středa 22. listopadu 2017

outfit | F&F Coat vol. 2
Tohle místo na focení úplně miluji. Je kousek od domu mých rodičů a když máte štěstí a je dobrá viditelnost, můžete z jednoho místa vidět Ralsko, Ještěd i hrad Bezděz. A když toho štěstí máte ještě o trochu víc, můžete k tomu potkat i stádo krav pasoucích se na louce, které vytváří na fotkách nádherné pozadí. A taky jsme tu mimo jiné fotili naše svatební fotky, takže asi hlavně proto je tohle místo mé oblíbené :-)

Tentokrát pro vás mám ve spolupráci se značkou F&F článek s druhým kabátem z jejich kolekce AW17. Červený kabát z minulého článku se vám líbil moc, tak jsem zvědavá, co budete říkat na tento černý s umělým kožíškem, který je o poznání elegantnější a pro někoho ale asi i nudnější.

Pro mě je to ideální volba k pracovním outfitům, na zimu k vysokým kozačkám nebo kotníkovým botám na podpatku, ale skvěle vypadá i s kozačkami bez podpatku, tak jako na dnešních fotkách. Počasí se nám tentokrát moc nevyvedlo, takže fotky nejsou tak veselé a optimistické jako ty s červeným kabátem, ale abych byla upřímná, tak tenhle černý mám asi ještě o trošku radši než ten červený.

A pro koho je černá moc velká nuda, tak v F&F ho seženete i v tmavě fialové

kabát - F&F | kalhoty - H&M | kabelka - Bree | náhrdelník - Tiffany&Co.

Share:

5 komentářů

 1. Tobě sluší všechno a letos se nosí kožešiny a tak jsi IN :)

  OdpovědětVymazat
 2. Líbila by se mi k outfitu barevná kabelka, třeba bordó :-) https://www.sperkovnictvi.cz/damska-luxusni-vinova-kabelka-david-jones-CM3538

  OdpovědětVymazat
 3. Čelenka ti hrozně sluší :) A krásný vlasy!

  www.mummysweetbaby.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig