úterý 8. března 2016

outfit | poncho
Strašně už se těším na jaro a i když to venku zatím na nějaké zásadní oteplování nevypadá, já si jaro užívám alespoň v myšlenkách. Tenhle outfit jsem fotila pro jarní článek na Tchiboblogu v den, kdy bylo venku zrovna opravu krásně a my jsme toho využili a vyrazili si na procházku do centra a na oběd do naší oblíbené thajské restaurace. Druhý den se zase výrazně ochladilo a já jsem pak tohle parádní oboustranné pončo alespoň využila jako teplou maxi šálu. V zimě jsem zvyklá téměř bez výjimky nosit kozačky a jaro pro mě oficiálně začíná ve chvíli, kdy všechny kozačky vyčistím, naimpregnuji a uložím do skříně a místo nich vytáhnu kotníčkové boty a lodičky - tak snad se toho již brzy dočkám.

Za necelé dva týdny ale odjíždíme na delší dovolenou a doufám, že až se vrátím, bude už tady jaro v plném proudu. Dnes jsem se byla podívat na Arkádách a koupila si dvoje plavky a nějaká lehká tílka a zabrousila jsem i do Manga, kde jsem sehnala skvělou zavinovací sukni a lehké šaty. 

džíny, pončo - Tchibo | boty - Stradivarius | rolák - Reserved | psaníčko - Mango | brýle - RayBan | hodinky - Michael Kors

Já vítám jaro uklízením kozaček, jaký je váš rituál?

Share:

11 komentářů

 1. Blížiacu sa dovolenku Ti ticho závidíme, užite si to tam! :)

  Patrik
  http://www.meshommes.com

  OdpovědětVymazat
 2. Krásne poncho. Užite si dovču. o)

  Anna
  www.glamadventure.com

  OdpovědětVymazat
 3. Taky si už dělám jarní nákupy, tak už aby tady to jaro bylo!!

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadáš úžasně! Užijte si dovču:))
  christinalichi.com

  OdpovědětVymazat
 5. barva ponča ti sluší :)

  OdpovědětVymazat
 6. Moc ti to sluší a pěkně zvolené kousky. Já už se také těším až všechnu zimní obuv odklidím a dlouho je nevytáhnu, zima mě už unavuje a to jí moc nebylo. Už také pokukuji po plavkách a sukních na léto. Potřebuji maxi sukni a pěkné plavky, myslím si že na to mám ale ještě spoustu času. Ovšem já už si pár letních kousků nakoupila už povanocích, hold blázen.

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné kousky. Taky už se moc těším na jaro. Ta zima už mi opravdu stačila :)

  OdpovědětVymazat
 8. Krásná kombinace!
  Zvláštní rituály nemám, ale jaro pro mě už začalo, protože ráno, když otevři okno, tak slyším zpívat ptáčky. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig