úterý 7. listopadu 2017

outfit | F&F Coat
Červená je letos velmi trendy a já jsem za to moc ráda, protože to je má oblíbená barva, ve které se cítím skvěle a ráda ji nosím. Chtěla jsem na letošní sezónu zimní kabát v nějaké výraznější barvě a když jsem v Edenu v F&F objevila tenhle červený kabát, který na mě svítil přes celou prodejnu, bylo jisté, že si ho s sebou odnesu domů. Černých kabátů mám několik a i když je nosím moc ráda, přece jen je černá poněkud nudná, hlavně když se člověk v zimě rozhlédne kolem sebe na ulici. 

Mám také velmi ráda tyhle županové střihy a dokonce jsem si kabát vzala o číslo větší, aby byl trochu víc oversized a vešel se mi pod něj i nějaký teplejší svetr nebo rolák. Jsem na tu tuhou zimu, kterou hlásí, připravená :-)

Já osobně červenou barvu ráda kombinuji s nude nebo hnědou barvou, ale samozřejmě se nabízí hlavně kombinace s černou, která mi ale přijde dost tvrdá. Proto se ji vždy snažím zjemnit alespoň světlejší kabelku či botami, jak můžete vidět třeba zrovna na dnešních fotkách, které vznikly při naší víkendové procházce po centru. kabát - F&F | boty - Deichmann | brýle - RayBan

S jakou barvou nejraději kombinujete červenou vy? 
Share:

7 komentářů

 1. Ten je perfektní! Já kupovala červený v F&F loni a mrzí mě na něm, že dost žmolkuje a asi třikrát mu upadly knoflíky :( Ale jinak na něj sklízím komplimenty :) A nejradši ho nosím se světle šedou.

  OdpovědětVymazat
 2. Červená a šedá, to je moje kombinace. A bílá :) Krásný kabát, chystám se podobný ušít. Krásný den :)

  OdpovědětVymazat
 3. Kabát je naozaj veľmi pekný a červená ti pristane. Nejaký podobný by som určite do šatníka brala aj ja :)

  NITA
  NEW POST

  OdpovědětVymazat
 4. Moc se mi líbí, už jsm si ho taky zkoušela. Jaká je kvalita? Vydrží? Děkuju :)

  OdpovědětVymazat
 5. Červená ti sluší. :) Červený kabát mám také a už se těším až ho vytáhnu. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Červena je top, sluší ti to :-)
  Až po přečtení jsem zjistila, že boty jsou z Deichmannu, to jsem překvapená, na noze vypadají hezky.

  OdpovědětVymazat
 7. Moc pěkný kabát a velmi Vám sluší..

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig