neděle 4. června 2017

PHOTO DIARY | F&F press trip 2017
Letos jsem měla opět možnost podívat se se značkou F&F do Londýna na prezentaci kolekce podzim/zima 2017. Pokud můj blog sledujete déle, možná si vzpomínáte na předchozí články z Londýna, najdete je třeba tadytady, tady, tady a tady

Oproti předchozím letům se letos nejednalo o přehlídku, ale pouze o prezentaci pro novináře a influencery a já jsem si to paradoxně užila mnohem více než přehlídky v předchozích letech. Měli jsme totiž možnost si všechno oblečení prohlédnout zblízka, osahat si ho, vyzkoušet a pohovořit s návrhářkou, která kolekce pro F&F navrhuje. Na prezentaci byla přítomna i modelka, na které jsme si mohli dané oblečení nastylovat, abychom viděli, tak vypadá v různých kombinacích. 

Já osobně jsem se nejdéle zasekla u štendru se spodním prádlem a oblečením na doma a doufám, že se všechny prezentované kousky dostanou i k nám do ČR. Hlavně bezkosticové podprsenky, saténová pyžámka a chlupaté bačkory na doma, které Adélka plánuje nosit na ven :-)

Když už mluvím o Adélce, tak musím zmínit, že letos jsme jeli v komornější sestavě než v předchozích letech a možná i proto to bylo tak super. Kromě Adélky s námi byla v Londýně i Ejvi, Lucka a Beáta.

Kromě prezentace jsme měli čas i na menší nákupy. Bydleli jsme přímo na Oxford Street, takže jsme měli všechny obchody přímo u nosu. Já ráda nakupuji sama a tak jsem si s holkama došla na kafčo do Monocle café a pak jsem se sama vydala hledat Victoria's Secret, kde jsem si nakoupila asi milion nových kalhotek. Cestou zpět na hotel jsem se zastavila v & Other Stories, Urban Outfiters a nemohla jsem vynechat ani Primark. 
F&F AW 2017

Na zítra mám pro vás připravený druhý outfit z Londýna (kde mi jako obvykle byla strašná zima) a pak už se můžete těšit na letně laděné články :-)

Share:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig