čtvrtek 21. prosince 2017

decor | Balení dárkůzdroj fotky: www.klapper.cz

Před pár týdny jsem byla pozvaná na workshop balení dárků, který pořádala značka L'Occitane v moc hezkém a útulném květinářství Rosmarino. Já na blogerské akce chodím bohužel velmi sporadicky, protože většina těchto eventů bývá v pracovní době a pro mě to tedy znamená vzít si kvůli tomu dovolenou a když už si kvůli něčemu mám vyplýtvat den (nebo půlden) dovolené, musí to být něco extra.

Tato akce něco extra byla, alespoň pro mě. Vy víte, jak miluji ruční práce, balení dárků je dalším z mých velkých koníčků a když se k tomu přidá aranžmá z čerstvých květin, na takovou akci neumím říci ne a dokonce mi ani nevadí, že si musím vzít dovču.

K dispozici jsme měli celé květinářství a jakékoliv čerstvé květy či dekorační předměty. Připravila jsem pro vás proto alespoň pár fotek jako inspiraci na vánoční balení dárků. Na fotkách můžete vidět, že i s obyčejným hnědým balícím papírem se dá vykouzlit nádherně zabalený dárek a to jen za použití několika čerstvých květů, větvičky eukalyptu či třeba sušených pomerančů, skořice a bavlny. 


zdroj fotky: www.klapper.cz
Už máte zabalené dárky? 
Share:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig