pátek 9. prosince 2016

soutěž | Vyhrajte perlový náhrdelník
Vánoce se kvapem blíží a já mám pro vás na dnešek připravenou krásnou soutěž o náhrdelník z pravých perel a dvoje perlové náušnice od značky LEOLA. Perly jsou klasika, která nikdy nevyjde z módy a jejich historická exluzivita z nich činí vhodnou a elegantní ozdobu pro různé slavostní příležitosti. V mnoha rodinách se stále perlové náhrdelníky předávají z generace na generaci.

Věděli jste, že perlovými šperky se lidé zdobí již od starověku? Nosili je staří Římané i Egypťané, kteří je považovali za symbol úspěchu, bohatství a vysokého společenského postavení. Rozsáhlou a vysoce ceněnou kolekci perlových šperků vlastní třeba britská královna Alžběta II. 

Co si vybavíte vy, když se řekne perla nebo perlový náhrdelník? 


Já si třeba vybavím Jackie Kennedy nebo ikonickou Coco Chanel a samozřejmě nesmím zapomenout ani na úžasnou Audrey Hepburn a Snídani u Tiffanyho. 


A co přesně můžete v soutěži vyhrát? 

Výhry budou celkem tři.
 • Hlavní výhrou je tento klasický bílý perlový náhrdelník ze sladkovodních perel s ozdobným stříbrným uzávěrem se zirkony. Perly jsou v přírodní krémové barvě a nejsou nijak dobarvované. 
 • Výherkyně na druhém a třetím místě získá perlové náušnice, které můžete vidět na obrázcích níže. 

Podmínky soutěže

 1. Vyfoťte cokoliv, co vás napadne když se řekne perla či perlový náhrdelník. Může to být outfit, který byste si k perlovému náhrdelníku vzali, může to být fotka podobná těm mým z dnešního článku s doplňky, které se k perlám hodí nebo to může být nějaká koláž, detail či náladová fotka. Prostě cokoliv vás napadne, že se hodí k perlám.
 2. Fotku publikujte na Instagramu s hashtagem #chcivyhratleolu a v textu můžete pro jistotu označit @stylecookbook a @leola_inspirace, ať o vás víme :-) Musíte mít veřejný profil, abych fotku viděla.
 3. Pokud nemáte Instagram a rádi byste se soutěže zúčastnili, vložte fotku přímo pod tento příspěvěk na Facebooku
 4. Fotka musí být publikovaná v termínu 9.12. - 16.12.2016.
Soutěž bude ukončena o pulnoci 16.12.2016 a výherkyně budou o oznámeny v tomto příspěvku 17.12.2016.

Dárky do soutěže věnovala česká značka LEOLA, která se výrobě a prodeji perlových šperků věnuje již od roku 2010. Za značkou stojí Eva Toledo Flores, která se po svatbě přestěhovala s manželem do Itálie a tam se zamilovala do nenucenosti, s jakou italské ženy perly nosí a přála si toto vidět i u nás a já bych tímto Evě moc ráda poděkovala nejen za krásné dárky do soutěže, ale i za to, jak krásné šperky vyrábí.

Soutěž byla ukončena!

Perlový náhrdelník vyhrává Eva Otáhalová (soutěžila na Facebooku) a perlové náušnice vyhrávají Kateřina Tománková (@gucci_the_dog) a Jana Krejčová (soutěžila na Facebooku). Všem moc děkuji za účast v soutěži!

Těším se na vaše soutěžní fotky a již brzy vám ty své perly ukáži v nějakém novém outfitovém článku :-)
Share:

2 komentáře

 1. wau, tak ten náhrdelník je skutečně nádherný, určitě se zapojím. krásná inspirace Simonko :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig