středa 21. prosince 2016

outfit | black coat
Tenhle outfit už je pár týdnů starý. Fotili jsme ho o víkendu, když jsme šli s kamarády na oběd a byl to jeden z těch prvních víkendů, kdy byl mráz, což jednoduše poznáte podle toho, že mám červený nos. A kdybyste jen věděli, jaká mi byla při focení zima, brrrr...

O kabátu, který mám v tomto outfitu na sobě, jsem vám psala již loni, že se ho chystám rozpárat a zkusit podle něj ušít nový. Tenhle už má totiž to nejlepší za sebou a upřímně, když jsem si ho kdysi za pár stovek kupovala, opravdu jsem nečekala, že mi vydrží asi 4 nebo 5 let a tak k němu mám docela citovou vazbu a pořád je mi líto vzít páráček do ruky a zničit ho. 

džíny - Levis | svetr - Reserved | kabelka, pásek - Lindex | boty - eobuv | klobouk - Tonak 

Máte to taky s některými věcmi tak? I když už jsou zničené, nejste schopni se jich zbavit?

Share:

6 komentářů

 1. nejsi v tom sama, taky jsem taková, holt oblíbené oblečení a nerada se s ním loučím :/
  kozačky nad kolena mi přijdou ženský, ráda je nosím.
  Simonko, užívejte dovolenou a ať se vám nic nestane.

  OdpovědětVymazat
 2. Mám to stejně. Moje kamarádka to řeší tak, že danou věc rozpárá, udělá střih, ušije novou a tu starou taky sešije :) Je neuvěřitelná ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Jee přesně to samé jsem měla minulý rok s kabátem. Nakonec už se fakt nedal nosit, tak jsem zakročila :D A už vesele nosím nový :)

  OdpovědětVymazat
 4. Strašně moc Vám to sluší! Nádherný outfit.

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig