čtvrtek 26. listopadu 2015

beauty | Philips VisaCare
PHILIPS VISACARE

Dnes si dáme po delší době kosmetický článek. Nebude až tak úplně o kosmetice, jako o novém přístroji, který jsem měla možnost otestovat a který bych vám ráda představila a něco málo vám o něm napsala a třeba pomohla v rozhodování těm, které o jeho pořízení uvažují. Jedná se o přístroj VisaCare od značky Philips. Již více než rok a půl pravidelně používám od značky Philips čisticí kartáček VisaPure, o kterém jsem vám psala v tomto článku z Bali a který se stal součástí mé kosmetické rutiny. Nyní mi do výbavy přibyl i VisaCare a velmi rychle se v mé koupelně zabydlel.Philips VisaCare je mikrodermabrazivní přístoj, který využívá neinvazivní metodu velmi šetrného mechanického peelingu a masáže, která ve výsledku přináší nejen efektivní odstranění odumřelých kožních buněk, ale zároveň i stimulaci přirozené obnovy pleti, což ocení hlavně ženy v mém věku, které se potýkají s prvními projevy stárnutí. Bude ideálním společníkem hlavně pro ženy, které z nějakého důvodu nechtějí nebo nemají čas chodit na kosmetiku a které by si i tak rády dopřály kosmetické ošetření v pohodlí domova. Což se týká i mě. Hrozně ráda bych chodila na kosmetiku a nechala se hýčkat a svou pleť ošetřovat, ale bohužel na to nemám čas a pravda je taková, že čas strávený dojížděním za kosmetičkou raději využiji jinak. Proto jsem ráda, že už je v dnešní době možné pořídit si přístroje, díky kterým si kosmetické ošetření mohu dopřát v pohodlí svého domova, kdykoliv si na to vzpomenu.

VisaCare používám cca 2x týdně a první výsledky jsem viděla hned druhý den po použití hlavně v oblasti čela a okolí si jich všimlo asi za 3 týdny. Po použití přístroje si dávám hydratační masku od Clarins a pleť mám po použití jemnou, vyhlazenou a naprosto výborně se mi vstřebávají krémy do pleti. Kdo nikdy nebyl na mikrodermální abrazi, může ho trochu překvapit, že přístroj vlastně pleť nasákne a tím vytvoří podtlak. Kromě toho s pletí pracuje i peelingový nástavec, který jemně odstraňuje šupinky z pleti a pokožka je díky tomu stimulovaná k obnově buněk.


Co VisaCare slibuje?

 • jemně a efektivně odstraní odumřelé kožní buňky a pleť promasíruje
 • během čtyř až šesti týdnů dodá pleti pocit zpevnění
 • navrátí její přirozený jas

Výhody používání

 • komfortní ošetření v pohodlí domova
 • ušetřený čas a peníze za dojíždění za kosmetičkou 
 • po ošetření je pleť hladká a výrazně se zlepšuje absorbce krémů
 • součástí balení jsou dvě hlavice, pro normální a citlivou pleť, z počátku je dobré používat hlavici pro citlivou pleť a postupně přejít na hlavici pro normální pleť
 • přístroj má velmi elegantní design a je bezdrátový

Nevýhody

 • jako vždy je to v první řadě cena (na druhou stranu pokud někdo chodí na podobné ošetření na kosmetiku, tak se mu investice do přístroje velmi rychle navrátí)
 • chvilku mi trvalo, než jsem se přístroj naučila používat


Abych to shrnula, tak z VisaCare jsem opravdu nadšená a mohu vám ho s klidným srdcem doporučit. Díky němu mám vyhlazenější čelo, pleť mnohem jemnější, skvěle se mi vstřebávají krémy do pleti a pleť mám pěkně projasněnou. Určitě bych ho doporučila ženám, které jsou zvyklé o sebe pečovat a rády by si dopřály kosmetické ošetření v klidu domova. Věřím tomu, že díky jeho používání (samozřejmě v kombinaci s ostatními kosmetickými přípravky) se ještě nějakou dobu budu moci vyhnout návštěvě estetické medicíny a vystačím si zatím s tím vším, co teď pro sebe a svou pleť dělám.

Máte s VisaCare zkušenost nebo používáte nějaké jiné kosmetické přístroje?


Tento článek vznikl ve spolupráci se společností Philips, která mi kartáček VisaCare poskytla k vyzkoušení. Tato skutečnost však nijak neovlivnila můj názor na výrobek a jeho funkčnost či účinky a článek prezentuje pouze mé osobní zkušenosti s výrobkem. Svým čtenářům vždy doporučuji pouze produkty, které mi po všech stránkách vyhovují, skutečně je používám a které odráží můj styl. Zároveň nikdy nepíši o produktech, o jejichž kvalitě nejsem na 100% přesvědčená.

Share:

5 komentářů

 1. Nejdřív mi to přišlo jako hloupost, že to nemůže fungovat, ale zatím jsem četla jen kladné recenze.

  OdpovědětVymazat
 2. Dívala jsem se na přístroj na Interbeauty a po přečtení tvé recenze mne zajímá ještě mnohem více :-D. Věřím, že je super.

  OdpovědětVymazat
 3. Asi mám dárek pro mámu na Vánoce =). Sice chodí ke kosmetičce, ale méně, než by chtěla, protože jí to časově nevychází..toto by mohlo pomoci ji nahadit =)

  Děkuju za tip.

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 4. Mám ho slíbený od Ježíška :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig