úterý 23. února 2016

móda | ProtožeSOPHISTIC BY VERONIKA | SS 2016 - PROTOŽE


Pamatujete na loňský článek o nové kolekci Veroniky Štěrbové, tvořící pod značkou Sophistic by Veronika? Nemohu uvěřit tomu, že už je to rok a že je na světě další jarní kolekce, u jejíhož zrodu jsem mohla jakožto ambasadorka kolekce být. 

Letošní kolekce pro jaro a léto nese název Protože a je inspirovaná jízdou na skútru a věnovaná městským ženám, které se rády cítí výjimečně a ani jízda na skútru je neodradí od toho, aby si oblékly šaty a lodičky. Hlavní dominantou kolekce je materiál s pestrobarevným potiskem exotických květin a ptáků. Barevně se zde prolíná korálová, modrá, oranžová a chladně mentolová. Linie modelů nese klasickou siluetu písmena "X" nebo "A". 

Veronika se dříve zaměřovala hlavně na šaty a kabáty a v letošní kolekci najdete nově i topy, šortky, kalhoty a úžasný kožený křivák. Speciálním modelem je oboustranný kabát. 

"Na skútru jezdím už dva roky a není nic krásnějšího než vyrazit ráno do města za povinnostmi právě na skútru. Město je v úplně jiné perspektivě, vnímáte všechny vůně, všechny starosti zůstávají za vámi."  - Veronika Štěrbová

Stejně jako loni bych vás ráda pozvala na představení kolekce, které se bude konat již zítra, tj. 24. 2. 2016 od 16:00 - 21:00 ve showroomu Sophistic by Veronika. Více informací najdete na FB události.LOOKBOOK | VÝBĚR MÝCH OBLÍBENÝCH MODELŮ 
Který model se vám z nové kolekce líbí nejvíce?

Share:

15 komentářů

 1. Krásné, moc ti to sluší! Mě se nejvíce líbí tmavěmodré šaty a sukně, kterou máš na sobě na fotce ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Odpovědi
  1. Karol jdi do ní, je fakt ze strašně jemňoučké kůže!

   Vymazat
 3. Krásné je všechno. O Veronice vím už dlouho, pořád nic nemám. Musím napravit. Škoda, že nemohu do showroomu, kvůli úrazu nechodím, tak snad příště. Sluší ti to!

  OdpovědětVymazat
 4. Krasne fotky, krasne modely a krasna Simca! :) Hezky den, Anet

  OdpovědětVymazat
 5. Všechny kousky jsou moc krásné! Velice ti to sluší. Jen na první fotce mi ta sukně přijde příliš růžová k té oranžové bundičce, ale ona bude mírně do lososova, jak píšeš a jak je vidět na přehledu. U mne vedou květované šaty a bundička. Na přehledu by ses mi asi více líbila ty :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Jo a ještě jsou úplně nejvíc bombastické ty rukavičky bez prstů!

  OdpovědětVymazat
 7. Milé dámy, děkuji všem za krásné komentáře ke kolekci...mám radost, že se líbí...všem jsem plně k dispozici, pokud byste chtěly rozšířit své šatníky o nějaký sophistic kousek. :)
  Sophistic day, Veronika

  OdpovědětVymazat
 8. Teda Simi, jsi tam teda kost:-). Mě se moc líbí na ta květovaná kolekce!

  OdpovědětVymazat
 9. Hezké kousky a jejich spojení. Ta kožená bundička s květinovou sukní je něco úžasného a moc Ti to sluší!

  OdpovědětVymazat
 10. ten oranžový křivák je nádherný!
  A na fotkách ti to moc sluší :)
  outfit: black & gold

  OdpovědětVymazat
 11. Krásná kolekce a skvělé fotky. Moc povedené :)

  OdpovědětVymazat
 12. Krásne outfity! Ženské a romantické :))
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig