středa 24. května 2017

outfit | London babyPokud mě sledujete na Instagramu, tak si vzpomínáte, že jsem před dvěma týdny byla na představení nové kolekce se značkou F&F v Londýně a tento outfit jsem na sobě měla na společné večeři. Dnešní článek bych proto ráda věnovala tomuto outfitu a na pátek mám pro vás připravený článek s ostatními fotkami z press tripu, z představení kolekce F&F i momentek, které jsme vyfotily během výletu s ostatními blogerkami.

Teď ale zpět k outfitu - toto je asi můj nejoblíbenější outfit za posledních několik měsíců, možná i let. A přitom je úplně obyčejný, jen bílé kalhoty, klasické černé lodičky, kožená bunda a pruhovaný svetr se zvonovým rukávem. Ono totiž na tom, že v jednoduchosti je krása, něco bude. Možná to bude i tou atmosférou Londýna, díky které ten outfit vypadá lépe než kdybych ho fotila v Praze na místech, kde outfity většinou fotíme a možná v tom hraje roli i to, že letos jsem poprvé nehrotila, co si vezmu na sebe a jela prostě tak, aby mi to bylo pohodlné a abych se v klidu vešla do příručního kufru.

Proto pro mě i letošní balení bylo mnohem jednodušší, vzala jsem si jen kousky, které jsem mohla vzájemně kombinovat, takže jsem měla půlku kufru prázdnou a vešlo se mi tam i nové povlečení, které jsem v Londýně koupila. Já jsem totiž asi jediný člověk na světě, který si z Oxford Street nepřivezl nic na sebe (když nepočítám desatery kalhotky od Victorky) a místo toho si tam koupil ložní soupravu - je ze mě prostě nefalšovaná bydlenka :-)))

P.S. Na fotce níže si prosím povšimněte pána na skútru, kterého mám asi na pěti fotkách a na všech mi zírá na zadek. Při úpravě fotek jsem se moc pobavila.


kalhoty - Zara | svetr - F&F | bunda - Tchibo | lodičky | Mango | kabelka - Bree | brýle - Bonami


Share:

7 komentářů

 1. JJ, v jednoduchosti je krása a proužky jsou nesmrtelné ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Kdybych byla chlap, asi bych měla zlomený srdce! :D ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný outfit :)
  Krásný vlasy :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc, moc Vám to sluší. Dokonalý outfit!

  OdpovědětVymazat
 5. Ty kalhoty jsou skvělé, přesně takové sháním! Jenomže ze Zary mi nikdy nesedí :-(

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig