neděle 2. srpna 2015

soutěž | #ctemesesimonou
SOUTĚŽ

Letošní rok je pro mě nejen ve znamení šití, ale hlavně čtení. Jak už asi víte, tak jsem si na začátku roku dala předsevzetí přečíst letos alespoň 30 knížek, protože jsem v posledních několika letech čtení dost zanedbávala (manželství a blogování mi dává zabrat :- )). Zatím jsem trochu ve skluzu, protože se teď víc než čtení věnuji šití, ale věřím tomu, že své předsevzetí splním i kdybych měla celý prosinec strávit nad knihami :-)

A protože bych ráda udělala radost i někomu z vás, připravila jsem pro vás s mým oblíbeným knihkupectvím Martinus.cz soutěž o dvě knihy Děláme si to doma sami od Aleny Thomas. Tahle super knížka se bude líbit hlavně těm, kteří by si rádi vyrobili svou vlastní kosmetiku, či různé léčivé elixíry nebo třeba čistící prostředky pro domácnost. Kniha je napěchovaná zajímavými a hlavně jednoduchými recepty, které zvládne zrealizovat každý.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

  1. Vyfoťte a publikujte na instagramu fotku knihy, kterou právě čtete  nebo knihy, která vás v poslední době zaujala či byste mi ji chtěli doporučit. Nezapomeňte mít otevřený profil pro veřejnost, abych mohla fotku vidět
  2. Označte fotku hashtagem #ctemesesimonou a v textu příspěvku @martinus_cz
  3. Soutěž potrvá do 15.8. a vítězové budou vyhlášeni v tomto příspěvku
Soutěže se můžete zúčastnit pouze s jednou soutěžní fotografií za jeden instagramový profil a fotografie nesmí být starší než den zahájení soutěže, tj. 2.8.2015. Vyhlášení soutěže a odeslání výhry proběhne do 14 dní od ukončení soutěže. Výhru do soutěže věnovalo knihkupectví Martinus.cz. Těším se na vaše soutěžní instagramové fotografie.

Share:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig