pondělí 25. prosince 2017

decor | Štědrý denDoufám, že jste si užili krásný Štědrý den a že jste pod stromečkem našli vše, co jste si přáli. My jsme trávili Štědrý den v Praze jen spolu s manželem a od zítřka nás čeká cestování za mou i manželovou rodinou. 

Nejraději na našich Vánocích mám to, že si je děláme přesně podle sebe, ničím se nestresujeme a snažíme se, aby pro nás Vánoce opravdu byly svátky klidu a pohody. Nelpíme na drahých dárcích, ale dáváme si spíše maličkosti a mnohem více než rozbalování dárků si užíváme společně strávený čas u pohádek. Vytvořili jsme si vlastní tradice, které dodržujeme. Takové ty úplně klasické, jako je krájení jablka, lití olova nebo třeba pouštění lodiček ze skořápek, jsme doplnili novými, letos jsem třeba pod každý talíř dala stírací los a padesátikorunu. Já jsem vyhrála kulový a manžel 200,- Kč. Užili jsme si u toho plno zábavy a příští rok v této tradici budeme určitě pokračovat. 

Jaké budeme mít ozdoby, jsem vám ukazovala již v minulém článku, tak dnes vám ukážu náš vánoční stromeček v celé své kráse. Ozdoby Glassor jsem kombinovala již jen se šiškami a zlatými mašlemi, chtěla jsem mít stromeček co nejpřirozenější. Místo skleněné špičky jsem už tradičně vyráběla velkou zlatou mašli, na kterou jsem pověsila jedno skleněné srdíčko z kolekce Dotek elegance a nesměla chybět naše vánoční sovička, kterou máme každý rok na stromečku.

Dárky jsem letos balila velmi jednoduše, vybrala jsem pouze zlatý a přírodní papír, tak aby nám to ladilo s ozdobami na stromečku. 
A jak jste si užili Vánoce vy? Našli jste pod stromečkem vše, co jste si přáli?
Share:

3 komentáře

 1. Krásné svátky, Sim, z fotek dýchá pohoda a klid, přesně tak, jak to má být! <3

  OdpovědětVymazat
 2. Krásný fotky <3 A opět kouzelný vlasy!

  www.mummysweetbaby.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Příjemně ozdobený stromeček. Taková ta vánoční pohoda :) Our Naked Souls

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig