vyhodnocení soutěže, ale protože mě vaše soutěžní fotky inspirovaly, připravila jsem pro ostatní čtenářky tip na knihy, které zrovna čtou ostatní čtenářky. A víte proč? Protože zítra je Den nepřečtených knih. Je to knižní svátek, díky kterému máme mít více času na čtení. Otestujte se na stránkách www.denneprectenychknih.cz a začtěte se zítra do knihy, kterou máte už dlouho rozečtenou. Já snad konečně dočtu Deník Anny Frankové a budu se moci vrhnout do dalších knih, které na mě letos čekají. 

A abych nezapomněla: Knihu Děláme si to doma sami vyhrává @barboravotavova a @gathermoments  . Holkám moc gratuluji a všem ostatním děkuji za účast v soutěži. Věřím tomu, že vaše soutěžní fotky inspirují ostatní čtenářky k přečtení vámi vybrané knížky :-)

Přeji krásný večer a ve středu se můžete těšit na ten dlouho slibovaný návod na sukni :-)
Share:

11 komentářů

 1. Vitezkam gratuluji a tobe preji hlavne zdravi! Doufam, ze uz vse bude v poradku.

  OdpovědětVymazat
 2. Vitězkám gratuluji a Tobě přeji hodně zdraví, to je nejdůležitější. Doufám, že jsi fit a vše je v pořádku. :)
  Kapsy už jsem se naučila všívat, ale i tak se na článek o sukni těším. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Hlavně zdraví! To je nade vše. Kvalitu tvého blogu dělají skvělé články, ne jejich množství za měsíc ;-)

  Míša.

  OdpovědětVymazat
 4. Jsem moc ráda, že jsi zpátky :) Už jsem se bála, co se děje... Přeju Ti hodně zdravíčka!

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj Simčo, děláš dobře, zdraví máš jen jedno ;) Měj se krásně

  OdpovědětVymazat
 6. Udělat si čas sám pro sebe je důležité, snad už teď bude vše vpořádku, zdraví máme jen jedno, tak přeji ať se v tomto daří (a samozřejmě i ve všem ostatním) a vše je dobré!

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 7. jsem moc ráda, že zase bloguješ :)
  hodně zdravíčka a nestresuj se.

  OdpovědětVymazat
 8. už jsem si říkala co s tebou je, chybí mi tvé články ;)
  já bych podle testu martinusáků měla za měsíc přečíst 5091 stran což mi přijde fakt moc a to jiným lidem vyšly mnohem větší čísla :D dnes bohužel svou knihu nedočtu a vím, že to zní blbě, ale fakt na to nemám čas :(

  OdpovědětVymazat
 9. Jsem moc rada, ze jsi zpet Simi :) Preju ti hodne zdravi a drzim palce at je vse v poradku!!! Anet

  OdpovědětVymazat
 10. Tvoje články mi chybí, ale nezanevřela bych na tebe :) Hlavně, ať jsi v pořádku.

  http://elenyblog.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig