středa 19. října 2016

outfit | Levi's Tailor Shop

Vzít si na sebe celodžínový outfit, jakože džíny a džínovou bundu, ještě ke všemu ve stejném odstínu, by mě ještě před pár měsíci ani nenapadlo. Všechno se změnilo po tom, co jsem si nechala svou džínovou bundu upravit v Levi's Tailor Shopu, kde mi šikovný Vítek na přední stranu vyšil mé jméno a na zadní stranu hory a silnici. Bundu jsem si již pořizovala s tím, že ji budu mít na ježdění na skútru, takže jsme jako motiv vybrali něco trochu tématického, co by obyčejnou džínovou bundu trochu ozvláštnilo. 

Když jsem si ji přinesla domů, zjistila jsem, že má úplně stejný odstín jako jedny z mých starších oblíbených Levisek a celodžínovému outfitu tedy již nic nebránilo. Bílá výšivka mi ladí s helmou a hnědé doplňky, které jsem zvolila zase ke koženému sedlu. Hnědý hedvábný šátek od Fendi mám už asi 4 roky a nosím ho téměř ke všemu a je to přesně ten druh investice, o které jsem psala v minulém outfitovém článku a věřím tomu, že mi ještě pár let dobře poslouží.

Kromě výšivek vám v Levi's Tailor Shopu, který najdete třeba v Palladiu a nově i na Chodově třeba i zkrátí nebo zúží kalhoty, přidají záplaty, cvočky či různé nášivky. O mou nášivku se postaral skvělý Vítek, se kterým nedávno vyšel rozhovor na stránkách Formenu.

Já sama se teď doma učím podle jedné knížky vyšívat, takže časem si možná ještě nějaké oblečení upravím ručně sama a brzy pro vás chystám o vyšívání článek, tak se určitě na blogu stavte a třeba se také inspirujete :-)Jinak tenhle outfit vznikl při naší poslední projížďce na skútru předtím, než jsme ho zazimovali a podle toho počasí venku to vypadá, že ho vytáhneme zase až na jaře, takže další outfitové články už budou laděné spíše v podzimním a zimním duchu.

  džíny, bunda - Levi's | svetr - F&F | kabelka - Hope 1967 | šátek - Fendi | hodinky, brýle - Michael Kors | boty - Stradivarius

Jaký je váš názor na "denim on denim" ve stejné odstínu? Já jsem vždy byla strašný odpůrce :-)

Share:

3 komentáře

 1. Taky jsme nad tím kdysi ohrnovali nos a říkali, že to vypadá až moc jako pyžamo nebo pracovní úbor (rozuměj monterky). Nakonec jsme tomu ale dali šanci a kombinaci denim on denim jsme si moc oblíbili. Takže za nás palce nahoru =). A navíc, ke skútru s helmou je to úplně top!

  Michael a Patrik
  MesHommes.com

  OdpovědětVymazat
 2. Moc ti to sluší a máš krásné vlasy!

  https://theheartissue.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. dlouho jsem nesnesla kombinaci džínoviny a džínoviny a tuším, že už minulý rok jsem tomu přišla na chuť a není to až tak špatné, docela jsem si na to velmi rychle navykla :)

  líbí se mi jak to všechno pěkně ladí, i šátek se skútrem například :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig