pondělí 20. listopadu 2017

lifestyle | Focení pro FREYWILLE
V dnešním článku mám pro vás připravené fotky, které jsem na konci léta fotila pro značku FREYWILLE. Jak jistě víte, s touto značkou mě pojí již několikaletá a hlavně velice milá spolupráce. V minulosti jsem stylovala jejich pražskou výlohu (o tom jste si mohli přečíst v tomto článku) a rok předtím jsem pro klienty značky připravovala vánoční event s možností balení dárků. 

Letos jsem pro FREYWILLE nafotila fotky s kolekcemi Papillon a Poesie d'amour. Kolekce Poesie d'amour je úplně první kolekce v růžovém zlatě a všechny kousky z této kolekce jsou ženské, elegantní a krásně vystihují Muchovo časté vyobrazení pavího peří. Já osobně růžové zlato preferuji před žlutým, takže tato kolekce by byla mou jasnou volbou, ale musím říci, že ani kombinace žlutého a růžového zlata nevypadá vůbec špatně. 

Fotky jsme fotili s prostorách nádherného hotelu Cosmopolitan a já jsem moc zvědavá na to, jak se vám budou líbit. fdf

Mně osobně se úplně nejvíce líbí úvodní fotka, na které držím hrníček a na ruce mám několik prstýnků a náramků a pak úplně poslední portrétová fotka z koupelny.

A jaká fotka se nejvíce líbí vám?
Share:

2 komentáře

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig